55.000 TL Denizbank Web’de İhtiyaç Kredi Başvurusu İçin Tıkla

48 Ay Vadeli Denizbank Web’de ihtiyaç kredisi, Hesaplı ve online ihtiyaç kredisi başvurusu- acilkrediler.com olarak en özel ve en kaliteli banka kredi haberlerini sizlere sunmaya devam ediyoruz. Malumunuz bankalar bir birleri ile rekabet halinde. Bu açıdan bir banka kredi kampanyası yaparken öteki banka daha da uygun şartlarda kredi verebiliyor. Bizlerde bu haberlere sitemizde yer vererek en doğru ve en hesaplı krediyi alabilmenize yardımcı oluyoruz.

KREDİ İNSANOĞLU İÇİN KAÇINILMAZ BİR REALİTE

18’i doldurmuş  olanda 60’ını geçmiş olan da krediye ihtiyaç duyuyor. Çünkü emekli olsak bile ihtiyaçlarımız ve gereksinimlerimiz bizlerin peşini bırakmıyor. Şuan ekonomik düzen bu şekilde ayarlanmış. Eşyalarımızı değiştirelim yenileyelim deseniz bile 20 -30 bin liradan aşağı paraya ihtiyacınız var demektir. 2. el bir araba alayım desen elle tutulur bir şey için en azından 30 bin lira para ortaya koymanız gerekiyor. Kredi bizler için kaçınılmaz.

DENİZBANK’I DEĞERLENDİRMENİZE ALDINIZ MI?

Kredi kaçınılmaz tamam ama, herkes hesaplı kredi almanın derdinde. Bu açıdan da araştırma yapılıyor. Araştırma yaparak en doğru hareketi yaptığınızı belirtmemiz gerekiyor. Bizlerde bu adres üzerinden araştırmalarınıza destek vereceğiz. Bu yazımızda Denizbank Faktörünü devreye koymak istiyoruz. Hiç Denizbank’ı faiz oranlarını düşündüğünüz mü? Bu yazı ile değerlendirmeye alabileceksiniz. İşte tüm ayrıntılar;

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Güzel bir limit, uygun faiz oranları ve yüksek vade sayısı ile sizleri şubelerine çağıran denizbank, kendince güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Çekeceğiniz kredinin geri ödemesinde yararlanabileceğiniz en yüksek vade sayısı 48 aydır. Ayrıca kredi limiti olarak da 55 bin lira gibi bir rakam belirlenmiş. Bu da güzel ve fana değil. Faiz oranı ise %1,55’den başlıyor. Başvuru için şubelere falan gitmenize gerek yok. Başvurunuzu internetten 2 dakika da yapabiliyorsunuz.

Tek yapmanız denizbank web sitesine girmek ve manşetten verdikleri web de krediye başvurunuzu yapmak. Alacağınız krediden tahsis ücreti alındığını da söyleyelim. Kredi tahsis ücreti kredi limitinizin %0,5’ine göre hesaplanarak bulunmaktadır. Bu açıdan sizlerde hesaplamanızı yapabilirsiniz. Arzu ederseniz şimdide örnek hesaplama ve ödeme planlarını inceleyerek daha fazla bilgi sahibi olalım.

DENİZBANK WEB’DE İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI

10.000 TL kredi lazım ve bunu da 12 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda faiz oranı sizler için %1,55 olarak hesaplanacaktır. aylık ödeme tutarınız ise 937 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz %0,5’e göre 50 TL çıkmaktadır. Hayat sigortası ve vergiler dahil toplam ücret ise 105 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %26,0130 dur. 

10.000 TL kredi lazım ve bunu da 24 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda faiz oranı sizler için %1,64 olarak hesaplanacaktır. aylık ödeme tutarınız ise 527 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz %0,5’e göre 50 TL çıkmaktadır. Hayat sigortası ve vergiler dahil toplam ücret ise 140 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %27,0399 dur. 

10.000 TL kredi lazım ve bunu da 36 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda faiz oranı sizler için %1,69 olarak hesaplanacaktır. aylık ödeme tutarınız ise 394 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz %0,5’e göre 50 TL çıkmaktadır. Hayat sigortası ve vergiler dahil toplam ücret ise 176 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %27,7356 dur. 

10.000 TL kredi lazım ve bunu da 48 ay vade ile çekmek istiyorsunuz. Bu durumda faiz oranı sizler için %1,69 olarak hesaplanacaktır. aylık ödeme tutarınız ise 328 TL dir. Kredi tahsis ücretiniz %0,5’e göre 50 TL çıkmaktadır. Hayat sigortası ve vergiler dahil toplam ücret ise 215 TL olarak belirlenmiştir. Yıllık toplam maliyet oranı ise %27,6318 dur. 

HESAPLAMALAR HAKKINDA BİLMENİZ GEREKENLER

Sigorta ve vergiler dahil ücretten kastımız, Sigorta, kredi tahsis ücreti ve vergilerdir. Yıllık maliyet oranına da Sigorta masrafları dahil edilmemiştir ama diğer bütün masraflar eklenmiştir. Çünkü hayat sigortası değişken bir yapıdadır. Kişiye özeldir. Bir insanın yaşına, cinsiyetine, kredinin tutarına ve vadesine göre değişiklik gösterebilmektedir. Bir kaç örnek ile açıklamaya çalışalım. 35 yaşında erkek bir müşteri 10 bin lirayı 12 ay vade ile çekecekse hayat sigortası primi  52,14 TL olacaktır. 24 ay vade ile 10 bin lira çekecekse sigorta primi bu defa da 87,85 TL olacaktır.

Denizbank’ın başvurularınızı değerlendirmeye, belge talep etmeye ve kefil istemeye hakkı vardır. Bu kredi için aktaracaklarımız bu kadar. artık değerlendirme işi ve süzgeçten eleme işi de sizlere kalıyor. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

YAZIMIZI FACEBOOK ADRESİNİZ İLE YAYIMLAYABİLİR MİSİNİZ?

N Kolay Kredi Çabuk ve Hızlı Kredi Almanın En Kolay Hali

90.000 TL Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu ve Detayları

Şubeye Gitmeden Acil Kredi Kredim Akbank’ta Sizleri Bekliyor

 

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.