Vakıfbank’tan Kuruluş Yıl Dönümüne Özel %1,08 Faizli 0 Km Taşıt Kredisi

48 Ay Vadeli Vakıfbank 63. Yıla Özel 0 Km Taşıt Kredisi- acilkrediler.com ailesi olarak, bankaların en özel kredi kampanyalarını sizler ile buluşturmaya ve sunmaya çalışıyoruz. Kısacık bir sürede binlerce kişinin gönlünde taht kurmayı başardık. Zira kesinlikle yalan, yanlış ve eski tarihli kredi haberi paylaşmıyoruz. Bankalar ne sunmuş ise sade ve özgün bir dille de bizler sizlere sunuyor ve ulaştırıyoruz. Bu açıdan da takdirleri topluyoruz.

VAKIFBANK’DA GÜZEL BİR TAŞIT KREDİSİ SİZLERİ BEKLİYOR

Sizlerin en hesaplı ve uygun krediyi çekmeniz bizler için oldukça önem arz ediyor. Bu yazımızda da otomobil almak isteyen okurlarımıza sesleneceğiz. Zira vakıfbank 63. yılına özel bir 0 km araçlar için güzel bir kredi kampanyası başlatmış. bu haberden de ilk olarak sizleri haberdar etmek istedik. Eski arabasından bıkan veya ilk otomobilini sıfır km almak isteyenlerin düşünmesi ve değerlendirmesi gereken bir yazı sizleri bekliyor olacak. Hazırsanız başlayalım.

VAKIFBAN’DAN KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNE ÖZEL 0 KM TAŞIT KREDİSİ

Sevgili dostlarımız, vaıfbank 63. yıl kuruluşunu kutluyor. Tabi hal böyle olunca da kredi kampanyalarına da ağırlık vermiş durumda. Daha öncesinden bu site üzerinden 63. yıla özel ihtiyaç kredisi kampanyası paylaşmıştık. Bu yazıda da 0 km taşıt kredisine değineceğiz. Konu başlığımızdan da anlaşılacağı üzere faiz oranı %1,08’den başlıyor. Kredi alırken eğer tahsis ücreti öderseniz faiz oranı %1,08 oluyor. Yok tahsis ücreti ödemek istemezseniz de faiz oranı %1,10 oluyor.

KREDİ AYRINTILARI

Alacağınız krediyi 48 aya kadar vadelendirebilirsiniz. Uzun taksit seçeneği var anlayacağınız. Alacağınız kredide hayat sigortası zorunluluğu bulunmuyor. Ayrıca da kefil de talep edilmiyor. Ödemede kolaylık olsun diye bir de ödeme seçenekleri bulunuyor. Bunlar; Aylık eşit taksitli, son taksidi balon ödemeli, 3 ayda bir ödemeli, 3 ay ertelemeli eşit taksitli ve değişken taksitli olarak da ödeme seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Şartlar tamamen sizden yana.

TAHSİS ÜCRETLİ ÖDEME PLANI

Kredi tahsis ücretine göre faiz oranı belirleniyor. Diyelim ki 20 bin lira krediyi 48 ay vade ile aldınız. Kredi tahsis ücretiniz de 100 lira. Buna göre faiz oranınız da %1,08 olacaktır. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 562,23 TL dir. Toplam ödeme için hesaplama yaptığımız da ise 26.987,04 TL olduğu karşımıza çıktı. Yıllık Maliyet oranı ise %17,0451 olduğunu belirtelim.

Kredi tahsis ücretine göre faiz oranı belirleniyor. Diyelim ki 20 bin lira krediyi 24 ay vade ile aldınız. Kredi tahsis ücretiniz de 100 lira. Buna göre faiz oranınız da %1,08 olacaktır. Bu verilere göre hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınız 974,99 TL dir. Toplam ödeme için hesaplama yaptığımız da ise 23.399,76 TL olduğu karşımıza çıktı. Yıllık Maliyet oranı ise %17,3325 olduğunu belirtelim.

TAHSİS ÜCRETSİZ ÖDEME PLANI

Ben tahsis ücretine karşıyım. İstemiyorum diyorsanız da dilerseniz ödemek zorunda değilsiniz. Lakin faiz oranı da %1,10 olarak karşımıza çıkıyor. Diyelim ki 20 bin lirayı 48 ay vade ile çekeceksiniz. Haliyle de aylık taksidiniz hesaplandığında 565,17 TL oluyor. Geri ödenecek kredi toplamı ise 27.128,16 TL dir. Son olarak yıllık maliyet oranının da %17,0421 olduğunu söyleyelim.

Ben tahsis ücretine karşıyım. İstemiyorum diyorsanız da dilerseniz ödemek zorunda değilsiniz. Lakin faiz oranı da %1,10 olarak karşımıza çıkıyor. Diyelim ki 20 bin lirayı 48 ay vade ile çekeceksiniz. Haliyle de aylık taksidiniz hesaplandığında 977,74 TL oluyor. Geri ödenecek kredi toplamı ise 23.465,76 TL dir. Son olarak yıllık maliyet oranının da %17,0422 olduğunu söyleyelim.

Kredi başvurusu kolay ve basit. Dilerseniz vakıfbank internet sitesinden bireysel krediler bölümüne girip 63. yıla özel taşıt kredisi kampanyasına başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında dilerseniz vakıfbank şubelerine uğrayarak da kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Vakıfbank Emeklilere Özel 90.000 TL Limitli İhtiyaç kredisi

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.