Go to ...

Borç Kapama Kredisi ile Tüm Borçlarınızı Birleştirip Bir Yere Ödeyin


ve kartı , kredisi nedir? kredisi veren bankalar- Hepiniz şu atasözünü duymuşsunuzdur herhalde? “Borç Yiğidin Kamçısıdır” diye. Gerçekten de öyledir. İhtiyaçlarımız bizleri borçlandırmaya, borçta bizi çalışmaya sevk eder. Azimle borcumuzu kapatmaya çalışırız. Borçsuz hayat yok denecek kadar azdır. Herkes borçlanıyor. Borç bizim yaşam felsefemiz oldu da diyebiliriz. Zira alım gücümüz çok yok.

BANKALAR MODERN BORÇ VERME SİSTEMLERİ?

Günümüzde bir birine borç veren kimse kalmadı. artık borç almak isteyen bankaların yolunu tutturuyor. Ev mi? Araba mı? Yoksa başka bir ihtiyacınızdan dolayı mı kredi çekeceksiniz bu tamamen size kalmış ama bankaya gitmek durumundasınız. Kredisiz yapamıyoruz. Birde yapamadığımız bir başka bankacılık ürünü var. O da Kredi Kartları. Her zaman ve her anımızda yanımıza koşuyor ve bizi ele güne muhtaç ettirmiyorlar. Lakin burada kullanımdan doğan sıkıntılarda oluyor.

PLANSIZ KREDİ ÇEKİMİ VE BİLİNÇSİZ HARCAMALAR

Her ne kadar borç yiğidin kamçısıdır desek te bu olayı çok farklı anlayan vatandaşlar oluyor. Hemde sayıları milyonlarla ifade ediliyor. Tüm ihtiyaçlarını bir anda gidermeye çalışıyorlar. Buda plansız kredi çekimini beraberinde getiriyor. Bir kredi çekmiş ama bunun üstüne 2 -3 tane daha çekmiş. Birde bilinçsiz harcamaları da eklenince 3 -4 ful dolmuş. Şimdi burada ya kadar listeye düşecek yada mantıklı davranıp Borç Transfer Kredisi kullanacak.

BORÇ TRANSFER KREDİSİ NEDİR? VEREN BANKALAR HANGİLERİDİR?

Borç transfer kredisi içerisinden çıkamayacağınız borçlar için düşüneceğiniz son çarelerdendir. Bir ekstreyi ödüyorsunuz ama bir diğer geliyor, Sonra bir bakıyorsunuz kredi ödemesi gelmiş. Bu durumda bunaltı veriyor insana ve çok büyük bir yük gibi insanın sırtına biniyor. İşte böyle bir durumdayken borçlarınızı farklı bir bankaya giderek tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. 3 farklı bankanın kredi kartını mı kullanıyorsunuz? Artık tek bankada.

Aynı şekilde kredi borçlarınızı da tek çatıda topluyorsunuz. Yeni gittiğiniz banka borçlarınızı topluyor ve 48 aya kadar bölüyor. Tabi bu kredisi için geçerli. Sizlerde yeni faiz oranı ile ufak taksitler ile tek günde borçlarınızı ödüyorsunuz ve rahat bir nefes alıyorsunuz. Yazımızın bundan sonraki kısmında Borç transfer kredisi veren bankalara ve özelliklerine kısaca değineceğiz.

BURGANBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde diğer bankalardaki kredi borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak rahatlamak istiyorsanız Burganbank emrinize amade. Artık dağınık ödemelerinizi takip etmeye gerek yok. Bütçenize uygun ödeme imkanlarından faydalanabilirsiniz. Borçlarınıza 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Faiz oranı %1,57’den başlıyor ve %1,67’de son buluyor. Kredi tahsis ücreti olarak alacağınız kredinin %0,5’i oranında ödeme yapıyorsunuz. Birde hayat sigortası var.

AKBANK KREDİ KARTI TAKSİTLİ BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Diğerbankalarda biriken kredi kartı borçlarınızı kafaya takmayın. Çünkü akbank sizlere axess kredi kartını sunuyor. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı axess kredi kartınızı aktarıyorsunuz. Ardından 12 Aya varan taksitler ile geri ödüyorsunuz. En düşük taksitli borç transfer tutarı 200 lira, en yüksek tutar ise 20.000 TL dir. Taksit olarak da 2 ay ile 12 ay arasında yapabiliyorsunuz. Faiz oranı olarak da %1,84 sayısı belirlenmiş.

QNB FİBANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Qnb Finansbank’da diğer bankalardaki tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı kendi bünyesinde topluyor. Üstelik vade imkanı da söz konusu. Faiz oranı ise %1,21 ile %1,64 arasında değişiyor. Sizlerde borç transferi yaparak borçlarınızı tek noktadan rahatça yapabilirsiniz. Tüm ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve kredi kartlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Lakin konut kredisi, ek hesap ve Qnb Finansbank borçlarınızı transfer edemiyorsunuz.

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Odeabank büyük küçük demeden, kredi, kredi kartı ayırımı yapmadan, diğer bankalardaki borçlarınızı tek bir banka çatısı altında toplamanıza imkan tanıyor. Faiz oranı olarak %1,55 belirlenmiş. Vade sayısı olarak da 36 ay. yani borçlarınızı 36 aya kadar taksitlendirebiliyorsunuz. Kredi tahsis ücreti olarak da çekeceğiniz kredinin binde beşi kadar ödeme yapıyorsunuz. Örneğin 20 bin liranın tahsis ücreti 105 liradır.

DENİZBANK EMEKLİLERE ÖZEL BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Denizbank emeklilere özel bir kredi imkanı sunuyor. Tüm bankalardaki borçları ile birlikte emekli maaşını Denizbank’a taşıyanlara borç transfer kredisi imkanı sunuluyor. Bu kredide kefil aranmıyor. 48 Aya kadar da vade yapabiliyorsunuz. Faiz oranı ise %1,09 olarak sabitlenmiştir. Bu rakam da fena değil. Alabileceğiniz kredinin üst limitinin 70 bin lira olduğunu da belirtelim. Dolayısıyla tüm borçlarınızı kapsayacaktır. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekecek.

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Sizlerin de kredi kartı durmadan büyüyor ve üzerinize çığ gibi geliyorsa yanınızda. Kredi kartı borçlarınızın tümünü kendi bünyesinde toplayarak dağınık ödeme planında kurtarıyor sizi. ayrıca 18 aya varan vadeler ile bu borçlarınızı ödeme imkanı da sunuyor. Ayrıca ödemelerinize dilerseniz 3 ay sonrada başlayabiliyorsunuz. 3 ay ertelemeli imkanınız var yani. Birde farklı ödeme seçenekleri de önünüze konuluyor. Uygun ödeme planı ile yavaş yavaş borcunuzu kapatıyorsunuz.

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde diğer bankalardaki kredi, kredi kartı ve kredili mevduat hesabı borçlarınızı şekerbank bünyesi altında toplayabilirsiniz. Böylece diğer bankalardaki yüksek ödeme probleminden kurtulursunuz ve borcunuzu 48 aya varan vadelere yayarak küçük taksitler ile ödeyebilirsiniz. Yararlanabileceğiniz maksimum kredi limiti 100 bin liradır. Faiz oranı %1,47 olarak belirlenmiştir. En düşük vade 3 ay ve en yüksek vade ise 48 aydır.

TEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Türk Bankası tüm bankalardaki kredi kartı borçlarını kendi bünyesinde topluyor. Faiz olarak %1,84 oranı uygulanıyor. Taksit sayısı da en fazla 9 ay yapılabiliyor. En düşük transfer borcu 250 lira en yüksek transfer borcu ise liradır. Ayrıca durumunuz iyi olduğunda tüm borcunuzu kapatabilirsiniz. Bu sayede de faiz indiriminden de yararlanabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİ

Değerli dostlarımız, borç transfer kredisi yapmak için biraz ileri görüşlü olmanız gerekiyor. Yani borçlarınızı 3 ay ödemediniz. Sonra haydi borç transferi yapayım derseniz maalesef olmuyor. Baktınız zorlanıyorsunuz, ödemeler üstünüzde çok büyük bir yük gibi ve ileri de başınıza iş açacak, o halde borç transfer kredisini hemen gerçekleştirin. Ayda 2 bin lira ödeyeceğinize 300 lira ödeyin ama rahatlayın. Ayrıca ilk bankaya da atlamayın.

Muhakkak bir iki bankadan teklif alın. Hangi banka en uygun ve kredi imkanı sağlıyorsa bu şekilde borçlarınızı transfer edin. Unutmayın ki borçlar birike birike en sonunda üstesinden gelinemez bir hal alıyor ve sizi icraya düşmenize sebep oluyor. Tabi haciz işlemlerinin ardından da 5 yıl boyunca kara listeye düşüyorsunuz. Kara listeye girenlerde 5 yıl boyunca ne kredi kartı ne de kredi alabiliyorlar.

GÜNCEL VE DOĞRU KREDİ TERCİHİ İÇİN ACİLKREDİLER.COM YANINIZDA

Sevgili okurlarımız, kredi her zaman ihtiyaç duyulan bir faktör. Ama mühim olan en doğru krediyi alabilmekte. Bakınız mübalağa etmiyorum ama bir banka 10 bin liranın geri ödemesini 13 bin olarak geri alıyorken, bir diğer banka 16.500 TL olarak geri alıyor. Aradaki fark dünyalar kadar. O halde doğru kredi seçimi için tarafsız bir desteğe ihtiyacınız var. acilkrediler.com olarak da tarafsızlığımız gereği, en uygun, en hesaplı ve güncel kredi haberlerini sizlere sunuyoruz.

KREDİ VE KREDİ KARTI BORÇ SIKINTISI ÇEKEN MİLYONLARCA VATANDAŞIN DA BU YAZIDAN FAYDALANMASINA NE DERSİN? TEK YAPMAN GEREKEN FACEBOOK İLE BEĞENMEK.

90.000 TL Vakıfbank Kış Kredisi Başvurusu ve Detayları
Şubeye Gitmeden Acil Kredi Kredim Akbank’ta Sizleri Bekliyor
Shares

Tags: , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Bankalar

Garanti Genç Kredi Kartı ( İnceleme )

Garanti Genç Kredi Kartı İncelemesi : Artık Türkiye’de bulunan tüm sistemler sizlerin seceresini otomatik olarak bir yerde tutuyor. Şu anda gençsizin belki kredi kartı benim ne işime yarayacak zaten alamam, ya da öğrenci olabilirsiniz almamış olabilirsiniz ama almanız gerekiyor. Kredi Kartı Neden Önemli : Kredi kartları aldığınızda otomatik olarak sistemde sizin bir kredi puanınız ve

En Kolay Kredi Veren Bankalar

En Kolay Kredi Hangi Bankadan alınır, En hızlı ve çabuk kredi veren bankalar, online kredi veren bankalar – İş yerinizi yenileyecek ve  ya düğün yapacaksınız. Yada ev eşyalarınızı yenilemek istiyorsunuz. Tabi bunları yapmak için nakit ihtiyacı duyuyorsunuz. Haliyle de krediye yönelmek durumundasınız. Yalnız zamanımızda artık bankalardan kredi almak öyle pekte kolay değil. Yok şunu getir,

Acil Kredi Lazım Banka Faiz Oranları Ne Zaman Düşecek

Bankalar Faiz Oranlarını Ne Zaman Düşürecek, Kredi Çekeceğim Faizler düşecek mi – Acilkrediler.com‘un saygıdeğer okurları, sizler için yine çok özel bir yazı derledik. Genel anlamda hazırda paramız yok. Haliyle de kredi çekmek durumunda kalıyoruz. Kredi bizler için aldığımız nefes kadar önemli bir hal aldı. Araba alırken, ev alırken, evlenirken, iş açarken, iş yeri büyütürken, ev

Bahar Ayına Özel Tüm Bankaların Kredi Faiz Oranları ve Özellikleri

Bankaların kredi faiz oranları, en hesaplı faiz oranı hangi bankada, hangi bankadan kredi çekilir, tüm bankalar ve faiz oranları –  Değerli okurlarım, bugün sizler için çok özel bir kredi haberi derledim. Malum parasız hiç bir iş döndüremiyoruz. Bahar ayıda geldi çattı. Esnafı, memuru, çiftçisi ve işçisi kısacası herkesin kendine göre bir gideri söz konusu. Değirmeni

168 Responses “Borç Kapama Kredisi ile Tüm Borçlarınızı Birleştirip Bir Yere Ödeyin”

  1. Halil demir
    29 Ağustos 2018 at 11:05

    Merhaba ben bir kişiye kefil olduğumdan dolayi kara listeye düştüm kredi almam için ne yapmaliyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

Shares