Go to ...

PTT’den Kredi Notu Düşük Olan Emeklilere Anında 50.000 TL İhtiyaç kredisi


Notuna , İhtiyaç kredisi, Emeklilere Özel Kredi, Bu yazımı okurlarıma özel olarak derledim. Yıllaca çalıştınız ve didindiniz. Bu ülkeye hizmet ettiniz. olsanız da bu hayattaki, ve sıkıntılarınız bitmedi. Kendi ihtiyaçlarınızın yanı sıra bir de çoluk çocuğunuzun ve akrabaların da yardımına koşmak durumundasınız. İhtiyaçlarınızı karşılamak adına da kredi en büyük çözüm yolu gibi gözüküyor. Kredi hepimizin yeri geldiğinde başvurduğu bir maddi kaynak.

EMEKLİLER DÜŞÜK KREDİ NOTUNDAN DOLAYI KREDİ ALAMIYORLAR

Emekli vatandaşlarımız kredilere çok fazla yöneliyor. Ayrıca emekliler için en kolay kredi alan kesim olduğunu da söyleyebiliriz. Bankalar emeklilere çok severler. Bu açıdan da hem maaşlarını transfer ederler hemde birikimleri varsa onları. Emeklilerin her ay garantili maaşı olduğundan da krediyi gönül rahatlığı ile verirler. Bununla birlikte Emekli olan vatandaşlarımızın büyük bir bölümü ise düşük kredi notundan dolayı kredi alamaz. Haliyle de bütün ihtiyaçları ertelenmiş olur.

PTT AKTİFBANK İŞ BİRLİĞİ İLE EMEKLİLERE ANINDA KREDİ

PTT ile Aktifbank, çok özel bir krediye imza atmışlar. En baştan bu kampanyadan emeklilerin yararlandığını söyleyelim. Yalnız ufak bir şart ile. Emekli maaşınızı PTT’den alıyor olmanız gerekiyor. Tabi emekli maaşını PTT’ye transfer edenlerde bu kampanyadan yararlanabilirler. gereği düşük olan emeklilere PTT’ye uğrayarak şartsız ve kefilsiz kredi alabiliyorlar. Yalnız düşük derken çok riskli durumda olanları kastetmiyorum. orta ve az riskli olanlar ve bankalardan sadece bu yüzden kredi alamayanlar değerlendirebilir.

KREDİ SÜRECİ

Aktifbank diyor ki; emekli maaşınızı PTT’den alıyorsanız, aylık düzenli geliriniz var ise, kredi sicilinizde de herhangi bir sorun yok ise, o halde düşük kredi notunuzu dert etmeyin. Kampanya gereği size en yakın PTT merkezine uğrarsınız. Burada sizlere bir form sunulur. Bu formu bir kaç dakika içerisinde doldurursunuz. Ardından 5 -20 dakika kadar onay beklersiniz. Onay alınır alınmaz da paranızı PTT şubelerinden kolayca çekebilirsiniz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Bu kampanyaya göre Aktifbank’tan PTT aracılığı ile alabileceğiniz en düşük kredi limiti 2.000 TL dir. En yüksek kredi limiti ise 50.000 TL dir. Limitler çok iyi. Kredi vadesini de 3 ay ile 48 ay arasında tercih edebiliyorsunuz. Taksit sayısı tamamen sizlere kalmış bir şey. Benim aylık ödeme gücüm çok düşük diyorsanız en uzun vade olan 48 aydan yararlanabilirsiniz. Faiz oranlarına da değinelim. Kredi tutarınız ve vadeniz ne olursa olsun alacağınız faiz oranı sabit olacaktır. Belirlenen faiz oranı da %1,89 dur.

YÜKSEK YAŞ FAKTÖRÜ

Bu oran piyasa şartlarına göre biraz yüksek. Evet itiraf etmek gerekiyor. Ama emeklilerin büyük bir çoğunluğu başvuruda bulunuyor. Çünkü şartsız ve koşulsuz kredi alabiliyorsunuz. Birde kredi notunu da çok fazla takmıyorlar. Ha birde yaş kriteri var. Gayette yüksek seviyede. Yaşınız ile kredi vadesinin toplamı 84’ü geçemiyor. Yalınız 80 ise 48 ay vadeli, yani 4 yıllığına kredi çekebiliyorsunuz. Diyelim ki yaşınız 82. O halde 2 yıl yani 24 ay vade ile kredi alabilirsiniz. Tabi 80 ve 80 yaşının altında olanların hepsi 4 yıl vade ile rahatlıkla kredi alabilirler.

EMEKLİLER İÇİN ÖRNEK HESAPLAMA

Şimdi diyelim ki 20.000 TL kredi için başvuruda bulundunuz. Taksit sayınızı da 48 ay olarak belirlediniz. Banka da faiz oranını sabit tuttuğundan %1,89 oranını sizlere veriyor. Elimizdeki verilere göre aylık ödemeniz gerekecek olan tutar 688,10 TL yapacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 100 lira kadar olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranının da %31,2704 olduğunu belirtelim.

Shares

Tags: , , , , , , ,

Bu Kategorideki Diğer Konular - Acil Nakit

Kredi Notu Düşük Kişiler İçin 48 Ay Vadeli Kredi Fırsatı

Kredi Notunuz Düşük Olabilir Aktifbank’tan İnternet Kredisi –  Hayalinde ki otomobili yada evi satın almak, borçlarını kapatmak veya diğer çeşitli sebeplerle kredi almak için bankaya başvurduklarında  “Kredi notunuz düşük olduğu için krediniz onaylanmamıştır” gibi bir cevapla karşılan, bu nedenle hemen hiç bir yerden kredi kullanamayan acilkrediler.com takipçileri için çözüm yolları aramaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu

Kredi Notunu Yükselten Kredi AKTİFBANK’ta

Aktif Bank Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Banka, Kredi Notunu Artırmak İçin Kredi Kampanyası- Toplumumuzu ekonomik açıdan incelediğimiz de en büyük sıkıntının kredi notu olduğunu görebiliyoruz. Zira kredi notu mevzusu milyonlarca insan tarafından anlaşılmamış olsa gerek ki, kredi notu sürekli düşük seviyelerde. Bizlerde KREDİ NOTUNUZU ARTIRMAK için çok özel bir çözüm yolu sunmak istedik. KREDİ

Aktif Bank’dan Kredi Notu Düşüklere Tanışma Kredisi Fırsatı

Kredi notu düşüklere AktifBank’dan kredi fırsatı, Kredi notunu dert etme, N kolay kredi kampanyası- Düşük kredi notu mu? Amannnn. Dert ettiğin şeye bak. Arkadaşlar geçin artık bunları. Çünkü O kadar güzel bir ülkede yaşıyoruz ki, her şeyin bir çözümü ve alternatifi var. Yeter ki doğru yere bakmasını bilin. Şuan bir çok banka vatandaşları kredi notu

13 Responses “PTT’den Kredi Notu Düşük Olan Emeklilere Anında 50.000 TL İhtiyaç kredisi”

 1. Ahmet altun
  4 Eylül 2018 at 14:19

  Öyle diyorsunuz kredi notu düşüklere kredi veriyoruz diye ama başvuruda sonuç olumsuz yani benim kredim var ödemem düzenli kayet sonuç olumsuz.

 2. 3 Mayıs 2018 at 16:07

  maasımı ptt den alıyom maasım 1980 keredı cıkmadı aktıfden

 3. Çakır
  4 Nisan 2018 at 00:03

  Merhaba
  Annem garanti bankasından maaşını çekiyor birde kredimiz var içerdeki kredi ile olan borçlarımı kapatmak ıstiyorum kesimin onaylaması durumunda maaşını ptt ye tasimtaşımak istiyorum siz kredi başvurusu yapmak durumda güzel sonuç alabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

About Benjamin

Shares