Garanti Bankası 48 Aya Varan Vadelerle Ramazan Bayramı Kredisi

Garanti Bankası Ramazan Bayramı İhtiyaç Kredisi Kampanyası, 48 Ay vadeli düşük faizli kolay kredi başvurusu – Değerli dostlarım, yine bir bayram havası içerisine girdik. İhtiyaçlarında ardı arkası kesilmiyor. Ayrıca ülkemizde yalşanan son ekonomik gelişmelerde sıcak para ihtiyacını artırdı. Bizlerde en kolay ve en avantajlı kredi nereden alınır? sorusunu sizler için cevaplandırmaya devam ediyoruz. Bankaların kredi kampanyalarını yayınlayarak, bir arada görmenize olanak tanıyoruz.

GARANTİDEN RAMAZAN BAYRAMI KREDİSİ

Garanti bankası, piyasa şartlarını da göz önüne alarak bir kredi kampanyası hazırlamış. Zaten bu sıralar tv reklamlarında da durmadan dönüp duruyor. Vatandaşlarında yoğun ilgi gösterdiğini görebiliyoruz. Sizlerde krediye ihtiyaç duyuyorsanız, bu yazıyı mutlaka okumanızı tavsiye ederiz. Pekiala garanti tam olarak ne sunuyor? Faiz oranları % kaç? En fazla ne kadar kredi alabilirsiniz? Kredi başvurusu banka dışında online de yapılabilir mi? İşte tüm bu soruların cevabı ve daha fazlası yazımızın devamında…

48 AY VADELİ GARANTİ BANKASI BAYRAM İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti bankası ramazan bayramında nakite ihtiyaç duyanlar için özel bir kreid kampanyası sunuyor. Bu kampanyaya göre en düşük kredi vadesi 3 ay olarka belirlenmiş. Bunun dışında en yüksek kredi vadesi ise 48 ay olarka belirlenmiş. Özellikle düşük aylıklılar için 48 ay mükemmel olacak diye düşünüyorum. Faiz oranları ise, çekeceğiniz kredi tutarına göre değişiyor. Yüksek kredi tutarına düşük faiz, düşük kredi tutarına ise yüksek faiz uygulaması bulunuyor.

FAİZ ORANLARI VE HAYAT SİGORTASI

Ama yinede en yüksek faiz oranının %1,89 ve en düşük faiz oranının ise %1,49 olduğunu belirtelim. Alacağınız kredinin %0,5 oranında tahsis ücretinin olduğunu da belirtelim. Bunun dışında banka zorunlu olarka hayat sigortası da yaptırıyor. Zaten bana sorsanız bende yaptırmanız taraftarıyım. Zira Allah korusun ve gecinden versin ama ölüm haliinde bu borcu sigorta şirketi ödüyor. Garnatiden en az 1.000 TL ve en fazla da 100.000 TL alabiliyorsunuz. Tabi aylık gelirinize göre maksimum kredi tutarınız belirleniyor.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Öncelikle krediye banka şubeleri aracılığı ile başvuru yapabileceğinizi söyleyelim. Bunun dışında dilerseniz şu linki; garanti.com.tr/tr/bireysel/krediler/bireysel_destek_kredisi/ssl/basvuru.page#calcContent=UID136e3ac internet tarayıcınıza kopyalayarak da kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sonuç olumlu olduğu takdirde nüfuscüzdanınızı ve gelir belgenizi de yanınıza alarak kredinizi garanti bankasından alabilirsiniz.

GARANTİ BANKASI MÜŞTERİLERİLERİ NASIL BAŞVURU YAPACAK?

Sizlerde garanti bankası müşterisi iseniz, o halde şifreniz ile internet bankacılığına girerek krediye 2 dakika da başvuu yapabilirsiniz. Yalnız bilmeniz gereken bir durum var. Garnati internet şubeden en fazla 25.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Daha yüksek tutardaki kredi için garanti bankası şubesine nüfus cüzdanınız ve gelir belgeniz ile uğramanız gerekecek. Bunun dışında eğer Garanti Bankası Maaş Müşterisiyim diyorsanız, aylık geliriniz ölçüsünde 100.000 TL’ye kadar kredi başvurunuzu, yine garanti internet şubeden halledebilir ve anınd akredinize ulabilirsiniz.

75.000 TL İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI YAPALIM MI?

Bu ay masrafınız gerçekten çok ve kredi ile işlerinizi düzeltmek istiyorsunuz. Aylık geliriniz iyi. 75.000 TL kredi almak istiyorsunuz. Lakin kredi alırken de fazla zorlanmak istemediğinizden vadenizi 48 ay olarak belirlediniz. Bankada bu şartlarda kredinizi onayladı. Faiz oranı olarak da %1,49 oranını verdi. Bizlerde acilkrediler.com ekibi oalrak gerekli hesaplamaları yaptık. Buna göre aylık ödemeniz gereken taksit tutarınız 2.340,86 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretinizi de 375 TL olarak hesapladık.

sigorta ve vergiler dahil toplam tutar ise 1.43,75 TL olacaktır. (Yalnız yaşınıza ve cinsiyetinize göre bu tutar değişiklik gösterebilir.) Toplam maliyetin ise 112.755,11 TL olduğunu da söyleyelim.

KREDİ NOTUNUZU ÖĞRENMEYİ UNUTMAYIN

Sevgili okurlarım, her nekadar garantinin kredi şartlarını ve detaylarını sizlere sunmuş olsamda, tüm bankaların istediği bir husus daha var. Oda Findeks Kredi Notunuz. Kredi notunuz çok riskli ise kredi alamıyorsunuz. Bu açıdan kredi notunuzu öğrenmenizde fayda var. Dilerseniz BURAYI tıklayarak Findeks Kredi Notumu Nasıl Öğrenirim? konulu yazımıza ulaşabilirsiniz. Yeni bir yazıda buluşmak dileğiyle.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.