1 Dakikada onaylı 10.000 Tl İhtiyaç Kredi Kampanyasını Kaçırmayın

1 Dakikada hemen onaylı ihtiyaç kredileri ile ilgili bankaların yaptığı kampanyalardan bu yazımızda sizlere bahsetmek istiyoruz. Özellikle Türkiye’ye girişinden bu yana sürekli olarak yaptığı süper kampanyalar ile adından söz ettiren İNG BANKASI Bu yaza özel kullanabileceğiniz hemen onaylı kredi kampanyasını hayata geçirmiş durumda. Acil Nakiit İhtiyaçlarınız için oturduğunuz yerden hiç bir şekilde bir yere gitmeden bu krediye başvurarak ihtiyacınız olan para sıkıntısını hemen çözebilirsiniz. Bu banka aylık %1,49 ile 1,59 arasında değişen faiz oranları ile sizlere kredi sağlıyor. Tabiki bu farklı faiz uygulamasını da kişinin kredi notuna bakarak değerlendiriyor. Banka internet sitesinden anında kredi başvurusu yapacaksınız ve onay anında bir dakikada cebinize gelecek. Şimdi bu kampanya ile ilgili detayları sizlere anlatmak istiyorum.

ING Bank 1 DK’da Onaylı İhtiyaç Kredisi Kampanyası! İNG Müşterilerinin gereksiz zaman kaybının önüne geçmek için internet sitesi üzerinden çok ivedi şekilde kredi başvurusunda bulunuyorsunuz. bu başvuruda sizden tc kimlik numaranızı girmenizi istiyor. Tabiki doğum tarihi ve diğer özel bilgilere göre size bir oran belirliyor ve bilgiler ise cep telefonlarınıza gönderiyor. Daha sonrasında verilen onay ile otomatik olarak hesabınıza krediniz saniyeler içinde transfer ediliyor. Bu kredi için şartlar ve ödeme planları şu şekilde devam ediyor. Toplamda 3 ay ila 48 ay arasında bir seçeneğiniz mümkün. Buna göre yukarıdan size belirtmiştim kredi faiz oranları sizin kredi puanınıza göre değişiklik gösteriyor bunu hemen belirtmek istiyorum. Yani ne kadar güvenilir iseniz kredi notunuz ne kadar iyi ise ona göre ödeyeceğiniz faizde düşüyor.

10.000 TL Kredi ihtiyacı İçin Ödeme Planı Şu şekilde 10.000 TL kredi istemeniz ve bankanın internet sitesi üzerinden başvurmanız halinde Ödenecek tutar 38 ay vade ile sizden 312 tl en düşük 320 tl en yüksek aylık ödemeli para istiyorlar. Hani şu belirttiğimiz kredi puanı olayına göre ödenecek tutar bu kadar. Bir de kredi tahsis ücreti var her bankada olduğu gibi bu da toplamda 50 tl arkadaşlarım. Acil Para Lazım diyenler için daha önceden yazdığımız yazılar ışık tutacak içerikler içeriyor. Dileyenler bu yazılarımızı kontrol edebilirler. Bu bankanın hangi linkinden başvuru yapıyoruz diyenler için ise linki de hemen aşağıdan veriyorum.

https://www.ingbank.com.tr/tr/sizin-icin/krediler/ihtiyac-kredisi-basvuru-formu?

Yukarıda yer alan adresi kopyalayıp tarıyıcınıza yapıştırarak gidebilir ve anında kredi için başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.