Bütün Banka Borçlarını Borç Kapama Kredisi İle Tek Yere Öde

Borç kapatma kredisi veren bankalar, borç transfer kredisi veren bankalar- Dibin dibini görmüş ve son durağa yaklaşmış herkesin bu haberi okumasını rica ediyoruz. Zira bu son durakta indiğinizde Türkiye Bankalar Birliği (TBB) Risk Merkezi Kara Listesi sizi bekliyor olacak. Kara listeye girip sicilini bozduranların da hali şuan içler acısı. Malumunuz 27 ocakta SİCİL AFFI yürürlüğe girdi ama mağdurlara bankalar yine de kredi vermiyorlar.

KENDİNİZİ DAHA FAZLA ZORLAMAYIN VE BORÇ TRANSFER KREDİSİ İLE RAHATA ERİN

Bankadan ne kredi, nede kredi kartı alabilen vatandaşların da ekonomik hayatı sıfır noktasına geliyor. Bunun nedeni de 3 ay yani 90 gün boyunca bankaya olan borçların ödenememesidir. Bizde diyoruz ki madem ki borçlarınızı ödemek de zorluk çekiyorsunuz, o halde kendinizi daha fazla sıkmayın ve zorlamayın. Hemen bir bankaya gidin ve tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı buraya taşıyın. Bu sayede de rahat bir nefes alın.

BORÇ KAPATMA KREDİSİ NEDİR? HANGİ BANKALAR VERİR?

Borç kapatma kredisi; bankaya olan ödemelerinizde zorluk ve sıkıntı çekiyorsanız başvuracağınız en son çözüm yollarından bir tanesidir. Diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı ve diğer kredi borçlarınızı bir bankaya taşırsınız ve 48 aya kadar da vade seçeneğinden yararlanırsınız. Tabi bu ihtiyaç kredisi için. Ama konut kredisi taşımalarında vade 120 aya kadar çıkıyor. Anlayacağınız borçlarınızı farklı bir bankadan yeniden yapılandırabiliyorsunuz. Haydi şimdi bankaları teker teker inceleyelim.

QNB FİNANSBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Diğer bankalardaki tüm kredi, ihtiyaç kredisi ve taşıt kredisi borçlarınızı Qnb Finansbank’da toplayabilirsiniz. Transfer ettiğiniz borçlarınızı da uygun faiz oranları ile tekrardan yapılandırabiliyorsunuz. Faiz oranı da %1,21’den başlıyor. Faiz oranını sizin kredi notunuz belirliyor. Sizlerde tüm borçlarınızı finansbank’da toplayarak, ödemelerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Yalnız konut kredisi ve finansbank’a olan borçlarınızı transfer edemiyorsunuz.

BURGANBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Burganbank aracılığı ile de, diğer bankalardaki borçlarınızı transfer edebilirsiniz. Her ay 4 -5 defa farklı farklı ödeme günleri ile uğraşmazsınız. Tek çatıda toplayıp, 48 aya kadar vade yapabiliyorsunuz. Faiz oranı ise %1,57’den başlıyor. Ödeyebilme gücünüze göre taksit sayısını seçersiniz. Dilediğiniz zaman da transfer ettiğiniz tüm borçlarınızı erkenden kapatarak, faiz indiriminden de faydalanabilirsiniz.

DENİZBANK EMEKLİLERE ÖZEL TRANSFER KREDİSİ

Sizde farklı bir bankadan emekli maaşı alıyorsanız ve borçlarınız var ise, hepsiniz denizbanka taşıyabilirsiniz. Faiz oranı %1,09 dur. Bu oran da mükemmel ötesi bir şey. Ne kadar borcunuz varsa transfer edip, 48 aya varan taksitlere bölebilirsiniz. Bu kredi için bir de limit belirlenmiş. Alınabilecek en yüksek kredi limiti 70 bin liradır. Emeklilerin düşünüp değerlendirebileceği bir durum.

ŞEKERBANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Şekerbank da, tüm borçlarınızı kendi bünyesinde toplamak isteyen bankalardan bir tanesi. Kredi ve kredi kartı borçlarınızı rahatlıkla transfer edebilirsiniz. Sıkı tutunun, zira transfer edebileceğiniz borcun üst limiti 100 bin lira. Tabi 48 ay vade de yapabiliyorsunuz. Faiz oranı %1,47 dir. Bu sayede rahat bir nefes alırsınız. değerlendirebileceğiniz bir kredi kampanyası.

AKBANK, TEB VE VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇ TRANSFERİ
  • Akbank 200 lira ile 20.000 bin liraya kadar olan kredi kartı borçlarınızı transfer ederek 12 aya kadar vade imkanı sunuyor. Faiz oranı %1,84 dür.
  • Vakıfbank‘da kredi kartı borçlarınızı toplam da 18 aya kadar taksitlendirebiliyor. Sizlerde diğer bankalardaki kartlarınızı buraya transfer edebilirsiniz.
  • TEB, 250 lira ile 10 bin lira arasındaki kredi kartı borçlarınızı 9 aya kadar transfer edebiliyor. Ayrıca erken ödediğiniz de faiz indiriminden de yararlanabiliyorsunuz. Faiz oranı %1,84 dür.

 

KONUT KREDİSİ TRANSFERİ

Konut Kredisi Transferlerinde ise 120 aya kadar vade yapabilirsiniz. Bu da sıkıntılı durumda olan vatandaşlar için özel bir imkandır. Hemen bu durumda başvuru yapabileceğiniz bir kaç bankayı da sayalım. Bunlar arasında Ziraat Bankası, Halkbank, Yapı Kredi Bankası ve Garanti Bankasını değerlendirebilirsiniz.

ACİLLL!! HERKESİN FACEBOOK İLE BU YAZIYI BEĞENMESİ GEREKİYOR

Arkadaşlar bu konu hayati öneme sahip. Kara listeye girip yıllarca sicil affı beklemek ve sonra da bankaların inisiyatiflerine kalmamak için bu son çareyi değerlendiriniz. Ayrıca bu konuyu lütfen ama lütfen herkesin görebilmesi adına facebook hesabınız ile beğenerek paylaşın.

 

“Bütün Banka Borçlarını Borç Kapama Kredisi İle Tek Yere Öde” üzerine 10 yorum

  1. Iyi günler ben kredi cekemiyorum ama borcum var kredi çekip tek bir yöne ödeme yapmak istiyorum bankaya amacekemiyorum kiredi çekmem mümkün mü rica etsem yardimci olurmusunuz

    Cevapla
  2. Mrb benimde borcumvar kreri karti ve kredi hepsini bi bankaya odemek istiyom kredi cikarmi banada yardimci olursaniz sevinirim tsk

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.