Kredi Kartı Borç Tranfer Kredisi VAKIFBANK’tan

Vakıfbank Kredi Kartı Borç Transfer Kredisi : Biraz önce sizlere ekonominin ne durumda olduğunu anlattım yazımda. Özellikle bu yazımda sizlere 3 ayda bir ödemeli krediyi HALKBANK’ın sunduğunu ve faiz oranlarını belirtmiştim bu yazıma HALKBANK linkinden ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim asıl meseleye. Asıl meseleeee yeğen 🙂 Bu kredi kartlarının önünü almış olan, borcunu şıkır şıkır ödeyip tamamını kapatan bir kişi var mı acaba ? Hayır varsa konuya bi yazsın onu özel olarak tebrik edeyim yahu. Kredi kartı borçları alıyor başını gidiyor. Daha önceden çok yüksek meblağla tarafıma verilen bir kredi kartı var ama işin ucu artık kaçmış durumda. Şimdi Devletin Kapı gibi bankası Vakıfbank kredi kartı borcunu transfer ediyor. Buna ihtiyacı olanlar için hemen bilgileri vermeye başlıyorum bile.

KREDİ KARTI BORÇLARI ALDI BAŞINI GİTTİ : Özellikle kart harcamalarında malesef bende sizler gibi işin önünü bir türlü alamıyorum. Misafir oluyor bir yere gidiyorsunuz akaryakıt çocukların ve evin ihtiyaçları Migros AVM mağazaları derken ay sonu çok yüklü bir tutar geliyor. Kaldı ki ben 5 bin tl maaşla çalışan bir adamım. Artık kartları takla attırmaktan kafam bulandı. Şimdi hesapladım benim toplamda 12 bin tl borcum var araştırmaya girdim kim hangi banka kapatır bu borçları diye. Aslında borç transferi kredisi veren bankalar var ama ben tercihimi Devlet Bankasının en eskilerinden birisi olan Vakıfbank’tan yana kullanmaya karar verdim. Halkbankın da aynı şekilde bir kredi imkanı var Halkbank Borç Kapama kredisi yazıma bakmak isterseniz linkine tıklayıp gitmeniz yeterli

VAKIFBANK KREDİ KARTI BORÇLARINI TRANSFER KREDİSİ İLE ÖDÜYOR : İlgili bankanın internet sitesine girdim ve gördüm ki Süper bir fırsat ile Kredi Kartı borç transferi kredisi veriyor. Bu krediyi ilk etapta inceledim lütfen not alın Öncelikle maksimum 18 ay taksit yapıyorlar Maksimum 20 bin tl ye kadar olan borçlarını kapsatıyorlar. Üstelik ilk ödemeye 3 ay sonra başlayabilmeniz mümkün. Dilerseniz eşit ödeme yöntemini seçebilir dilerseniz ödeme durumunuza göre değişken taksitli ödeme planı ile kendiniz ödeme şeklini belirliyorsunuz.

FAİZ DURUMLARI DEĞİŞKEN : Ortalama faiz oranları %1,35-1,40 seviyesinde devam ederken, malum Türkiye’de bulunan ekonomik durumdan dolayı dolar ve Euro sürekli yükseliyor. Bu durumda bankalar da faizlerinde artışa gidiyorlar. Stabil olsaydı bu paralar kesinlikle faizler de stabil olurdu ama malesef öyle değil. Vakıfbank kesinlikle kredi kartlarının transfer kapamasını yapıyor burası net. Nat olmayan ise malesef faiz oranları Bunun için en yakın bankaya giderek başvuruda bulunmanız gerekiyor.

Başvuru yaptığınızda ve onay geldiğindeki faiz oranı bile değişecektir emin olabilirsiniz 🙂 Şimdi sizler için kaleme aldığım bu değerli konunun, kredi kartı mağdurlarına ulaşması için yapmanız gereken küçük ama etkisi büyük bir işlem daha var. Lütfen bu yazımı Sosyal medya üzerinden paylaşır mısın ?

“Kredi Kartı Borç Tranfer Kredisi VAKIFBANK’tan” üzerine 11 yorum

  1. selam benim keredi poğanım düşük olduğu icin bana keredi cıkmıyor yardımcı olmsanızı beklerim

    Cevapla
    • Hepsi yalan hangi bankaya gidersen git ıcralıksın kredi cıkmaz bizim istediğimiz borçları bir araya toplayıp ödemek dağınık olduğu için ödemeyi yapamıyorum emekli ınsan nasılsın ödesin evet borc bizim bır kere düşmeye gör duşene de icra memurları

      Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.