Sigortasız ve Masrafsız Günde 5 Liraya 5 Bin Lira Kredi Enpara’da

Enpara.com Ayda 150 TL’ye 5.000 TL masrafsız ihtiyaç kredisi, günlük 5 TL’ye 5 bin lira kredi – her yer çiçek açtı. Her sabah bahar ayının o güzel kokusunu içime çekiyorum. Kuşlarım ise benim vazgeçilmezlerim. Her sabah pencereme gelip beni uyandırmalarına bayılıyorum. Bahara ayına bayılıyorum. Lakin gel gör ki masraflar da çıkıyor. Çok büyük masraflar olmasa da, bir anda da verebileceğim miktarda bir meblağ değil. Bu açıdan da kredi çekmek durumundayım.

BANKA ARAŞTIRMASI HAYATİ KURAL

Ama bende de ilk gördüğüm bankaya atlayacak değilim. Kaçın kurasıyım ben 🙂 Allah aklınızı kullanın düşünün diyor. Bende kredi noktasında kolları sıvazlayıp güzel bir araştırma yapmaya başladım. Bankaları teker teker inceledim. Sonuçta elin işinde çalışıyoruz ve para kazanmak için gerekirse ek mesai bile yapıyoruz. Ne sokağa atacak param var, ne de bankalara kaptıracak fazladan param var. Benim için ekonomi çok önemli.

KARŞIMA ENPARA.COM ÇIKTI

Hesaplı kredi arayışı içerisindeyken birde karşıma daha önce duymadığım bir banka çıktı. Enpara.com. Bu sistemde bankaya gitme durumu yok. Sıra bekleme durumu da yokmuş. Ayrıca QNB Finansbank’ın da dijital bankasıymış. Hatta ülkemizin ilk dijital bankasıymış. Hesap işletim ücreti almıyorlar. Havale işleminizden ve Eft işlemlerinizden de ücret alınmıyor. Bunun dışında kesinlikle bankaya gidip işlem yapmaya da ihtiyaç duymuyorsunuz. Tüm işlerinizi 2 dakikada hallediveriyorsunuz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ

Bu kredinin en hoşuma giden yanı masrafının olmayışı. Arkadaşlar fazladan para ödemek istemeyenlerin değerlendireceği bir kampanya. Zira kredi tahsis ücreti alınmıyor. Komisyon yada dosya masrafı adı altında da bir para talep edilmiyor. hayat sigortası da yok. 10 bin lira mı istiyorsun? Eline 10 bin lira ne geçiyor. Alan memnun, satan memnun. Bir de şuan Yıllık maliyet oranı olarak en düşük krediyi enpara.com veriyormuş.

Alacağınız krediyi 48 aya kadar vade yapabilirsiniz. En düşük kredi limitinin bin lira olduğunu belirtebilirim. Ayrıca enpara.com’dan alabileceğiniz en yüksek kredi tutarının ise 30 bin lira olduğunu belirteyim. En düşük kredi faizi %1,33 dür. En yüksek kredi faiz oranı ise %1,41 dir. Faiz belirlenirken alacağınız kredinin vadesi etkili oluyor. Dilerseniz krediyi incelerken, ihtiyaç duyduğum 5 bin lira için hesaplama ve ödeme planını da sizlere sunayım.

5.000 TL İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK OLUŞTURACAK HESAPLAMA

5 Bin lira ihtiyaç kredisi lazım. Kendimce harcamalarım var. İşin açıkçası ödeme yaparken de fazla zorlanmak istemiyorum. Bu açıdan 48 ay vadeye bölmek istiyorum ki, rahat rahat ufak taksitler ile bu işi bitireyim. Bu durumda enpara.com’un sunduğu faiz oranı %1,33 oluyor. Aylık ödenmesi gereken taksit tutarının ise 149,90 olduğunu söylemem gerekiyor. Ha bir de toplam da geri ödenecek kredi tutarı da 7.195,45 TL dir.

Dosya masrafı ödemiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti deseniz o da yok. Hayat sigortası primi falan da yok. Çöpsüz üzüm anlayacağınız. Hesabınıza yatan kredi tutarı da kuruşu kuruşuna 5 bin lira oluyor. Yıllık maliyet oranı ise %20,9268 dir. Bu oran enpara.com’un dediğine göre en düşük maliyet oranıdır.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPILMAKTADIR?

enpara.com’un müşterileri için başvuru imkanı çok daha kolay. enpara.com şifrenizi kullanarak internet bankacılığına yada cep şubeye giriş yapıyorsunuz. Ardından krediler bölümünden bir iki dakika içerisinde başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Bundan sonra bir iki dakika içerisinde qnb finansbank sizin istihbarat araştırmanızı yapıyor. Bir sorun yoksa kredinize onay alıyorsunuz. Bundan sonra da kredinizi hesabınıza tanımlıyorsunuz.

Benim gibi enpara müşterisi değilseniz de ilk önce bunu gerçekleştirmeniz gerekiyor. enpara.com’a giriyorsunuz. Ardından kredilerden başvurunuzu gerçekleştiriyorsunuz. Bundan sonra 1 hafta içerisinde yetkililer sizleri ziyaret ediyor. İmzalar atılıyor ve kredinize ulaşabiliyorsunuz. Ben uyguladığım bu kredi kampanyasını sizlere sunmak istedim. Tabi diğer bankaların farklı kredi kampanyalarına yine sitemizden ulaşabilirsiniz.

Kredi Notunu Yükselten Kredi AKTİFBANK’ta

1,09 Faiz Oranı ile En Uygun İhtiyaç Kredisi ING Bank’da

 

“Sigortasız ve Masrafsız Günde 5 Liraya 5 Bin Lira Kredi Enpara’da” üzerine 6 yorum

  1. Eşimin kredi puanı düşük hiçbir sekilde bankalardan kredi cekemiyoruz zor durumda olan kimseye vermiyorlar herseyi bahane ediyorlar nasıl kredi cekebiliriz…Tşkler

    Cevapla
  2. İki maaş çekiyoruz ama 10 bin ihtiyaç kredisi talep e tik olumsuz yalan konuşuyorlar inanmayin yalanci düzenbazlar

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.