Yaşasın Evleniyorum En Uygun Düğün Kredisi Hangi Bankada

Düğün kredisi, evlilik kredisi, en hesaplı ve uygun düğün kredisini hangi bankalar veriyor – Genç okurlarım ve Çocuğunu evlendirme hazırlığı yapan Anne ve Babalar. Sizler içi bugün güzel bir kredi haberi derledim. Malum artık evlilikler kredi üzerine kuruluyor. Yapılan araştırmalara göre her 3 kişiden birisi bankadan aldığı kredi ile dünya evine giriyor. Kimisi eksik çeyizini tamamlıyor, kimisi ev eşyalarını tamamlıyor. Kimisi de gidilecek bal ayı için kredi almak durumunda kalıyor. Kredisiz düğün çok zor gibi.

DÜĞÜN KREDİSİ VEREN BANKALAR

Genç çiftler kredi çektiği gibi, düğün yapacak anne ve babalar da, masrafları karşılayabilmek adına kredi çekmek durumunda kalıyorlar. Bu yazı da işte tamda bu sırada yardımınıza koşacak. Bahar ayları bitmek üzere ve yaz aylarına giriyoruz. Malumunuz düğünlerde başlayacak. Ama hangi bankadan kredi çekmek daha da avantajlı? Bu soruyu kendi kendimize sorduk. Ardından da bankaların kredi haberlerini inceledik. Gerek kredi kampanyaları gerekse, düğün ve evlilik kredi kampanyalarını bir araya getirdik.

HANGİ BANKADAN EVLİLİK İÇİN KREDİ ÇEKMELİYİM?

Sizlerde bir çok bankayı ve özelliklerini bu yazıda bulabileceksiniz. Doğal olarak da kendinize göre en avantajlı krediyi çekebilecek ve ulaşabileceksiniz. Biz prensip olarak şu bankaya gidin demek istemiyoruz. Tarafsızlık gereği bankaların şartlarını önünüze getiriyoruz ve sizler aklınızda bir plan oluşturuyorsunuz.

AKBANK MASRAFSIZ DÜĞÜN KREDİSİ

Akbank ile başlamak istiyorum yazımıza. Sizlerde akbank’dan düğün kredisi çekerek, eksik kalan ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Üstelik bu kredinin masrafı da yok. Akbank bu özel anınızda kredi kampanyası ile sizlere destek olmaya çalışıyor. Bu kampanya 31 ağustos tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihten sonra akbank süreyi uzatabilir. Başvuru belgeleri arasında ise nüfus cüzdanı fotokopisi, adres teyit edici bir belge ve gelir belgesi isteniliyor. Haydi şimdide bir iki örnek ile bu kampanyayı daha da iyi anlayalım ve algılayalım. 48 ay vade imkanınız var. Faiz oranı da %1,19 dur.

AKBANK MASRAFSIZ DÜĞÜN KREDİSİ İÇİN HESAPLAMALAR
  • 10.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 12 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Akbank’ın belirlediği faiz oranı ise %1,19 dur. Aylık taksit tutarınız 913 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ortalama sigorta bedeli ise 138,20 TL dir.
  • 10.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 24 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Akbank’ın belirlediği faiz oranı ise %1,19 dur. Aylık taksit tutarınız 495 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ortalama sigorta bedeli ise 138,20 TL dir.
  • 10.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 36 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Akbank’ın belirlediği faiz oranı ise %1,19 dur. Aylık taksit tutarınız 357 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti alınmıyor. Ortalama sigorta bedeli ise 138,20 TL dir.

 

TÜRKİYE FİNANS EVLİLİK FİNANSMANI

Ben faiz ile uğraşmak istemiyorum. kar payı benim işime yarıyor diyenler için de Türkiye Finans’ı ele almak istedim. Düğün öncesi ve sonrası tüm ihtiyaçlarınızın finansmanı Türkiye Finansbank tarafından karşılanıyor. Yeni yuva kuracaklar faiz yerine kar payı oranı ile finansman alabilir ve bunu da 48 aya kadar vade ile geri ödeyebilir. Belirlenen faiz oranı %1,39 dur. Başvuruda sunmanız gereken belgeleri de hemen sayalım. Nüfus cüzdanınız, Gelir belgeniz ve finansmana konu olan ürünün proformasını sunmanız gerekiyor.

TÜRKİYE FİNANS EVLİLİK FİNANSMANI ÖRNEK HESAPLAMALAR
  • 10.000 TL Finansman çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 12 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Belirlene kar oranı ise %1,39 dur. Aylık taksit tutarınız 926,42 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL dir. Hayat sigortası ise müşterinin özelliklerine göre değişmektedir.
  • 10.000 TL Finansman çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 24 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Belirlene kar oranı ise %1,39 dur. Aylık taksit tutarınız 509,04 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL dir. Hayat sigortası ise müşterinin özelliklerine göre değişmektedir.
  • 10.000 TL Finansman çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 36 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Belirlene kar oranı ise %1,39 dur. Aylık taksit tutarınız 376,13 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL dir. Hayat sigortası ise müşterinin özelliklerine göre değişmektedir.

 

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI

Evlenecek olanlara alternatif oluşturması adına, şimdide vakıfbank’ın güncel kredi kampanyası olan bahar kredisinden söz edelim. Aldığınız krediyi maksimum 48 aya kadar vade yapabilirsiniz. Kamu çalışanları, özel sektör çalışanları ve özel sektör çalışanları kredi başvurusu yapabilirler. Alabileceğiniz maksimum kredi tutarı 90.000 TL dir. En düşük faiz oranı %1,16 ve en yüksek faiz oranı ise %1,25 dir. Kredi tahsis ücreti ödeme isteğiniz ve kredi limiti faiz oranlarını da belirliyor.

VAKIFBANK BAHAR KREDİSİ KAMPANYASI İÇİN ÖRNEK ÖDEME

90.000 TL ihtiyaç kredinizi 48 ay vade ile aldığınızı varsayalım. Ayrıca 459 TL tutarındaki kredi tahsis ücreti ödemeyi de kabul ediyorsunuz. Bu durumda faiz oranı %1,16 oluyor. Aylık taksit tutarınız ise 2.583,20 TL oluyor. Hayat sigortası ise müşterinin özelliklerine göre değişiyor.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Kredi alternatifiniz için şimdide qnb finansbank’ın güncel kredi haberinden söz edelim. Bu kredi haberine göre toplam da 30 bin liraya kadar kredi alabiliyorsunuz. Yine aynı şekilde 48 aya kadar da vade yapabiliyorsunuz. Yalnız burada faiz oranı belirlenirken, sizlerin kredi notuna bakılıyor. kredi notu yüksek olanlar düşük faiz ve kredi notu düşük olanlar ise yüksek faiz ile kredi almak durumunda kalıyorlar. En düşük faiz oranı %1,26 ve en yüksek faiz oranı ise %1,68 dir. Ben şimdi hem en düşük hemde en yüksek faiz oranı ile iki örnek vermek istiyorum.

QNB FİNANSBANK İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN ÖRNEK ÖDEME PLANI
  • 10.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 48 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Kredi notunuza bakılıyor ve sizler için belirlene faiz oranı ise %1,26 oluyor. Aylık taksit tutarınız 295 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL dir. Ortalama sigorta bedeli ise 347,47 TL dir.
  • 10.000 TL Kredi çekeceğinizi düşünüyoruz. Geri ödemesini de 48 ay vade  ile yapmak istiyorsunuz. Kredi notunuza bakılıyor ve sizler için belirlene faiz oranı ise %1,68 oluyor. Aylık taksit tutarınız 327 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 52,50 TL dir. Ortalama sigorta bedeli ise 356,77 TL dir.

 

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ İLE DÜĞÜNÜNÜZÜ GERÇEKLEŞTİRİN

Güncel kampanyalardan birisi de garanti bankasından geliyor. garanti bankası 75.000 TL’ye kadar kredi alabilmenize imkan ve olanak tanıyor. En düşük faiz oranı %1,29 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,44 dür. Kredi limitine göre faiz oranları da değişiyor. Hatta garanti müşterileri şubeye gitmeden paralarını yanı kredilerini anın da kullanabilirler. Cep şube veya internet şubeden başvurularını gerçekleştirebiliyorlar müşteriler. Hemen hızlıca bir tane örnek verelim.

GARANTİ BANKASI BAHAR KREDİSİ ÖRNEK HESAPLAMA

75.000 TL ihtiyaç kredinizi 48 ay vade ile aldığınızı varsayalım. Ayrıca faiz oranı ise %1,16 oluyor. Bu durumda  Aylık taksit tutarınız ise 2.225,76 TL oluyor. Tahsis ücreti olarak ise 375 TL ödemeniz gerekiyor. Ortalama sigorta bedeli ise (vergiler dahil) 1.143,75 TL dir.

Değerli okurlarımız, bir kaç banka daha paylaşmak isterdim ama yazı sınırımızı ciddi manada aşmış olduk. Lakin sitemizde bulunan haberlerin tümü güncel niteliktedir. Dolayısıyla daha fazla bankanın kredi haberleri için, site site dolaşmak yerine, yine bu site üzerinden tüm bankaların en hesaplı kredilerine ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.