Günlük 10 Tl’ye 10.000 Bin Tl Kredi Yapıkrediden Sizleri Bekliyor

Yapıkredi’den Günde 10 Ye 10.000 Hemen Kredi Yapıkredi Bankası bu aralar sıklıkla reklamlarını çıkarttığı günde 10 tl ödeyerek 10.000 Tl hemen kredi ile ilgili reklamlarını sizler için araştırarak ödeme vadesi ve faiz tutarlarının ne durumda olduğunu yazma ihtiyacı hissettik. Zira bahar ile birlikte artan ihtiyaçların karşılanması için gerçekten ekonomisi çok ta iyi olmayan Türkiye’de yaşayan insanların ihtiyaçlarına doğru cevap verebiliyor mu bu banka dosya masrafı nedir diye sizler için araştırdık.

Bankanın ilgili haberine kendi internet sitesi üzerinden girdiğimizde, bu krediye mobil cep telefonlarından ya da kendi internet sitelerinden anında başvurulacağı ile ilgili bilgiler yer alıyor. Yani dilerseniz sizler bu krediyi cep telefonlarınızdan, ilgili bankanın internet sitelerinden anında başvuruda bulunabiliyorsunuz. Tabiki kendi mobil uygulamalarını indirmeniz gerekiyor.

Kredi tutarı Vade
(Ay)
Aylık Akdi
Faiz Oranı 
Kredi Tahsis
Ücreti
Aylık Efektif Faiz
Oranı (Sigorta Hariç)
Aylık Taksit
Tutarı
Günlük Taksit
Tutarı
Toplam Geri
Ödeme Tutarı
10.000 TL 48 %1,33 50 TL %21,2814 299,80 TL 9,99 TL 14.390,40 TL

Ödeme ile ilgili dökümanlar yukarıdadır arkadaşlarım. Bu tabloya göre elli lira gibi düşük bir dahsis ücreti var ve hesapladığımızda ise 10 tl günlük bir para ile ödeme yapıyorsunuz. Faiz oranının çok yoksek olmadığını ve ihtiyacı olanlar için gayet uygun olduğnu söylemek istiyorum. Toplamda sizler 4.390.40 tl faiz ödeyeceksiniz toplam 48 ay vadede isteyenler için en iyi alternatiflerden birisi diyebilirim.

ACİL NAKİT İHTİYACIMI NASIL BULURUM ? Başlıklı yazımızdan sizlere daha önceden eğer bir banka ile ilgili kredi haricinde nereden para bulabileceğim sorularınızı cevaplandırmaya çalaşmıştım bu yazımı incelemenizi tavsiye ediyorum.

Yaptığınız yanlış uygulamalar ve parasızlıktan dolayı düşen kredi puanlarınızı KREDİ SİCİLİ TEMİZLEME yazısından alacağınız yardım ile kısa sürede yükseltebilir ve bankalar ile ilgili başvurularınız ile geri dönderilmez, kredilerinizi kullanabilirsiniz. Tabiki yapmanız gerekenleri bilmeniz gerekiyor.

Sonuç olarak alacağınız kredileri bizler sizlere bankalardan almanız hususunda bilgi vermek istiyoruz. Özellikle parasızlık durumunda tefeci ya da senetle para verenlere insanların yöneldiğini, daha sonrasında ise çok zordurumda olduğunu biliyoruz. Para yönetimini doğru şekilde gerçekleştirmeyen bir kişinin Merkezi sistem ile verilen kredi puanlarının her bankada aynı görüneceğini unutmayınız. Bir bankaya başvuruda alınan red ile, diğer bankalara başvurulması sonucunda kredi puanlarınızın her sorgulamada düşeceğini sakın unutmayın. Kredi puanlarınızı yükseltmeden bu durum düzelmeyecektir. Zaten üstte sizlere nasıl yükseleceği hussunda net bilgiler sunduk. Konumuz ile alakalı her türlü öneri, görüş ve sorularınızı bu başlık altından bizlere ulaştırabilirsiniz.

“Günlük 10 Tl’ye 10.000 Bin Tl Kredi Yapıkrediden Sizleri Bekliyor” üzerine 3 yorum

  1. 10000 Tl ye .ye ihtiyacım var.Varlık fonuna 1000 tl.civarında bi borcum var.Diğer bankayı yapılandırma ile hallettim.eğer sizin vasıtanızla borç alırsam bana maliyeti ne olur?ödeme şeklim nasıl olacak?.ben halk bankasından emekli maaşı alıyorum.48 aylık ödeyebilirim.öylesi daha uygun.

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.