Garanti Bankasından Günde 11 TL öde 10.000 Kredi al %1,49 Faiz oranını kaçırma

Bankalar artık Ramazan bayramından dolayı indirime ve faizde düşüşe gittiler. Bunlardan Birisi de Garanti bankası Günlük 11 tl ödeyerek 10.000 tl kredi imkanı sunuyor. Aslında en düşük faizle kredi sağlayan bankada bu değil yazının sonunda diğer bankaların faiz oranları ve konu linklerini sizlere sunacağım onları da değerlendirebilirsiniz. Seçime sayılı günler kaldı tabiki Bayrama da…. Gidişatın ekonomik yönden hiç iyi olmadığını, kendi işimden, çevremdeki insanların işlerinden ” iş yok abi ” deyişlerinden biliyorum. Mutlaka sizler de buna benzer söylemler duymuşsunuzdur. Ev alacak olanlar hele bi seçimi bekleyelim, araba alacaklar hele seçim bi geçsin diyorlar ama aldanıyorlar. Daha önceden de belirttim sizlere bir kez daha bu konuyu yazarken hatırlatmakta fayda olduğunu düşünüyorum.

TAM KREDİ ALMANIN ZAMANI EV ARABA BİREYSEL KREDİ : Tamda hatırlatacağım dediğim şeyi sizlere yazayım. Bakın arkadaşlarım. Şu anda mevcut hükümet ve hükümete yakın ana akım medya kanallarını izlediğinizde ülkenin İsviçre gibi olduğu lanse ediliyor ama durum böyle değil. Faizler, ev kredileri, bireysel krediler ve araç kredilerinin tamamının faizleri, hangi bankaya giderseniz gidin düşük. Yani bu mu düşük dediğinizi duyar gibi oluyorum ama  durum bu. Seçimden sonra hayırlısı ile ülkenin başına geçecek olan kim olursa olsun. İster Sayın Tayyip erdoğan’ın partisi AKP ister ise CHP Ya da başka bir parti geçsin enkaz devralacak. Gelen bilgiler çok sağlam. Ekonomimiz malesef iyi değil. Bu bakımdan düşündüğünüz bir kredi türü ya da ev almak gibi düşünceniz var ise kesinlikle kaçırmayın.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

EV KREDİSİ ARAÇ KREDİSİ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM : Evet, yukarıda sizlere vermiş olduğum bilgiler ışığında bir kere kredi almanız gerektiğini önemle yine hatırlatıyorum. Tabiki ihtiyacı olanlar alsınlar olmayanlar için diyecek birşeyimiz yok. Bunların iyi günlerimiz olduğunu lütfen unutmayın. Ama çok yüksek diyorsunuz ya, işte seçim sonrası alacak başını gidecek. Yahu sende ne kadar karamsarsın diyenler için seçimden sonra bu konu üzerinden görüşelim bakalım kim haklı çıkmış. Mevzu haklı çıkma mevzusu da değil ama bir gerçek var, bu da ülke ekonomisinin malesef diplerde ve kötü olduğu…. Doları düşürmek için faizler yükseltildi gördüğünüz gibi. Öngürü doların seçim sonrasında 5 tl nin kesinlikle üstüne çıkacağı yönde. Ben ekonomist değilim bu cümleler ana akım medyada çıkmayan ekonomistlerin dediği şey. Tabiki karar size kalmış.

GARANTİ BANKASI GÜNDE 11 TL İLE 10.000 KREDİ KAMPANYASI :  Garanti bankasından 48 ay vade ile aylık ödeme tutarı 344,05 TL olmak üzere bu krediyi alabiliyorsunuz. Geri ödemeniz ise 4 yılda 16.514,48 tl olarak karşımıza çıkıyor. Değerlendirebilirsiniz. Onun haricinde yazımın başında belirttiğim aşağıda yer alan konularda kredi oranları yani faiz oranları daha düşük bunlara bakabilirsiniz. Garanti Bankası, Türkiye’deki en fazla faiz isteyen bankaların başında geliyor. Lütfen aşağıda yer alan konuları inceleyiniz. Kredi alacaksanız araştırmadan almayın.

Günde 20 Tl ye 20.000 Tl Bayram Kredisi İngBank’ta
Günde 15 tl Ödeyerek 15 Bin Kredi Başvurusu Finansbank’tan sizleri bekliyor

“Garanti Bankasından Günde 11 TL öde 10.000 Kredi al %1,49 Faiz oranını kaçırma” üzerine 2 yorum

  1. Bende icralık ve hacılıyım emekliyim hiç bir banka yardımcı olmuyor bence benim gibi insanlar çok zor durumda yardımcı olursanız sevinirim

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.