Qnb Finansbank KrediGO Telefondan Anında Kredi Veriyor

Qnb Finansbank, KrediGO, Başvuru, Anında Hızlı Kredi, Mobil Uygulaması ile Kredi – Değerli dostlarım ve sevgili okurlarım, bugün çok yeni bir bankacılık ürününden söz edeceğim. Daha yeni olduğundan muhtemelen karşınıza da henüz çıkmamıştır. İlk olarak benden duyun istedim. Teknolojinin ulaştığı seviyelere akıl sır ermiyor. Durmadan ilerliyor. Tabi bunla birlikte teknolojiyi kendi iş ve hizmetlerine aktaran kurum ve kuruluşlarda var. Bu sayede daha fazla insana ve müşteriye ulaşarak hedeflerinin üzerine çıkıyor.

BANKALAR TEKNOLOJİYİ ÇOK YAKINDAN TAKİP EDİYOR

Bankaların teknolojiyi yakından takip ettiğini söyleyebiliriz. Aslında bu durum vatandaşın da işine geliyor. bankaya gidip saatlerce beklemek yerine, dilediği bankacılık işlemini evinden internet sayesinde hızlıca gerçekleştirebiliyor. Bankaların yoğunlu ve hem iş yükü azalıyor. Daha fazla müşteriye aynı anda ulaşabiliyorlar. Bu yazımızda ise qnb finansbank’ın kredigo uygulamasından söz edeceğiz. Dediğim gibi yeni bir uygulama. Ama vatandaşın oldukça işine yarayacağa benziyor. Dilerseniz detaylarına hep birlikte geçelim.

QNB FİNANSBANK KREDİGO NEDİR? NASIL BAŞVURU YAPILIR?

KrediGO’nun Türkiye’nin krediye özel ilk mobil uygulaması olduğunu söyleyebiliriz. KrediGO anında kredi almanıza imkan ve olanak tanıyor. Tüm nakit ihtiyaçlarınızda, endişelenmeden kullanabileceğiniz sıcacık para sunuyor size 🙂 Hangi banka müşterisi olduğunuz önemli değil. Sizlerde KrediGO uygulamasını qnb finansbank güvencesi ile indirerek ihtiyaç duyduğunuzda krediye kolayca başvuru yapabiliyorsunuz. başvurunuz onaylandığında ise, eğer qnb finansban müşterisi iseniz krediniz anında hesabınıza yatar. yok başka banka müşterisi iseniz, paranızın hesabınıza yatması için finasbanka uğramanız gerekir.

KREDİGO İLE NELER YAPABİLİRİZ?

Öncelikle Android veya Apple marka telefonlarınıza Google Play, Play Store veya App Store den KrediGO uygulamasını indirebilirsiniz. Peki bu uygulama ile neler yapabiliyoruz. bunlara değinelim birazda. İstediğiniz kredi tutarını belirleyerek, bilgilerinizi doldurup, hızlıca kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Kredi bilgilerinizi her zaman görebilirsiniz. Bunun dışında başvurunuzu da dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz. Birde kredi hesaplama bölümü bulunuyor. Kredinizi farklı taksit seçenekleri ile ne kadar ödersiniz, bunu görürsünüz.

Uygulamada Kredi Doktorum’da bulunmaktadır. Aklınıza takılanları soru ve cevaplar ile bulabiliyorsunuz. Yardım talebinde bulunursanız da KrediGO Danışmanına ulaşabilirsiniz.

VERİLEN KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELER?

KrediGO ile alacağınız kredinin maksimum üst limiti 30.000 TL dir. Tabi kredi üst limitinin, gelirinize göre hesaplandığını da belirtelim. Ödem yaparken zorlanmayın diye de uzun vade seçenekleri de sunuluyor. Yararlanabileceğiniz en uzun kredi vadesi 48 aydır. Bunun anlamı ise aylık eşit taksitler ile kredinizi 4 yıla yayarak ödeyebilirsiniz. En düşük faiz oranı %1,24 ve en yüksek faiz oranı ise %1,64’dür. Faiz oranları kişinin kredi notuna göre belirleniyor. Kredi notunuz yüksek ise düşük faiz alabiliyorsunuz.

Kredi notu düşük olanlar, puanına göre yüksek faizli kredi alıyorlar. Her müşteriye aynı faiz oranı uygulanmıyor. Özellikle kredi notuna güvenenler, daha avantajlı faiz oranı ile kredi çekebilirler. Kredi tahsis ücreti de ödemeniz gerekiyor. tahsis ücreti kredi tutarının %0,5’i oranında oluyor. bir da qnb finansbank ile hayat sigortası da yaptırmalısınız. Ben ufak bir hesaplama yapacağım. Bu hesaplama da ise 47 yaşındaki bir bireye göre hayat sigortası tutarını belirteceğim.

30.000 TL KREDİGO HESAPLAMASI

Bankalar ve prosedürleri ile uğraşmak istemiyorsunuz ve sizlerde KrediGO uygulaması ile 30.000 TL ihtiyaç kredisine başvuru yaptınız. Ayrıca kredi vadesini de 48 ay olarak seçtiniz. Kredi notunuza bakıldığında faiz oranının %1,24 olduğu görülüyor. Aylık taksit tutarınız bu durumda 879 TL oluyor. Kredi tahsis ücretiniz ise 157,5 TL olacaktır. Bir de hayat sigortası vardır. ortalama olarak 1.041,04 TL olduğunu belirtelim.

“Qnb Finansbank KrediGO Telefondan Anında Kredi Veriyor” için 3 yorum

  1. 30 bin lik araba kredim var 10 binlik kredim var 10 liralıkta kredi kartı borcum var hepsini biyere toplamak kredi kartlarımı kapatmak istiyorum.

  2. Kredi notum düşük, açıj takibim var pttden emekli maasim var 900 lşra kalıyor kredi kullanabilirmiyim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.