Odeabank Nakit Hazır İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve SMS Numarası

Odeabank Nakit Hazır Kredi Başvurusu, Odeabank Nakit Hazır Kredi Nedir? Odeabank Nakit Hazır Kredi SMS – Nakit mi lazımdı? o halde en doğru tercihi yapabilmeniz adına acilkrediler.com yanınızda. Zira bir çok bankanın kredi haberlerine dair güncel bilgileri ve kredi kampanyaları bu adresten ulaşabilirsiniz. Hiç bir finans kurumu ve kuruluşu ile bağlantımız yok. Tamamen sizlere yardımcı olabilmek ve hesaplı krediyi seçebilmeniz adına kredi haberlerini paylaşıyoruz.

ODEABAN NAKİT HAZIR KREDİ BELKİDE DOĞRU TERCİHDİR. NE DERSİN?

Kredi siciliniz temizse, düzenli geliriniz de varsa birde kredi notunuz da iyiyse zaten tüm bankalar kredi veriyor verecektir de. Ama biraz daha özel bir banka arıyoruz. Ne bileyim kredi başvurusu için banka şubesine gitmemeliyiz. ayrıca onaylanan kredide hesabımıza yatmalı. Çünkü sıra beklemekten millet olarak bıktık. Eskilerde tip gaz sırası varmış, şimdiler de ise kredi çekeceğiz diye bir kaç saat sırada bekliyoruz, müşteri temsilcisi ile görüşeceğiz diye.

Bu açıdan bankalar da artık kendilerini revize etmeye başladılar. Bu bankalardan birisi de odeabank. Odeabank sizlere kolay kredi başvurusu imkanı sunuyor. Dolayısıyla da belkide aradığınız banka ve kredi seçeneği Odeabank dır. Peki ne diyor ve özellikleri neler? haydi hep beraber bunları inceleyelim ve değinelim.

ODEABAN NAKİT HAZIR KREDİ KOLAY KREDİ ALMANIN DOĞRU ADRESİ

Odeabank sizlere online başvuru imkanı sunuyor. yani bankaya gitme, sıra bekleme vs. prosedürleri ortadan kaldırıyor. Başvuru linkini merak edenler bunu odeabank.com.tr/tr-TR/bireysel/basvurular/Sayfalar/nakit-hazir-kredi-basvurusu.aspx kullanabilirler. Açılan sayfada toplamda 3 adımda kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz ve krediniz onaylandıysa, bankaya gitmeniz falan gerek yok. Paranız direkt olarak hesabınıza yatıyor zaten.

ODEABANK SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Değerli dostlarımız, demin online başvuru imkanından söz etmiştik. Dilerseniz bir küçük sms ile de odeabank nakit hazır kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bunun için telefonunuzun mesaj bölümüne girin ve büyük harfler ile NAKİT yazdıktan sonra bir boşluk bırakın ve 11 Haneli Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı tuşlayın. En sonunda da operatörünüz ister Vodofone olsun, İster Türk Telekom, ister de Turkcell fark etmez 8444’e mesajınızı yollayın.

GÜNDE 10 TL’YE 10.000 TL KREDİ İMKANI

Odeabank ile günlük on lira vererek 10 bin liralık krediye ulaşabilirsiniz. En düşük faiz oranı %1,35’dir. En yüksek faiz oranı ise %1,79 dur. faiz oranını findeks kredi notu belirlemektedir. Kredi notu yüksek olanalra düşük faizli kredi verilmektedir. Kredi notu düşük olanlara ise yüksek oranlı faiz uygulanmaktadır. özellikle kredi skoruna güvenenler düşük faizli krediden yararlanabilirler. 48 ay vade yapabilme imkanınız da vardır.

ODEABANK NAKİT HAZIR KREDİ ÖRNEK MALİYET HESAPLAMALARI
  • 10.000 TL kredi tutarını 48 ay vade ile alırsanız kredi skorunuza göre eğer %1,35 çıkar ise Aylık taksit tutarınız 301 TL olacaktır.
  • 10.000 TL kredi tutarını 48 ay vade ile alırsanız kredi skorunuza göre eğer %1,39 çıkar ise Aylık taksit tutarınız 304 TL olacaktır.
  • 10.000 TL kredi tutarını 48 ay vade ile alırsanız kredi skorunuza göre eğer %1,55 çıkar ise Aylık taksit tutarınız 317 TL olacaktır.
  • 10.000 TL kredi tutarını 48 ay vade ile alırsanız kredi skorunuza göre eğer %1,59 çıkar ise Aylık taksit tutarınız 320 TL olacaktır.
  • 10.000 TL kredi tutarını 48 ay vade ile alırsanız kredi skorunuza göre eğer %1,79 çıkar ise Aylık taksit tutarınız 336 TL olacaktır.

 

BAZI ÖNEMLİ BİLGİLER

Başvuruda sadece nüfus cüzdanı talep edilmektedir. Kredi başvurusunu 75 yaşına kadar olan müşteriler yapabilirler. Banka gerekli gördüğü takdirdi ek belge veya kefil talep edebilirler. Ayrıca kredi başvurunuzu dilediği gibi değerlendirme hakkına da odeabank sahiptir. Kredi çektiğinizde hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Lakin hayat sigortası kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişebiliyor. Bu açıdan örnek paylaşılmamış.

NAKİT İHTİYACI DUYAN TÜM ARKADAŞLARINIZIN VE AKRABALARINIZIN DA BU YAZIYI GÖREBİLMELERİ ADINA FACEBOOK ADRESİNİZ İLE BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİM.

55.000 TL Denizbank Web’de İhtiyaç Kredi Başvurusu İçin Tıkla

N Kolay Kredi Çabuk ve Hızlı Kredi Almanın En Kolay Hali

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.