%1,11 Faizli Oranlı Bayrama Özel Vakıfbank 0 KM Taşıt Kredisi

%1,11 Faizli Oranlı Bayrama Özel Vakıfbank 0 KM Taşıt Kredisi – Kaliteli bir kredi haberi ile siz değerli okurlarımızı bilgilendirmeye devam ediyoruz. Bu yazımızı araba almak isteyenler için derledik. Malumunuz arabasız bu devirde olmuyor. Araba belkide en büyük zaruri ihtiyacımız. İş, güç her zaman araba ihtiyacı oluyor. Ama arabalar da öyle ucuz şeyler değil. Birde bizlerin zevklerinde de bazı değişiklikler oldu. örneğin artık hiç bir özelliği olmayan ve çok eski modelli araba istemiyoruz.

VAKIFBANK BAYRAM ÖZEL TAŞIT KREDİ KAMPANYASI

Artık modellik ve rahat edeceğimiz arabaları tercih ediyoruz. Kendimizce de bir birikimimiz var ama, bu araba almak için yeterli olmuyor. Haliyle de bankadan kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Krediler arasında da faiz oranları arasında dağlar kadar farklar olabiliyor. Bu açıdan da en doğru krediyi bulmamız gerekiyor. Vakıfbank’da bayrama özel bir taşıt kredi kampanyası yapmış. Üstelik şartlar da gayet uygun. Hani kredi çekecekler için hiç olmazsa ellerinde güzel bir alternatif olmuş olacak.

BAYRAMA ÖZEL DÜŞÜK FAİZLİ TAŞIT KREDİNİZ VAKIFBANK’DA

Artık hayallerinizdeki araba uzak değil. Zira vakıfbank bu hayalinizi gerçekleştirmek için özel bir kredi kampanyası ile sizlere sesleniyor. Kredi kampanyasının geri ödemesi için en uzun vade sayısı 48 aydır. Anlayacağınız oldukça uzun bir süre de aldığınız borcu kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz. Ayrıca ödemenizi daha da kolaylaştırmak adına farklı seçeneklerde sunuluyor. Aylık eşit taksitli ödemenin yanı sıra, 3 ay ertelemeli, 3 ay da bir ödemeli, değişken taksitli ve son taksidi balon ödemeli gibi ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

FAİZ ORANI ÇOK DÜŞÜK

Kredinin faiz oranı gerçekten de çok düşük. En düşük faiz oranı %1,11 olarak belirlenmiş. En yüksek faiz oranı ise %1,13’dür. Her iki şekilde de faiz oranları gerçekten de muazzam. Lakin akılınıza neden şu ufak fark oluştu diye takılmış olabilir. Hemen bu durumu da açıklayalım. vakıfbank aldığınız kredide, tahsis ücreti ödeme zorunluluğu getirmiyor. Ama tahsis ücreti ödemeyi kabul edenler için faiz oranı biraz daha uygun oluyor. yani %1,11 olarak sunuluyor.

KREDİNİN MERAK EDİLEN ÖZELLİKLERİ

Tahsis ücretinin isteğe göre olduğunu belirtmiştik. Ardından hayat sigortasının zorunlu olmadığını da belirtelim. Hani özellikle hayat sigortasına takılanlar olabiliyor. Bana soracak olursanız, mutlaka yaptırmalısınız. Bu hayatın neler getireceği hiç belli değil. Eğer alacağınız otomobilin fatura değeri 50.000 TL’ye kadar ise bu değerin %70’ine kadar kredi alabiliyorsunuz. Alacağınız aracın değeri 50.000 TL’nin üstünde ise, üstündeki tutar için de %50’sine kadar da ekstradan kredi alabiliyorsunuz. Son olarak bu faiz oranlarından yararlanmak için en az bir kredi tutarı kadar, kredili mevduat hesabı da açtırmanız gerekmektedir.

BAYRAMA ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMASI

Kendinize göre bir birikmişiniz var. Şimdide sizlere 20.000 TL lazım. Bunu aldığınızda ise taksitleri ödemede zorlanmak istemiyorsunuz ve 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Tahsis ücreti ödemeyi de kabul ediyorsunuz. Bu açıdan da %1,11 faiz oranı sunuluyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 566,65 TL dir. Tahsis ücretiniz de 100 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranı ise %17,5462 dir.

Kendinize göre bir birikmişiniz var. Şimdide sizlere 20.000 TL lazım. Bunu aldığınızda ise taksitleri ödemede zorlanmak istemiyorsunuz ve 48 ay vade yapmak istiyorsunuz. Tahsis ücreti ödemeyi de kabul etmiyorsunuz. Bu açıdan da %1,11 faiz oranı sunuluyor. Aylık ödemeniz gerekecek taksit tutarınız 569,60 TL dir. Tahsis ücretiniz de 0 TL olacaktır. Efektif yıllık faiz oranı ise %17,5423 dür.

“%1,11 Faizli Oranlı Bayrama Özel Vakıfbank 0 KM Taşıt Kredisi” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.