Fibabanka İnternetten Anında 20.000 TL Acil Kredi

Fibabanka anında kredi kampanyası, internet şubeden anında ihtiyaç kredisi, belgesiz kredi – Bu siteden tüm kesimlere göre ayrı ayrı kredi kampanyalarını sunmaya devam ediyoruz. nerede yeni ve güncel bir kredi haberi var ise; anında acilkrediler.com’da. Sevgili okurlarımız, son zamanlarda artık bir çok banka kredi politikasında ciddi manada değişikliğe gitti. Müşterilerini banka ve teferruatlar ile yormamak adına, internet veya cep şubeden hızlıca kredi verme yoluna gittiler.

FİBABANKA ‘DAN MÜŞTERİLERİNE ANINDA KREDİ

Tabi bankalarda sıra bekleyip, belge sunma işinden kurtulan biz tüketicilerin de bu durum hoşuna gitti.Kimse işini gücünü bırakmak istemiyor. Ama kredisiz de yapamıyor. Haliyle kolay kredi veren bankalar ile anlaşılmaya başlandı. Müşterilerine kolay kredi veren bankalardan birisi de Fibabanka. Yepyeni bir kredi kampanyası yapmışlar. Sizler için gerekli değerlendirmeyi yaptık ve sunmaya karar verdik. İşte Fibabanka İnternetten Anında Kredi Kampanyasının tüm detayları ve merak edilenleri;

FİBABANKA İNTERNETTEN ANINDA KREDİ KAMPANYASI

Saygıdeğer okurlarımız, sizlerde fibabanka müşterisi iseniz, o halde nakit ihtiyaçlarınızda paraya ulaşmanız çok çok kolay. Zira Fibabanka sizler için internetten kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre, bankaya uğramanıza, sıraya girmenize, belgelere imza atmanıza ve bankaya belgeler sunmanıza da gerek yok. Kefil talep edilmiyor. Belge de talep edilmiyor.  İşte bu açıdan da dikkatleri üstüne topluyor. Çöpsüz üzüm gibi. Üstelik ister hafta sonu, ister mesai saatleri sonrası kredinizi kullanabiliyorsunuz.

ANINDA KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

İnternetten anında kredi ile en az 1.000 TL ve en fazla da 20 bin lira kadar kredi anında kullanabiliyorsunuz. Sizlere uygulanan faiz oranı ise %1,29 olarak belirlenmiş Kredinin vadesini de 48 aya kadar çıkarabiliyorsunuz. Sonuçta herkes kendi bütçesine göre taksit sayısını seçecektir. İnternet şubeye şifreniz ile girerek başvurunuzu yapabiliyorsunuz. Onay alır almaz da 7 gün içerisinde kullanabiliyorsunuz. Taksit ödeme günlerinizi de seçip belirleyebiliyorsunuz.

Yalnız şunu da hemen belirtelim; Her başvuru yapana kredi çıkacağı anlamı taşımasın lütfen. Zira kredi notu mevzusu ve kara liste mevzusuna takılanların kredi alabilme olanakları yok gibi. Bu açıdan başvuruları fibabanka dilediği gibi başvuruları değerlendirebilme hakkına sahiptir. Hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Yalnız hayat sigortası yapılırken kredinin limiti ve vadesinin yanı sıra sizin cinsiyetiniz ve yaşınız belirleyici oluyor. Dilerseniz şimdide bir iki örnek ödeme planına bakalım ve bu konuyu daha da iyi algılayalım.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI VE HESAPLAMALARI

5.000 TL‘ye ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Aldığınız bu parayı da 36 ay yani 3 yılda geri ödemek istiyorsunuz. Banka ise sizlere faiz oranı olarak sabit %1,29 oranını sunuyor. Şimdi acilkrediler.com ekibi olarak gerekli hesaplamaları yapalım. Eldeki verilere göre sizin aylık ödemeniz gereken kredi borcu 182,21 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti kredinin binde beşi oranında olduğu içinde vergisi ile birlikte 26,25 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası için de ortalama olarak 156,76 TL cebinizden çıkacak.

5.000 TL‘ye ihtiyaç duyduğunuzu varsayalım. Aldığınız bu parayı da 48 ay yani 4 yılda geri ödemek istiyorsunuz. Banka ise sizlere faiz oranı olarak sabit %1,29 oranını sunuyor. Şimdi acilkrediler.com ekibi olarak gerekli hesaplamaları yapalım. Eldeki verilere göre sizin aylık ödemeniz gereken kredi borcu 148,38 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti kredinin binde beşi oranında olduğu içinde vergisi ile birlikte 26,25 TL ödemeniz gerekiyor. Hayat sigortası için de ortalama olarak 199,81 TL cebinizden çıkacak.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.