BankPozitif 120 Ay Vadeli Uygun Taksitli Konut Kredisi

BankPozitifKonut Kredisi kampanyası, İstanbul, Ankara, İzmir konut kredisi fırsatı- İstanbul da yaşamak kolay değil. Bu açıdan sürekli çalışıp koşturmak gerekir. Büyük şehir. Avantajları da var, dezavantajları da. Ama burada düşünce kimseleri sahip çıkmıyor. Bu açıdan da ailece çalışıp para biriktiriyoruz. Kendimize ait bir evimiz olsun diye. İşsiz kalsak bile bize ait olan bir evin olması bizleri ele muhtaç etmiyor. Haliyle bizlerde artık ev almak istiyoruz.

Bankaların bazılarını inceledim ama bir banka 10 faiz isterken diğeri 20 faiz istiyor. Anlayacağınız öyle bir devirde yaşıyoruz ki, kim kimden ne koparsa anlayışı var. Bende bilinçli bir vatandaş olarak en hesaplı kredi veren bankanın peşindeyim. Bankalara kaptıracak fazladan param yok.

BANKPOZİTİF’İ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ?

Sevgili okurlarımız, bankaların konut kredilerine elimizden geldiği kadarıyla yer vermeye çalışıyoruz. Sitemizde diğer bankalara ait güncel konut kredisi kampanyalarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca elinizde seçenek ve alternatif olsun diye de bugün BankPozitif Konut Kredisinden söz edeceğiz. Faiz oranlarını, kredi vadesini ve kredi alma şartlarını önünüze sereceğiz. Kafanıza yatarsa elbetteki değerlendirebilirsiniz.

BANKPOZİTİF KONUT KREDİSİ KAMPANYASI AYRINTILARI

Sizlerde sonunda hayalinizdeki evi buldunuz ve kaçırmak istemiyorsunuz. O halde BankPozitif’ten 120 ay vadeli konut kredisi seçeneğini düşünebilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve uygun faiz oranları ile sizleri ev sahibi yapmayı planlıyor. Başvurusu da çok basit. Başvuru için Şu linki kullanabilirsiniz; bankpozitif.com.tr/Tr/Bireysel/e_kredi?loanType=40101

Açılan sayfada bilgilerinizi girersiniz. Başvuru sonucunuzu da anında öğrenirsiniz. Ardından sizin banka şubesine kadar gitmenize gerek kalmıyor. Yetkililer sizler ile iletişime geçiyor ve en uygun ödeme seçeneğini beraberce değerlendiriyorsunuz. Alacağınız evin %70’ine kadar kredi çekebilirsiniz. 100 bin liralık ev alacaksanız 30 bin lira cebinizde olmalı. Peşinat için bu gereklidir. Ayrıca satın alacağınız evin İstanbul, Ankara veya İzmirde olması gerekmektedir.

Evi mesken alımı amacı ile gerçek kişiler kullanabilir. ayrıca alacağınız evin de tamamlanmış olması gerekiyor. Yani inşaat halinde ve henüz bitmemiş ev alamazsınız. Bunun dışında banka gerekli gördüğünde ek belge veya kefil de talep edebilir. Faiz oranı da 1 -24 ay için %0,99 dur. 25 ay ve 120 ay arasında kredi çekeceğiniz zaman da faiz oranı %1,15 dir.

BANKPOZİTİF KONUT KREDİSİ HESAPLAMALARI

100 Bin lira konut kredisi lazım. Bunu da 24 ay vade ile çekeceksiniz. Faiz oranı da %0,99 dur. Ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı: 5.080,00 TL dir. Toplam Ödenecek kredi tutarı ise 121.920,00 TL dir. Kredi tahsis ücreti 500 Lira, Ekspertiz ücreti 527,46 TL, Taşınır Taşınmaz Rehin Tesis ücreti 141,60 TL ve DASK Primi 100 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %13,9083 dür.

100 Bin lira konut kredisi lazım. Bunu da 120 ay vade ile çekeceksiniz. Faiz oranı da %1,15 dur. Ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı: 1.920,00 TL dir. Toplam Ödenecek kredi tutarı ise 230.400,00 TL dir. Kredi tahsis ücreti 500 Lira, Ekspertiz ücreti 527,46 TL, Taşınır Taşınmaz Rehin Tesis ücreti 141,60 TL ve DASK Primi 100 TL dir. Yıllık Maliyet Oranı ise %15,0591 dir.

ÖNEMLİ HATIRLATMALAR

Kredi tahsis ücretinin alacağınız kredinin miktarına göre değiştiğini unutmayınız. Formül olarak da istediğiniz kredi miktarının binde 5’i olarak hesaplayabilirsiniz. Bunun dışında Dask Primi ve Eskpertiz ücreti metrekareye göre değişiyor. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Şakin hayat sigortası yaşınız ve cinsiyetiniz başta olmak üzere alacağınız kredinin tutarına göre belirlenecektir.

Ödemelerinizi istediğiniz herhangi bir banka hesabınızdan EFT oalrak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Online PTT gişelerinden ve Denizbank şubelerinden hiç bir masraf ödemeden rahatlıkla borcunuzu yatırabilirsiniz. Değerli okurlarımız, Bankpozitif’in tüm detaylarını açıklamaya çalıştık. Artık değerlendirme ve ölçme işlemi sizlere kalıyor.

100.000 TL Konut Kredisini 120 AY Vadeli En Hesaplı Veren 7 Banka

“BankPozitif 120 Ay Vadeli Uygun Taksitli Konut Kredisi” üzerine bir yorum

  1. bankalar okadar boş konuşuyorlar boş yere raklam yapıyorlar benim kredi limitim çok benim baş vurmadıyım bank kalmadı hep geri çevirdiler okadar ihtiyacım varki zengin oldumu ayakda karşılıyorlar biz gibi emeklere bakmuyorlar

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.