Vakıfbank İle 48 Ay Vadeli En Uygun Faizli Kolay Kredi Burada

Vakıfbank Kuruluş Yıl Dönümü Kredisi, 64. Yıl Kredisi, En hesaplı ve en uygun kredi kampanyası, düşük faizli kredi – Sevgili okurlarım, yine özel ve kaliteli bir kredi haberi ile karşınızdayım. Malum geçenlerde FED faiz açıklamasında bulundu. Tabi bununla birlikte dolarda da bir artış gözlendi. Şuan için Dolar 4 TL’yi zorluyor. Bunun dışında gerek ülkemizdeki gelişmeler, gereksede komşu ülkelerde yaşanan sıkıntı ve problemler, piyasayı da hayli zorluyor.

EN UYGUN KREDİ NEREDE?

Bankaları genel anlamda incelediğimiz zaman, faiz oranlarının gerçekten de yükseldiğini görebiliyoruz. Vatandaş ise parasız iş çeviremiyor. Doğal olarak da krediye yönelme durumunda kalınıyor. İşte tamd aburada en uygun kredi nerededir? sorusu ister, istemez soruluyor. Bizlerde bu yazı ile piyasanın şuan için en hesaplı kredi kampanyasını sizler için derledik. Bu yazımızda Vakıfbank’ın 64. yılına özel kuruluş yıl dönümü kredi kampanyasını sunacağız. Sizlerden ricam diğer arkadaşlarınızın da bu yazıyı görebilmesi için Facebook gibi sosyal paylaşım adresinizde yayınlarsanız sevinirim. Bu sayede dostlarınız da yüksek faizli kreid çekmemiş olur.

VAKIFBANK 64. YILA ÖZEL KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ KREDİSİ

Dışarda ve piyasada çeşitli sıkıntılar yaşansada, Vakıfbank bu sıralar 64. yıl kuruluşunu kutluyor. Tabi bu durumu birazda fırsat bilmişler. Hem müşteri çekecek hemde kendilerinin kazanacakları bir kredi kampanyası hazırlamışlar. Bu kampanyada ilk etapta dikkati çeken şey, bankanın faiz oranları. Zira vakıfbank kredi faiz oranını %1,30 olarak belirlemiş. Bu oranda şuan için piyasanın en uygun faizi. Kampanyanın bir diğer dikkat çeken detayı ise vade sayısı. Zira 48 aya kadar yani 4 yıla kadar  taksit yapabilme imkanınız var.

KAMPANYA DETAYLARI

Vakıfbank’tan alabileceğiniz en düşük kredi limiti 2.000 TL iken, en yüksek kreid limiti için ise lütfen sıkı tutunun. Zira vakıfbank2tan tamı tamına 90.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz. Bu limiti belirleyen ise sizin aylık geliriniz oluyor. Bunu da belirtelim. Kredi tahsis ücreti alınıyor. Tahsis ücreti de alacağınız kredinin %0,05’i kadar oluyor. Yani 10 bin lira alacaksanız 50 TL gibi bir tahsis ücreti ödemeniz gerekiyor. Bunun dışında hayat sigortası da yapılıyor. Hayat sigortası ise sizin yaşınıza, kredi limitine ve vade sayısına göre belirleniyor.

SMS İLE KREDİ BAŞVURU İMKANI

Krediden yararlanıp, yararlanamayacağınızı bir kısa SMS ile çok rahat bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekecek olan şey; öncelikle telefonunuzun mesaj ekranına büyük harflerle KREDI yazıp bir bir boşluk bırakıp T.C numaranızı yazıp bir boşluk bırakıp, aylık geliriniz ne kadarsa bunu da yazıp 5724‘e mesaj yollamanız. (Örneğin: KREDI 12378912311 3000) Kısacık bir süre içerisinde size cevap geliyor zaten. Olumlu yanıt aldığınız da ise gelir belgenizi ve nüfus cüzdanınıza alarak size en yakın vakıfbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.

Bunun dışında eğer vakıfbank müşterisi iseniz de, online olarak da başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun için internet şubeye giriş yapıp krediler bölümünde başvuru yapmanız yeterli olacaktır.

50.000 TL İÇİN ÖRNEK KREDİ HESAPLAMASI

Tabi şimdi herkes örnek kredi hesaplamasını merak ediyor. Bende daha fazla meraklanmayın diye, 50.000 TL gibi bir tutarı ele alacağım. Diyelimki 50.000 TL kredi çekeceğiz. Geri ödemesinde ise zorlanmak istemiyoruz. Bundan dolayı da 48 ay gibi uzun bir vade seçeneğinden yararlanmak istiyoruz. Bankada buna onay veriyor. Faiz oranımızda yukarıda söz ettiğim gibi %1,30 olarak sunuluyor. Şimdi bu veriler ışığında hızlıca hesaplamalara geçelim. Aylık ödenecek kredi taksidi 1.487,63 TL tutuyor. Kredi tahsis ücreti ise 250 TL tutuyor. Maliyet oranını ise değerlendirdiğimizde; Efektif yıllık faiz oranımız %20,7664 dür.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.