Esnafa SMS İle Hızlı Kredi Denizbank’da T.C. İle Başvuru

Denizbank esnafımıza en hızlı kredisi, Esnafa anında, hızlı ve en kolay kredi kampanyası – 25 yıldır Esnafım. Adım Mehmet. Çocukların Mehmet amcası, gençlerin Mehmet Abisiyim. Halden anlarız. Para olmadığında mahallelimizi eliboş çevirmeyiz. Esnaflık geleneğinden geliyoruz. Hep pastahane var, hemde market işi. Yalnız bu sıralar ekonomik bir daralma var. İşler çok kötü. Vatandaşta para yok. yada kötü günler için elindekini kullanmıyor. E bizimde borçlar birikti. personel maaşları da var. Kolay kredi alabileceğim bir yer var mıdır?

ESNAFLARIMIZ KOLAY KREDİ İÇİN DENİZBANK’I TERCİHLERİ ARASINA ALABİLİR

Saygıdeğer esnaf okurlarımız, yukarıda Mehmet Bey kendi durumunu belirtmiş. tabi bizler sadece ufak bir bölümüne yer verebildik. Elbetteki biliyoruz ki, esnafın durumu kötü. Herkesin kendine göre sebepleri elbette var. Kimisi kış ayından beri iş yapmamış, kimisi elemanların maaşını ödeyememiş, kimisi tamir tadilat yapacak, kimisi de mal ve ürün alacak. Say say bitmez. Ama Esnafın ortak sorusu kolay ve hızlı kredi nereden alabilirim? oluyor. Bizlerde yazımızın devamında Denizbank’ın esnaf kredisinden söz edeceğiz.

DENİZBANK’DAN ESNAFA HIZLI KREDİ

Denizbank tüm esnaflara kolay ve hızlı kredi almanın imkanını sunuyor. Bir çok başvuru adımı var. Kredi limiti de hiçte fena değil. Toplam 80 bin liraya kadar krediniz anında hesabınızda oluyor. İster iş yeri tadilatında kullanın, ister 2. şubeyi açın, ister personel maaşını ödeyin. Orası size kalmış. Faiz oranları ise piyasanın koşullarına göre sürekli şekillendiği için net bir oran belirtemiyoruz. Ama son ve gerçek başvuru oranını banka şubesinden yada müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz.

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Başvuru yapacakları bir kaç yolun beklediğini belirtelim. Öncelikle internet şubesinden yada cep şubeden kolaylıkla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında denizbank web sitesinden de başvuru yapabilme şansınız var. Banka yakın ama sıra beklemek istemiyorsunuz. O halde Bankanın ATM’sini kullanarak da başvuru yapabilme şansınız var. Kobideniz Facebook hesabı olanlar bu sistem üzerinden de başvurularını gerçekleştirebilirler. SMS ile başvuru yoluda var.

Sizlerde bir kısa mesaj atarak başvurunuzu yapabilirsiniz. Nasıl mı? Hemen telefonunuzun mesaj bölümünü açın ve ekrana ESNAF yazarak bir boşluk bırakın ve TC Kimlik Numaranızı yazın. (Örneğin: ESNAF 11111122222) Mesaj metninizi yazdıktan sonra şimdi sıra bunu 3280’e yollamaya geldi. Operatör fark etmeden yollayabilirsiniz. Başvurunuz, sisteme ulaştıktan 5 dakika içerisinde sizlere de cevap verilecektir. Tabi gelen cevap ya olumlu, yada olumsuz olacaktır.

BAŞVURU SONUCUM OLUMLU ŞİMDİ NE YAPACAĞIM?

Diyelim ki Denizbank müşterisi değilsiniz. Başvuru yaptınız ve olumlu sonuç aldınız. Şimdi yapmanız gereken 75 gün içerisinde Denizbank şubesine, istenilen belgeler ile gitmek. İmzanızı atıyorsunuz ve kredinize anında kavuşuyorsunuz. Bakın bir SMS atmak bir dakikanızı alıyor. En geç 5 dakika içerisinde de mesaj geliyor. 10 dakikada da belgenizi hazırlasanız, tamam işte. Bankadan kredinizi alıp çıkarsınız. Olur da 75 gün içerisinde kredi almaya gitmezseniz krediniz iptal oluyor. Dolayısıyla da tekrardan krediye başvuru yapmanız gerekiyor.

BAŞVURUDA İSTENİLEN BELGELER NELER?

Başvuru yapmaya giderken yanınızda bazı belge ve evraklarında olması gerekiyor. Dilerseniz şimdide bunları kısaca belirtelim. Her şeyden önce nüfus cüzdanınız cebinizde olacak. Bunun dışında İmza beyannamesi, varsa oda kayıt belgesi, son iki yıla ait oda kayıt belgesi, yine aynı şekilde son 2 yıla ait hesap defteri ve bilanço ve eğer varsa mal varlığı fotokopilerini sunuyorsunuz.

Değerli okurlarımız, artık incelemesi ve değerlendirmesi size kalıyor bu kredi kampanyasının. Bizler Denizbank’ın sunmuş olduğu veriler ışığında haber yapmış olduk. Denizbank’ın yapacağınız başvuruları değerlendirme hakkı vardır bunu unutmayın. Kredi vadesi de genelde en fazla 48 aydır. Yeni bir kredi haberinde buluşmak dileğiyle. Hoşaçakalın…

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.