BankPozitif İhtiyaç Kredisi ile 48 Ay Vadeli 50.000 TL

Masrafsız BankPozitif İhtiyaç Kredisi Başvurusu, Hızlı Kredi ve Kolay kredi- Arkadaşlar, geçenlerde maddi noktada sıkıntıya düştüğümden kredi ihtiyacım oldu. Haliyle büyük bankalardan birinin yolunu tuttum. Nasıl olsa şipşak kredimi alırım diye. Sonrasında şubeye girdim ki içi tıklım tıklım. Sıra müşteri temsilcisi ile görüşmek için önümde 10 kişinin olduğunu gördüm. Ama nasıl olsa çabuk geçer dedim ama sıra bana öğleden sonra geldi.

Sıra geldi gelmesine ama kredi başvurusu için banka bazı belgeleri hazırlamamı istedi. Bir saat belgeleri hazırlamak ile uğraştım derken bankaya gittim yine sıra beklemeye koyuldum. Sinirlendim başka banka şubesine gittim. Burasının ilk bankadan daha da beter olduğunu gördüm. Anlayacağınız yağmurdan kaçarken doluya tutulduk 🙂 Allah aşkına yok mu? oturduğumuz yerden kredi başvuru yapabileceğimiz ve kredinin de hesabımıza yatacağı bir banka?

BANKPOZİTİF İHTİYAÇ KREDİSİNİ DUYMUŞ MUYDUNUZ?

Elbetteki var. İstediğiniz türden çalışan bankalar ülkemizde mevcut. Hatta başvuru yapan müşterileri bile oldukça memnun. Bugün de kolay kredi veren bir bankadan söz edeceğiz. Bu bankanın adı BankPozitif. Az sonra kredi ayrıntılarına, nasıl başvuru yapabileceğinize ve krediyi nasıl alabileceğinize değineceğiz. Ayrıca bu kredinin bir de güzel yanı var. Onu da az sonra anlatacağım. Sizleri de meraklandırmak istemediğimden bir an önce yazımıza geçiş yapmak istiyorum.

BANKPOZİTİF İHTİYAÇ KREDİSİNİ ÖZELLİKLERİ

BankPozitif den çok özel bir kredi kampanyası hepinizi bekliyor. Bu kredinin en güzel yanlarını en baştan belirtmek istiyorum. Bankaya gitme gibi bir derdiniz olmayacak. Sıra bekleme gibi de bir derdiniz olmayacak. Zira BankPozitif online kredi başvurusu imkanı sunuyor. Başvurunuzu da toplam da 4 dakika içerisinde internet üzerinden tamamlayabiliyorsunuz. Bu kredide dosya masrafı, komisyon, kredi tahsis ücreti ve sigorta adı altında masraflar alınmıyor.

Maksimum 50.000 TL kredi alabilirsiniz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz. Hemen kısaca başvuru adımlarını anlatalım. Bank Pozitif Müşterileri başvuruları ile birlikte kredilerine sahip olabiliyorlar. Online başvuru yaptıktan sonra onay mesajı sizlere geliyor. Ardından ödeme planınızı seçiyorsunuz ve paranın yatacağı banka hesabınızı belirliyorsunuz. Sonrasında belirttiğiniz adrese imza için uğruyorlar. İmza attıktan sonrada belirttiğiniz adresinize paranız yatıyor.

BAŞVURU NASIL YAPABİLİRİM?

Başvuru için arzu ederseniz bu bankpozitif.com.tr/webkredi/basvuru? linki internet tarayıcınıza yapıştırarak online başvuru sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada T.C Kimlik numaranız başta olmak üzre bazı bilgi girişlerini gerçekleştirirsiniz. Deminde söz ettiğim gibi toplamda 4 dakika da başvuru işlemi gerçekleşmiş olur. Banka sizin hakkınızda bir istihbarat çalışması yapar. Olumlu sonuç elde ederse, kredi başvurunuzda olumlu olarak karşılık buluyor.

Mesaj ile anında cevap alıyorsunuz zaten. Birde başvuru için gerekli olan belgeleri de hemen sayalım. Nüfus Cüzdanınız ve İkametgah belgeniz yanızda olsun. İkametgah belgesi yerine son üç ay içerisinde adınıza düzenlenmiş herhangi bir faturada ibraz edebilirsiniz. Normalde gelir belgesi talep edilmiyor ama banka gerekli görürse gelir belgesi veya kefilde talep edebilir. Bu açıdan muhasebecinizden maaş bordronuzu almayı unutmayın.

BANKPOZİTİF ÖRNEK ÖDEME PLANLARI VE FAİZ ORANLARI

KREDİ FAİZ ORANI: %1,59, KREDİ VADESİ: 12 AY, KREDİ TUTARI: 10.000 TL, AYLIK TAKSİT TUTARI:940 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 11.283,11 TL DİR. HESABA YATACAK TOPLAM PARA: 10.000 TL, HAYAT SİGORTASI: 0 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL

KREDİ FAİZ ORANI: %1,59, KREDİ VADESİ: 24 AY, KREDİ TUTARI: 20.000 TL, AYLIK TAKSİT TUTARI:1.046,43 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 25.114,37 TL DİR. HESABA YATACAK TOPLAM PARA: 20.000 TL, HAYAT SİGORTASI: 0 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL

KREDİ FAİZ ORANI: %1,59, KREDİ VADESİ: 36 AY, KREDİ TUTARI: 30.000 TL, AYLIK TAKSİT TUTARI:1.159,67 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 41.747,86 TL DİR. HESABA YATACAK TOPLAM PARA: 30.000 TL, HAYAT SİGORTASI: 0 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL

KREDİ FAİZ ORANI: %1,59, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ TUTARI: 50.000 TL, AYLIK TAKSİT TUTARI:1.599,73 TL, TOPLAM ÖDENECEK KREDİ TUTARI: 76.786,78 TL DİR. HESABA YATACAK TOPLAM PARA: 50.000 TL, HAYAT SİGORTASI: 0 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 0 TL

Kredi ödemelerinizi herhangi bir banka hesabınızdan EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Bank Pozitif şubelerinden de yapabilirsiniz. Bunun dışında Ptt gişelerinden ve ptt şubelerinden de masraf ödemeden kredi borcunuzu yatırabilirsiniz. Böylece BankPozitif kredi haberinin de sonuna geldik. Yeni ve özel bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle. Hoşçakalın ama bizimle kalın.

KOLAY KREDİ BAŞVURUSU YAPMAK İSTEYEN ARKADAŞLARINIZIN DA BU YAZIYI GÖRMELERİNİ SAĞLAMAYA NE DERSİN? O HALDE FACEBOOK ADRESİN İLE BEĞENEREK PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Sigortasız ve Masrafsız Enpara.com Kredi Başvurusu Acil Kredi

40 Bin Tl Krediyi Düşük Faizli ve Hesaplı Veren 10 Banka

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.