İş Bankası’ndan 5 Bin Tl İhtiyaç Kredi kampanyası

5 bin lira İş Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu, Hesaplı ve uygun iş bankası kredisi- Benjamin Abi Yardım et… İkiz çocuklarımız doğmasına 2 ay kaldı. Şimdi de onlara güzel bir çocuk odası kurmayı hayal ediyoruz. Benim düzenli bir maaşım var ama, bir oda kurmak için yeterli bir birikimimiz yok. Gidip bir kaç mobilya, falan baktık. Oyuncaklar, yürüteçler vs. Toplam da 7 bin lira masraf çıktı. Bende 2 bin lira var ama 5.000 TL daha lazım. Bu parayı da uzun vadede ödemek istiyorum.

5.000 TL’Yİ HESAPLI KREDİ VEREN BANKA ARIYORUM

Buradan herkesin derdine yetişip, cevaplar yazıyorsun. Şimdi ben düşük limitli ve uygun faizli bir kredi istiyorum. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz. Sitemizde bulunan Halkbank KrediMini haberini okudum. Gerçekten de çok güzel bir kredi kampanyası. Ama tek bir bankaya bağımlı kalmak istemiyorum. Bu bankaya alternatif olarak sunabileceğiniz bir banka var mıdır? Varsa şartları ve özellikleri nelerdir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

İŞ BANKASI SİZLER İÇİN BİR ÇÖZÜM YOLU OLABİLİR

Kredi çekerken bir kaç alternatif üzerinden değerlendirme yapmanız benim çok hoşuma gitti. Her zaman alternatiflerden avantaj doğacağını belirtiyoruz. Sizler 5.000 TL için kredimini haberini okumuşsunuz. Bugün size sunacağımız kredi haberinden önce birde Garanti Bankası 5.000 TL Kredi haberini okumanızı tavsiye ederiz. Bu yazımızda da iş bankasının 5.000 tl kredi haberinden söz edeceğiz.

5.000 TL İŞ BANKASI KREDİ KAMPANYASI

Düşük faiz, vade seçenekleri ve uygun ödeme seçenekleri ile sizleri şubelerine bekleyen iş bankası kolay kredi almanız için elinizden geleni yapıyor. Kredi almaya geldiğinizde de yanınıza maaş bordronuzu veya gelir belgenizi, kimliğinizi ve ikametgah belgenizi veya adınıza düzenlenmiş ve adresinizi gösteren herhangi bir faturanızı sunmanız gerekecektir. Bu sayede 5.000 TL’ye çabucak kavuşacaksınız. Tabi kredi siciliniz temiz ise.

Arzu ederseniz online başvuru için de https://www.isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=BKTP_HizliKrediBasvuruAnasayfa bu linki internet tarayıcınıza yapıştırarak ilgili sayfaya ulaşabilirsiniz. 5.000 TL krediyi 48 aya kadar vede yani taksit yapabilirsiniz. Sizler için belirlenen faiz oranının da %1,24 olduğunu belirtelim. Şimdi bu haberin daha da kalıcı olabilmesi adına dilerseniz hesaplamalar ile anlatalım.

5.000 TL KREDİYİ 48 AY VADE İLE ÇEKERSEM NE KADAR ÖDERİM?

5.000 TL kredi lazım. 4 Yıl vade ile yani 48 ay taksit ile ödemeyi planlıyorsunuz. Faiz oranı da elbetteki %1,24 olacak. Bizler sizler için bu hesaplamayı önceden yaptık ve Aylık ödemeniz gereken kredi tutarının 146,50 TL olduğunu gördük. Toplamda ise ödeyeceğiniz kredinin 7.032,00 TL olduğunu hesapladık. Ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti 26,25 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %19,7413 dür.

5.000 TL KREDİYİ 36 AY VADE İLE ÖDEMEYİ PLANLIYORUM?

Şimdide 5 bin lirayı 36 ay vade ile ödediğiniz de, kredi taksitleriniz ne kadar olacak? bunları hesaplayalım. Faiz oranı %1,24 dür. Bizlerde hesaplamalarımızda bu oranı kullanacağız. Aylık ödenecek kredi taksidinin 180,40 TL olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca geri ödenecek toplam kredinin de 6.494,40 TL olduğunu belirtebiliriz. Yıllık maliyet oranı da %19,8390 dır. Kredi tahsis ücreti 26,25 liradır.

5.000 TL’Yİ 24 AY TAKSİTLİ ALSAM NE OLUR PEKİ?

24 ay vade ile 5.000 TL krediyi %1,24 ay vade ile almaya razı oldunuz. O halde hemen hesaplama yapalım. Bir ayda ödeyeceğiniz taksit 249,27 TL dir. Toplam kredi ödemesi de 5.982,48 TL dir. Kredi tahsisi 26,25 TL  dir. Son olarak yıllık maliyet oranının ise %20,0327 olduğunu belirtelim.

ELİNİZ DEMİŞKEN 5.000 TL 12 AY İÇİN DE HESAPLAYABİLİR MİSİNİZ?

Hesaplayalım hemen. 12 ay vade ve %1,24 faiz oranı ile 5.000 TL kredi almak istiyorsunuz. Buna göre aylık taksit miktarınız 458,06 TL olacaktır. Şimdide hemen toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarını hesaplayalım. 5.496,72 TL de sizin toplamda ödeyeceğiniz kredi tutarı oluyor. Tahsis ücreti de 26,25 TL dir. Yıllık maliyet oranı ise %20,5930 dur.

Değerli dostlarımız, Hayat sigortası yaptırmanız gerekmektedir. hayat sigortası da kredi çekenin yaşı, cinsiyeti, kredinin vadesi ve kredinin limitine göre değişiklik göstermektedir. Doğru ve kaliteli kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz. Sorularınız var ise bize mail atabilir veya aşağıya yorum bırakabilirsiniz.

ACİL TARAFINDAN BU KREDİ HABERİNİ, KREDİYE İHTİYAÇ DUYAN ARKADAŞLARINIZA ULAŞTIRMAMIZ GEREKİYOR. BU AÇIDAN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

“İş Bankası’ndan 5 Bin Tl İhtiyaç Kredi kampanyası” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.