Ziraat Bankası 60 Ay Vadeli Arsa Kredisi ve Faiz Oranları

5 Yıl vadeli ziraat bankası arsa kredisi, Hesaplı ve düşük faizli ziraat bankası arsa hesaplamaları- Ülkemizde ki en akıllı yatırım yollarının başında gelen arsa satın alma, genci ve yaşlısı tarafından ciddi manada rağbet görüyor. Zira mantıklı ve akıllıca yatırım yapıldığı zaman ve arsa satın alındığında güzel paralar kazanabiliyorsunuz. Çünkü hiç para etmeyen bir arsa alıyorsunuz ve yapmanız gereken beklemek oluyor. Ardından 3 -5 yıl sonra bunu misliyle satabiliyorsunuz.

FIRSATLARI KAÇIRMAYIN

Ben kendimden örnek vermek istiyorum. Çok değil 4 yıl önce yaşadığım şehrin kıytı köşesinde 500 metrekarelik arsalar vardı. Değeri de 40 bin liraydı. Herkes, aman alma diyordu. 10 yıl da geçse değerlenmez deniliyordu. Sonra belediyeden imar bölümünden biriyle tanıştık ve ahbap olduk. Meğerse orası imara açılacakmış. Tabi benim maaş durumun belli olduğundan, bankalarda o sıralar 36 ay vade ile kredi verdiğinden arsa alamadım. 40 bin liralık baktığımız arsalar şuan 350 bin lira.

ZİRAAT BANKASI ARSA KREDİSİ KAMPANYASI HAZIRLAMIŞ

Şimdi ah keşke alsaymışım, dediğim çok zamanlar oluyor ama iş işten geçmiş oldu. Bir de zamanında yönlendiren de olmamıştır. Ben de bu durumdan muzdarip olduğumdan sizlere yardımcı olmaya karar verdim. İncelemelerim de Ziraat bankasının beğendiğiniz arsayı alabilmeniz için geliştirdiği kredi kampanyasına rastladım. Hoşuma gitti. Şartlarda gayet uygun. Yazımızın devamında da bu kredi kampanyasının detaylarınız sizlere sunmaya çalışacağım.

ZİRAAT BANKASI ARSA KREDİSİ AYRINTILARI VE DETAYLARI

Bu işin özünde, sizler arsanızı seçip beğeniyorsunuz, ihtiyaç duyduğunuz maddi kaynağa da ziraat bankası aracılığı ile ulaşabiliyorsunuz. Başta da belirttiğim gibi yatırım yapmak isteyenler olabilir. Yada arsasının yanında bir komşusu arsasını satıyordur, kaçırmamak için kredi arayışı içerisinde olanlar da olabilir. Bu yazı derdinize derman olacak. Neden mi? Çünkü Uzun vade imkanı sunuluyor. arkadaşlar tamı tamına 5 yıl yani 60 ay vade fırsatından yararlanabiliyorsunuz.

Bu arsa yatırımı için güzel güzel bir imkan. Ucuza aldığınız arsanın ödemesini ufak taksitler ile yaparsınız, ardından arsanız değerlenir. Sizde güzel ekmek yersiniz. Birde Faiz oranı da çok iyi. Zira sizlere sunulan faiz oranı %1,11 dir. İnanın ki bu da mükemmel. Yalnız satın alacağınız arsanın değerinin yarısı kadar yani %50’si kadar kredi alabiliyorsunuz. Ha bir de alacağınız arsa belediye sınırları içerisinde olacak ve imarlı olacak.

3.0000 TL ZİRAAT BANKASI ARSA KREDİSİ HESAPLAMASI

Bir arsa beğendiğiniz. Değeri 60 bin lira. Sizde zaten 30 bin lira var. Doğal olarak da 30 bin lira kredi çekeceksiniz. Üstelik 60 Ay vade ile. Kredinin faiz oranı %1,11 dir. Aylık taksit miktarı 729,29 TL dir. Geri ödenecek toplam kredi tutarı ise 43.757,4 TL dir. Yıllık maliyet oranı %18,8395 dir. Ortalama ekspertiz ücreti 623 liradır. İpotek tesis ücreti 118 lira dır.

Değerli okurlarımız, ziraat bankası yaptığınız kredi başvurularını dilediği gibi değerlendirme hakkına sahiptir. Ayrıca kredi kampanyası üzerinde de söz hakkına sahiptir. Doğal olarak da değişen piyasa şartlarına göre kampanya üzerinde değişikliklere gidebilir. Şuan için 1 – 60 ay vade için faiz oranı %1,11 dir. Bu oran da dediğim gibi oldukça iyi ve iddialıdır. Ama son karar tabi ki de sizde. Son olarak başvurunuzu Ziraat Bankası şubelerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 3 Ayda 1 Ödemeli Kredi ile rahata kavuşun

Ziraat Bankasından Masrafsız 5.000 tl ve 10.000 tl 12-24 ay vadeli Kredi Alabilirsiniz

 

 

“Ziraat Bankası 60 Ay Vadeli Arsa Kredisi ve Faiz Oranları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.