Go to ...

Aktif Bank’dan Kredi Notu Düşüklere Tanışma Kredisi Fırsatı


notu düşüklere ’dan kredi fırsatı, Kredi notunu dert etme, kampanyası- mu? Amannnn. Dert ettiğin şeye bak. Arkadaşlar geçin artık bunları. Çünkü O kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz ki, her şeyin bir çözümü ve alternatifi var. Yeter ki doğru yere bakmasını bilin. Şuan bir çok banka vatandaşları düşük diye kapılardan geri çeviriyorlar. Bu resmen kendi ayağına kurşun sıkmak demek.

DÜŞÜK KREDİ NOTUNU DERT ETME BİRADER. RELAKS OL.

Kredi sicili temiz, aylık geliri olan ve kredi notu düşük diye vatandaşa kredi vermezsen, zararlı yine sen çıkarsın. Buna karşılık, bir banka karlar içinde açan kardelenler gibi, gülümsüyor diye. Sloganı da şu. Düşük Kredi Notunu Dert Etme. Gördüğünüz kredi demek ki kredi notu düşük olanlara da kredi veren bankalar varmış. Bu yazı sonunda sizlerde kolay ve basit bir şekilde kredi başvurunuzu gerçekleştireceksiniz.

NEDEN BU KREDİYİ ALMAM GEREKİYOR ? 

Bu konuda olduğuna göre geçmişte bir şekilde kredini ödemeyi aksattın ve kredi notun düştü şimdi bu kredi tamda sana göre kardeşim. Faizi yüksek olsa bile bu KREDİYİ KAÇIRMA. Zira sen bu krediyi ödedikten sonra kredi notunda da cidd bir artış göreceksiniz. Yani aslında bu sizin için çok iyi bir fırsat. Bu kredi notuna başka bankadan kredi alamayacağınıza göre bu banka da TANIŞMA KREDİSİ adı altında kredi sağlıyor ise meblağın hiç bir önemi yok alın ve dilediğiniz vadede aksatmadan ödeyin kredi notunuz yükselsin !

İSTEDİĞİN BİLGİ BENJAMIN’DE. AZ SONRA AÇIKLAYACAĞIM

Sizleri şuan bir heyecanın kapladığından adım gibi eminin. Acaba hangi banka düşük kredi notuna, kredi veriyor diye. Bizler de bu yazı ile sizlere istediğiniz bilgiye vermeye çalışacağız. Daha doğrusu Aktif Bank’ın sizler için hazırladığı N Kolay krediden söz edeceğiz. Peki Aktifbank tam olarak ne sunuyor? Tüm merak ettikleriniz ile birlikte Aktifbank N Kolay Kredi detayları yazımızın devamında.

İNTERNETTEN ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Esasen bu kredi kampanyasının artılarının çok olduğunu söylemekle yazımıza kaldığımız yerden başlayalım. Zira düşük kredi notunu asla dert etmiyorsunuz. Bankaya gitmiyorsunuz. Doğal olarak sıra bekleme gibi sıkıntılarınız da olmuyor. zaman kaybınız yok. Dakikalarca imza atma derdiniz de yok. Bunun dışında kredi kartı almak zorunda değilsiniz. Ha bir de sigorta ve benzeri ürünleri de yaptırma zorunluluğunuz yok. E daha ne olsun. Say say bitmedi özellikler.

Ama yine de bir kaç özellikten daha söz edelim. Uygun ödeme koşullarının olduğunu belirtelim. 48 aya kadar aldığınız krediyi taksit yapabilirsiniz. Ödeme bütçenize bakarak vadenizi belirlersiniz. 25.000 TL’ye kadar kredi de alabiliyorsunuz.

FAİZ ORANI SABİT

Bu kredi kampanyasından yararlanmak isteyenler için faiz oranı sabit oluyor. O da %1,99 dur. Bu faiz oranı yüksek mi? E biraz yüksek. Ama diğer bankalar sizi geri çevirmişti ya. Artık bunu da ona sayarsınız. Ayrıca da tahsis ücreti haricinde masraf veya komisyon alınmıyor. Bu da faiz oranını biraz daha aşağıya çekiyor. Aktif Bank, büyük bankaların yapamadığı cesareti göstererek yüksek faizle de olsa kredi notuna takılmadan kredi veriyor. Yeter ki düzenli geliriniz ve temiz bir kredi siciliniz olsun.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILMAKTADIR?

Kredi başvurusu çok kolay ve basittir. Bunun için aktifbank web sitesine girersiniz. buradan internetten krediyi seçersiniz. Başvur dediğiniz de N Kolay krediye yönlendirilirsiniz. Eğer Aktifbank müşterisi iseniz 5 dakikada paranız hesabınıza yatıyor. Yok yeni müşteri olacaksanız da formunu dolduruyorsunuz. 7 -10 iş günü içersin de kurye size uğruyor. İmzanızı alıyor ve paranız trink hesabınıza geçiyor. Paranızı da kolay çekebilmeniz için N Kolay Kart Sahibi olursunuz.

KULLANMA VE GERİ ÖDEME

Krediniz hesabınıza yattığında eft ve havale işlemlerini kullanabilirsiniz. yada size en yakın PTT Şubesine giderek paranızı ücretsiz bir şekilde alabilirsiniz. Tabi bir de ATM’ler aracılığı ile de paranızı çekebilirsiniz. Taksitlerinizi PTT ve Pttmatiklerden ücretsiz bir şekilde ödeyebiliyorsunuz. Bunun dışında Akbank ve ATM’lerden de ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI
 • 25.000 TL Krediyi Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 880,71 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 125 TL dir.
 • 10.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 352,29 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 50 TL dir.
 • 5.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 176,14 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 25 TL dir.
 • 2.000 TL Krediyi 48 Ay Vade ve %1,99 Faiz oranı ile aldığınız da aylık taksit tutarınız 70,46 TL olacaktır. Kredi Tahsis ücreti de 10 TL dir.

 

KREDİ NOTU DÜŞÜK HERKESİN BU YAZIYI GÖREBİLMESİNİ SAĞLAMAMIZ GEREKİYOR. TEK YAPMAN GEREKEN FACEBOOK İLE BEĞENMEK.

Shares

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Acil Nakit

PTT’den Kredi Notu Düşük Olan Emeklilere Anında 50.000 TL İhtiyaç kredisi

PTT Düşük Kredi Notuna Kredi, PTT Aktifbank İhtiyaç kredisi, Emeklilere Özel Kredi, N Kolay Kredi – Bu yazımı emekli okurlarıma özel olarak derledim. Yıllaca çalıştınız ve didindiniz. Bu ülkeye hizmet ettiniz. Emekli olsanız da bu hayattaki, ihtiyaç ve sıkıntılarınız bitmedi. Kendi ihtiyaçlarınızın yanı sıra bir de çoluk çocuğunuzun ve akrabaların da yardımına koşmak durumundasınız. İhtiyaçlarınızı

Kredi Notu Düşük Kişiler İçin 48 Ay Vadeli Kredi Fırsatı

Kredi Notunuz Düşük Olabilir Aktifbank’tan İnternet Kredisi –  Hayalinde ki otomobili yada evi satın almak, borçlarını kapatmak veya diğer çeşitli sebeplerle kredi almak için bankaya başvurduklarında  “Kredi notunuz düşük olduğu için krediniz onaylanmamıştır” gibi bir cevapla karşılan, bu nedenle hemen hiç bir yerden kredi kullanamayan acilkrediler.com takipçileri için çözüm yolları aramaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu

Kredi Notunu Yükselten Kredi AKTİFBANK’ta

Aktif Bank Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Banka, Kredi Notunu Artırmak İçin Kredi Kampanyası- Toplumumuzu ekonomik açıdan incelediğimiz de en büyük sıkıntının kredi notu olduğunu görebiliyoruz. Zira kredi notu mevzusu milyonlarca insan tarafından anlaşılmamış olsa gerek ki, kredi notu sürekli düşük seviyelerde. Bizlerde KREDİ NOTUNUZU ARTIRMAK için çok özel bir çözüm yolu sunmak istedik. KREDİ

69 Responses “Aktif Bank’dan Kredi Notu Düşüklere Tanışma Kredisi Fırsatı”

 1. Mustafa Yalcin
  14 Eylül 2018 at 19:12

  30.000 tl ye ihtiyacim kendi isimi kurmak istiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim Tesekkur ederim.

 2. 5 Eylül 2018 at 07:18

  30.0000 tl ye ihtiyacım var .evlenecem yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

Shares