Acil Para İsteyenler İçin Jet Kredi

Acil Kredi İhtiyaçlarına En Hızlı Çözüm

Burganbank Jet Kredi – Ev Kredisi, araç kredisi, çocukların okul taksitler, kredi kartları, aidatlar, faturalar, birde bunun üzerine hiç beklenmediği halde ortaya çıkan çeşitli ve ekstra maliyetler derken maddi anlamda boğulmamak elde değil arkadaşlar. Maalesef ülkemizin durumu ve bir çok insanın geliri giderini karşılamıyor. İnsanlar ihtiyaçlarını bir başka bahara ertelemeye çalışırken, zamanla yığılan borçları içinde kaçınılmaz olarak banka kredileri kullanıyor, açıklarını kapatmak için sıklıkla bu kredilerden yararlanıyor.

Kredi Kartları ve Banka Kredileri Yokken

Bundan yıllar önce bu kadar banka yokken, bankalar kredi ve kredi karta verme konusunda henüz birbirleri ile yarışmazlarken, hele de kredi verme konusunda son derece cimri iken, kredi istediğinizde yedi sülalenizin şeceresini isterlerken, insanlar ihtiyaçlarını karşılayamadıklarında eşe dosta borçlanırdı. Bu borçlar da altın yada dolar karşılığı alınırdı, evin gıdasal ihtiyaçlarını ise mahalle bakkalının o hiç bir zaman bir türlü tam anlamı ile kapatılamayan veresiye defterine yazdırırdı. Yaşı 40 ve daha üstünde olanlar o yılları çok iyi hatırlarlar 🙂

Banka Kredisi Kullanmak Çok Cazip

Aradan geçen yıllar içerisinde ülke kalkınmaya başladı, özel sektör devasa hamleler yaptı, ülkeye yabancı sermayeli bir çok banka girdi ve o kimilerine göre tatlı, kimilerine göre kapkara yıllar geride kaldı. Şimdi insanlar eğer kara liste gibi bir olaya girmediler ise bankalardan diledikleri gibi kredi çekiyor, hemen herkesin cebinde 3-5 tane kredi kartı var. Bankalar kredi kartı ve kredi verme konusunda adeta birbirleri ile yarışıyorlar.

Çok Acil Para Lazım Olduğunda

Tabi her ne kadar artık bankalardan kredi çekmek daha basit bir hal aldıysa da bu kredilerin bir onay ve işlem süreci var. Evrakların götürülmesi getirilmesi gerekiyor. Ha tabi artık bir de internet ve cep telefonu faktörü var ancak bir çok insan halen internet gibi dipsiz bir kuyuya çekinceli yaklaşırken, evraklara dokunmak imza attığı şeyleri birebir canlı olarak görmek istiyor. Tabi durum böyle olunca da acil paraya ihtiyacı olanların işleri bir hafta gibi uzun bir süreye yayılıyor.

Burganbank Jet Kredi ile Acil Para İhtiyacınız Çözülüyor

Bu duruma düşmek istemeyen ve sıkıntı da olan insanlar da el mecbur deyip internet üzerinden yada cep telefonundan kredi başvurularını yapıyor. Daha önce 4 yıl vadeli borç kapatma kredisini incelediğimiz Burganbank ise bu olaya farklı bir çözüm getiriyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınız için Burganbank Jet Krediye internet üzerinden başvurmanız durumunda başvurunuz kısa sürede otomatik olarak değerlendiriliyor, kredi başvurunuzun sonucunu anında öğrenebiliyorsunuz. Kredi başvurunuz onaylandığı taktirde, Burganbank personeli sizi yormadan siz uygun olduğunuz zaman randevu ile ziyaretinize geliyor, evraklarınızı ve imzalarınızı alıyor. Bu işlemlerin ardından kredinizi yine internet üzerinden hemen kullanabiliyorsunuz. Üstelik Burganbank Jet Kredisini hiç şubeye gitmeden ve hiçbir şekilde masraf ödemeden kullanıyorsunuz.

Burganbank Jet Kredi Faiz Oranları

Gelelim Burganbank Jet Kredi faiz oranlarına… Efendim 10.000 TL için 12 Ay ve 18 Ay taksitli Jet Kredinin faiz oranı %1,34 olarak görünüyor. Bu durumda 12 Ay seçeneği için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 923​​​​​​ TL, 18 Ay taksit seçeneği için ise 644 TL oluyor. Eğer daha uzun vadeli taksit seçenekleri ile ilgili bir jet krediye ihtiyacınız var ise ; yine 10.000 TL için 24 ay vadeli taksit seçeneğinde faiz oranı %1,36’ya yükseliyor. Bu seçenekte ise aylık taksitleriniz 507 TL olarak belirleniyor…

Uzun Vadeli Kredi İsteyenler İçin de İdeal

Burganbank Jet Kredide 36 Ay ve 48 Ay vadeli seçenekler de var. 10.000 TL için 36 ve 48 Ay taksitli Jet kredi de faizler ise %1,44 olarak görünüyor. Bu durumda 36 Ay taksit seçeneğini seçtiğinizde aylık taksit ödemeniz 375 TL, 48 Ay vade seçeneğini tercih ettiğinizde ise aylık ödemeniz 308 TL olarak belirleniyor. 36 Ay ve 48 Ay seçeneklerinde Aylık Maliyet Oranı %1,90, Yıllık Maliyet Oranı ise %22,8256 seviyelerine ulaşıyor.

“Acil Para İsteyenler İçin Jet Kredi” üzerine 17 yorum

  1. bankalardan bende alamıyorum çok ihtiyacım var bana yardımcı olurmusunuz lütfeeen
    acil 8000bin tly ihtiyacım var lütfen banada yardımcı olurmusunuz

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.