Fibabanka Bahara Özel 5.000 TL Limitli İhtiyaç Kredisi

Fibabanka ihtiyaç kredisi, bahara özel kredi, kolay ve hızlı kredi başvurusu- Bahar geldi hoş geldi. Her yer yemyeşil. Kuşlar cıvıl cıvıl ötüyor. Parklar oyun oynamak isteyen çocuklar ile doldu taştı. Tabi bizlerin de ufak da olsa kendine göre maddi giderleri oldu ve olacak. Ev desen soba isiyle kapkara oldu. Kimisi komple boya yapacak. Kiminin Bağ bahçe bakımı yapılacak, kimisi aracına bakım yaptıracak. Bahçeli evi olanlar da güzel bir oturma takımı ile güzel bir barbekü yaptıracak.

FİBABANKA’DAN BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI

Yukarıdaki örnekler saymakla bitmiyor. Esnafından, işçisine ve çiftçisine kadar herkes paraya ihtiyaç duyuyor. Çok büyük rakam değil belki ama niye durduk yerde bin anda verelim ki. Düşük faiz veren bankalardan birisini tercih edip, taksitli bir şekilde ödemelerimizi yaparız diye düşünülüyor. Bizlerde acilkrediler.com olarak bankaların düşük limitli ve bahar kredilerine sitemizde yer vermeye çalışıyoruz. Bu sayede bir sitede onlarca güncel kampanyayı bir arada bulabilirsiniz.

Bu yazımızı Fibabankanın bahar ayına özel olarak hazırladığı bir kredi haberine ayıracağız. İhtiyacınız her ne olursa olsun düşük limitli kredinizi kolay bir şekilde fibabankadan alabilirsiniz. Haydi hep beraber bu kredinin detaylarına değinelim.

FİBABANKA BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI

Fibabanka bu sıralar oldukça fazla konuşulmaya başlandı. Özellikle emekli maaşına verdiği 500 lira promosyon bir çok kişinin dikkatini celbetti. Şimdilerde ise bahar kredisi yapmış. Bizde hemen inceledik ve bu haberi sizinle paylaşmaya karar verdik.Bahar kredisi ile düşük limitli olabilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Çünkü alabileceğiniz en az kredi limiti bin lira iken, fibabanka’dan alabileceğiniz en fazla kredi tutarı ise 5 bin liradır.

3 AY İLE 24 AY ARASI VADE

Anlayacağınız tam bahar ihtiyaçları için birebir. Limit düşük olduğundan kredi vadesi de düşüktür. En düşük kredi taksit sayısı 3 aydır. Ayrıca bu kredide en fazla vade sayısı ise 24 aydır. Zaten limit düşük ve bu krediyi alacak olan kişilerde kısa vadede ödemek isteyecektir. Benim şahsi kanaatim vatandaş bir yılda ödeyecektir. Çünkü gelecek yıl yine kredi lazım olacaktır. Ama farklı düşünenlerde olabilir. Alacağınız kredinin tahsis ücreti olacaktır.

%1,24 FAİZ ORANI

Tahsis ücreti de hesaplandığında kredi limitinin binde beşi oranında ödeme yaparsınız. Hayat sigortası da yapılıyor ama hayat sigortası kredi limiti, vadesi, yaşınız ve cinsiyetine göre değişiklik gösterecektir. Az sonra aşağıda bir örnek hesaplama yapacağız. Hesaplamada 45 yaşında bir erkek müşteriyi dikkate alacağız. Faiz oranı da %1,24 dür. Hazırsanız başlayalım.

3 BİN LİRA İÇİN ÖRNEK BİR HESAPLAMA YAPALIM

Hobi bahçeniz var ve ufak bir düzenlemede bulunacaksınız. 3 bin lira fazlasıyla işinizi görecektir. Hemen başvurunuzu yaptınız. Geri ödemenizi de 12 ay vade ile yapmak istiyorsunuz. 3 bin lira zaten küçük bir meblağ. Çok fazla uzatmaya gerek yok. Fibababanka sizlere %1,24 faiz oranı ile kredi veriyor. Hesaplama yaptığımızda ise 12 ay boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarı 274,83 TL olacaktır.Toplam geri ödenecek tutar ise hesaplandığında 3.297,96 TL dir.

Kredinin %0,5 oranında tahsis ücretinin olduğunu söylemiştik. Buna göre kredi tahsis ücreti olarak 15 TL ödersiniz. Bu krediyi 45 yaşında erkek bir müşterinin çekeceğini belirtmiştik. Buna göre de senelik sigorta masrafınız 45 TL dir. Aylık toplam faiz maliyet oranının %1,5723 dür. Yıllık toplam faiz maliyet oranı ise %20,5880 dir.

KREDİ BAŞVURUSUNU NASIL YAPABİLİRİM?

Eğer fibabanka şubesi sizlere yakın ise buraya uğrayabilirsiniz. Yok benim işim gücüm var diyorsanız da internet aracılığı ile online olacak şekilde başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru linki olarak internetsubesi.fibabanka.com.tr/WEBUtils/default.aspx bunu kullanabilirsiniz. Burada istenilen bilgileri girerek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.