Go to ...

4 Yıl Vadeli Borç Kapatma Kredisi QNB Finansbank’tan


Tüm Borçlar İçin

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi – Onlarca olan, 3 – 5 bankadan kullanmış acilkrediler.com okurları için borç transferi kredilerini incelemeye devam ediyoruz. Hatırlarsanız bundan bir kaç gün önce Burganbank 48 ay vadeli borç kapatma kredisine göz atmış, bu kredinin faiz oranları, tahsis ücretleri ve kullanım koşulları hakkında sizleri bilgilendirmeye çalışmıştık. Bu sayfamıza ise borçlarını tek bir bankada toplamak isteyen okurlarımız için bir başka bankanın borç transferi kredisini mercek altına alıyoruz.

Bir Kaç Bankaya Birden Borcunuz Olabilir

Kredi kartları ve ödenemeyen nedeni ile bir çoğumuzun artık denilince midesi bulanıyor, kimileri artık bankaların önünden bile geçmek istemiyor. Fakat hayat koşulları, daha doğrusu ekonomik koşullar nedeni ile hayatımızın belli dönemlerinde bankalar ile yollarımız bir şekilde kesişiyor. Hatta bazılarımız bu kesişme olayını biraz abartıp ceplerinde 5 – 10 kredi kartı taşırken, bazılarımızda hayallerini ertelememek adına veya çeşitli mecburiyetlerden dolayı bir kaç bankadan kredi çekmek zorunda kalıyor.

Kredi Kartı Borçları ve Kredileri Ödeme Zamanı

Tabi bu bir çok bankaya ait kredi kartları ve çekilen kredilerin bir şekilde ödemesi geliyor. Maddi durumunuz yerinde olsa bile, değerli zamanınız bu borçları ödemek için o bankadan bu bankaya koşuşturmakla geçiyor. Maddi durumu olmayanlar için ise ay sonları daha doğrusu kredi taksit ödeme tarihleri ile kredi kartı son ödeme tarihlerinde hayat tam anlamı ile bir cehenneme dönüyor. Acil para aranıyor, borç bulunuyor, eksik miktar tamamlanmaya çalışılıyor, kredi kartlarından birinin borcu bir şekilde yatırılıp geri hemen nakit çekimi yapılırken, çekilen para bir diğer bankanın kredi kartı borcuna yatırılıyor. Bir anlamda taşıma su ile değirmen döndürülmeye çalışılıyor 🙁

Borçlarınızı Tek Çatı Altında Toplayın

Bu sayfada olan bir çok acilkrediler.com takipçisinin durumunu yukarıda kısaca özetlediğimizi tahmin ediyoruz. Maalesef ülkemizde ki bir çok insan bu durumda. Ancak artık bu borçlardan kurtulmanın bir yolu olmasa da, tüm borçları tek bir bankada toplamak, tek bir banka ile muhatap olmak gibi bir seçeneğiniz var. Artık bir çok banka borç kapatma yada olarak adlandırılan borç transferi kredisi veriyor ve bu kredilerden yararlanmak hiç de zor değil. BURADAN borç transferi kredisi veren bankaları ve bu konu da yapmanız gereken işlemleri inceleyebilirsiniz.

QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi

Farklı bankalara ait kredi kartı ve kredi borçlarınızı tek bankada toplamanıza olanak sağlayan Borç transferi kredisini veren bankalardan biri de QNB Finansbank. Banka, diğer tüm bankalara olan, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartı borçları gibi borçlarınızı öderken, 48 aya varan vade seçenekleri, uygun faiz oranları ve esnek ödeme imkanı sunan ihtiyaç kredisi ürünleriyle tüm borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanızı sağlıyor.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Bu kredi için gerekli koşulları sağlamanız durumunda, uygun ödeme seçenekleriyle ve aylık %1,28’den başlayan faiz oranlarıyla tek kredi kartı borçlarınızı, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi borçlarınızı tek noktadan ödemenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

Örneğin tüm borçlarınız için 10.000 TL acil paraya ihtiyacınız var ve bu ihtiyacı gidermek için QNB Finansbank’tan borç kapatma kredisi almaya karar verdiniz. TL için 48 ay vade ile borç transferi kredisi kullandığınızda %1,28 faiz oranı ile aylık taksit ödeme tutarınız 296 TL olarak görünüyor. Kredinin yıllık toplam maliyet oranı ise %20,4240. QNB Finansbank borç temizleme kredisinin kredi tahsis ücreti, BMSV’de dahil olmak üzere 52,5 TL olarak belirlenmiş.

Tags: , , , ,

60 Responses “4 Yıl Vadeli Borç Kapatma Kredisi QNB Finansbank’tan”

 1. Ñeşet
  12 Mayıs 2018 at 18:34

  Emekliyim kredi puanım düşük maasimı size taşırsam diger kartlarımıda iptal edersem kredim çıkarmı

 2. Ali
  11 Mayıs 2018 at 12:18

  Bir bankaya. Kart borcum var 4500 tl ararsanız sevinirim

 3. ERDEM
  9 Mayıs 2018 at 13:42

  BENİM BORCUM VAR KREDİ VE KARTI ACİL KAPATMAM LAZIM BANA ACİL KAPATMA KREDESİ ÇIKAR MI

 4. Huseyin Caner
  6 Mayıs 2018 at 13:26

  Ben sigortalı çalışıyorum ve aylimi Qnb Finansbank’tan alıyorum başka bir bankaya icralık m var onu kapatıp sadece Size borçlu kalmak istiyorum bana nasıl yardımcı olabilirsiniz

 5. Sema
  5 Mayıs 2018 at 20:19

  Borç la borç kapatmaya çalışıyoruz. Önceden Bankalara paramızı yatırıp kâr payı alırdık bankalar böyle çalışıyorlardı. Şimdi ise insanları yüksek faizle borclandırarak ayakta kalıyorlar. Bu borçlanma bizlere cazip geliyor ve kullanıyoruz. İş ödemeye gelince de borçla borç kapatmaya çalışıyoruz döngü böyle devam edip duruyor ve maalesef bir türlü yakamızı kurtaramıyoruz.

 6. Seref
  4 Mayıs 2018 at 04:16

  Kac puanin olmasi gerekiyor bu krediyi kullanmak icin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Hakan Özden