Kredi Kartı Borçlarınızı CEPTETEB’e Taşıyıp Transfer Etmeye Ne Dersiniz ?

CEPTETEB yılın transferi, Kredi kartı borç transfer kredisi- Kredi kartlarını kullanmayı çok seviyoruz. Hemde öyle böyle değil. Kredi kartı kullanımında Avrupa da Fransa’dan sonra ikinci sırada yer alıyoruz. Kredi kartı kullananların sayısı şaka değil ama 58 milyona dayandı. Bunun anlamını tahmin ediyorsunuzdur herhalde? Çünkü tek kredi kartı ile yetinemiyoruz. Fazla kredi kartı da başımıza işler açıyor. Tıpkı okurumuz, Ali bey gibi. Dilerseniz bize sorusunu inceleyelim;

KREDİ KARTLARIM İÇİN BORÇ TRANSFERİ YAPABİLECEĞİM BİR BANKA SÖYLER MİSİNİZ?

Ali Bey: Kredi kartı kullanımı zamanın da çok hoşuma gidiyordu. Her şey güzel, her şey iyiydi. Bedava alışverişlerden tutun da, kampanyalara kadar mükemmel harcamalar yapıyordum. Sonra bir kredi kartı, daha ve bir tane daha aldım. İşler de iyi olduğu için rahat bir şekilde borçlarımı ödeyebiliyordum. Şimdi ise eskisi gibi iş yapamıyoruz. 3 tane kredi artı kullanıyorum ve borçlar bir sağdan, bir soldan gelmeye başladı. kart borçlarımı transfer edebileceğim bir banka tavsiyesinde bulunabilir misiniz?

TEB YILIN TRANSFER KAMPANYASI VAR

Kredi kartı borçları artık herkesin başına bela olmaya başladı. Millet özellikle de bilinçsizce harcamalar yapıyor. Ardından da borçlar ödenemediğinde kara listeye düşüyorlar. Bu açıdan borçları ödemekte zorluk çeken herkese son çare olarak borç transfer kredisini tavsiye ediyoruz. Borçlarınız bir bankada ve tek bir kredi kartında toplarsınız. TEB Yılın transferi işinize yarıyabilecek bir kampanya. Bizlerde yazımızın devamında bu kampanyaya değineceğiz.

CEPTETEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Her zaman tek kredi kartı ile yolunuza devam etmenizi öneriyoruz. Bir den fazla kredi kartı her zaman riskli duruma düşürür sizi. TEB sayesinde hem tek kredi kartı kullanabilir, hemde diğer bankalardaki kredi kartı borçlarınızı buraya transfer edebilirsiniz. Bundan sonra hiç bir bankaya eyvallahınız kalmaz. Dağınık kart borcu günlerinden de kurtulursunuz. TEB bu borçlarınızı alır ve taksitlere böler. Ayrıca dağınık ödeme günlerinden de kurtulmuş olursunuz.

CEPTETEB KREDİ KARTI BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Üstelik komisyonsuz bir şekilde transferinizi gerçekleştirirsiniz. Borcunuz tek güne iner. Sizlere sunulan faiz oranı ise %1,84 dür. Borç transferini, TEB Şubelerinden, internet ve cep şubeden rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Bir kredi kartınızı transfer edebileceğiniz gibi CEPTETEB Kredi kartınızın limiti dahilinde bir kaç kredi kartınızın borcunu da transfer edebilirsiniz. Transfer edebileceğiniz minimum kredi kartı borç tutarı 250 TL dir.

Ayrıca transfer edilebilecek maksimum borç 10 bin liradır. Transfer ettiğiniz borcu da vadesi gelmeden ödeyebilirsiniz. Unutmayın ki erken ödenen borç üzerinden faiz indiriminden de yararlanırsınız. Bu arada önemli olan bir mevzu var. Transfer etmeden önce kart ödeme tarihinizi iyi seçiniz. Zira borç bitinceye kadar hesap kesim tarihinizi değiştiremiyorsunuz. Haydi şimdi örnek bir kaç hesaplama yapalım.

KREDİ KARTI BORÇ TRANSFERİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR
  • 500 Lira borç transferi yapacaksınız ve bunu da 6 ay taksit olarak geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı %1,84 olarak uygulanacaktır. Buna taksit tutarınız 89 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam tutar ise 534 TL olacaktır.
  • 500 Lira borç transferi yapacaksınız ve bunu da 9 ay taksit olarak geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı %1,84 olarak uygulanacaktır. Buna taksit tutarınız 61 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam tutar ise 549 TL olacaktır.

 

  • 1.000 Lira borç transferi yapacaksınız ve bunu da 6 ay taksit olarak geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı %1,84 olarak uygulanacaktır. Buna taksit tutarınız 1.77,50 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam tutar ise 1.065 TL olacaktır.
  • 1.000 Lira borç transferi yapacaksınız ve bunu da 9 ay taksit olarak geri ödeyeceksiniz. Faiz oranı %1,84 olarak uygulanacaktır. Buna taksit tutarınız 121,50 TL olacaktır. Geri ödenecek toplam tutar ise 1.093,50 TL olacaktır.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.