Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödemeleri Ne zaman ve Ne Kadar ?

Ziraat Bankası Emekli Maaşı Promosyon Ödeme Başvurusu, Promosyon tutarı ne kadar? Başvuru ne zaman?- Çalışma Bakanlığı emekliler için gerekli görüşmeyi yaptı yapmasına ama emeklilerin merakları giderilmedi. Ayrıca da meraklı bir bekleyişte aldı başını gidiyor. Bugün bir bankaya gitti. 20 -30 emekli gelmiş, promosyon alacağız diyor. Tabi banka yetkilileri biz size haber veririz deyip gönderdiler. Anlayacağınız bu şekilde bankalara giden emekliler çok fazla.

ZİRAAT BANKASI ÖNCÜ VE LİDER BANKA

Özel bankalarda şuan bir kıpırdama yok. Çünkü emekli maaşı,bankalar için çok büyük bir fırsat. Bir anda ortaya atılmak istemiyorlar. Zira bir rekabet söz konusu. Bir bankanın verdiğine diğer bir banka artı bir şeyler ekleyerek vatandaşa sunuyor. Bu açıdan da pusuda bekliyorlar. Ama maddi güçte sıkıntısı olmayan bankalar ise kampanyalarını yapmaya başladı. Bu bankaların başında da ziraat bankası geliyor. Faiz indiriminde de ilk olarak ziraat bankası öncü olmuştu.

ZİRAAT BANKASI SİZLER İÇİN İYİ BİR SEÇENEK OLABİLİR?

Değer okurlarımız, belirttiğimiz gibi, emekliler büyük bir merak ve bekleyiş içerisinde. Sonuç itibariyle promosyon ile 2 -3 aylık elektrik faturası da çıkmış olacak. Yada belkide torunlar sevindirilecek. Evin bir eksiği giderilecek veya eşiniz ile birlikte hafta sonu kaplıcalara gideceksiniz. Daha fazla beklemenize gerek yok. Ziraat bankası sizler için iyi bir seçenek olabilir. Tüm kampanyasını ve detaylarını açıklamış. Sadece yapmanız gereken karar vermek. Dilerseniz şimdide detaylara değinelim.

ZİRAAT BANKASI EMEKLİ PROMOSYON ÖDEME TUTARLARI

SGK’dan emekli maaşı alan Bağ kur emeklisi, Emekli sandığı emeklileri ve SSK emeklilerini promosyon bekliyor. Ziraat bankası emekli maaşını alan müşterileri için özel promosyon rakamlarını sunuyor. Buna göre aylık maaşınız Bin liranın altındaysa alacağınız promosyon tutarı 300 olarak belirlenmiştir. Aylık maaşınız İki bin liranın altındaysa alacağınız promosyon tutarı 375 olarak belirlenmiştir. Aylık alacağınız emekli maaşınız 2 bin liranın üzerinde ise alacağınız promosyon tutarı 450 lira olacaktır.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

Aslında çok büyük bir başvuru şartı yok. Yapmanız gereken şey 3 yıllığına maaşınızı Ziraat bankasından alacağınıza dair söz vermek. Ve bunun için başvuruda bulunmak. Başvurunuzu da Ziraat Bankası Şubelerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Mesaj atarak da Başvuru yapabilirsiniz. Bunun için Tlefonunuzun Mesaj uygulamasını açın. büyük harfler ise PRO yazın ve bir boşluk da bıraktıktan sonra 4757’ye operatörünüz ne olursa olsun mesaj atınız.

ATM ile de başvuru yapabilirsiniz. Lakin ATM ve SMS ile yapılan başvurularda müşteri ilişkileri sorumlusu sizler ile iletişime geçecek ve başvuru onayınızı alacak. Bunun dışında İnternet şubeden, telefon bankacılığından ve cep şubeden de başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz.

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

Başvurular yapılmadan önce herkes nüfus cüzdanını eline alacak ve kimlik numarasına bakacak. Eğer kimlik numarasının son rakamı 0 veya 2 ile bitiyorsa, başvurularınızı Mart 2017 tarihinden itibaren gerçekleştirebileceksiniz.  Eğer kimlik numarasının son rakamı 4 veya 6 ile bitiyorsa, başvurularınızı Nisan 2017 tarihinden itibaren gerçekleştirebileceksiniz.

Eğer kimlik numarasının son rakamı 8 ile bitiyorsa, başvurularınızı Mayıs 2017 tarihinden itibaren gerçekleştirebileceksiniz. Ya ben tam tarih istiyorum diyenlerde ziraat bankasının sorgulama sayfasına ulaşabilirler. Promosyon tarihi sorgulama sayfası için bu emeklipromosyon.ziraatbank.com.tr/ linki kullanabilirsiniz. İnternet tarayıcınıza yapıştırın ve açılan sayfa da imlik numaranızı girdikten sonra sorgulamanızı yapın.

BİLMENİZ GEREKEN ÖNEMLİ HUSUSLAR

Promosyonlar 3 yıllık dır ve peşin olarak tek seferde ödemesi yapılır. Sizlerde bu promosyon almak istiyorsanız 3 yıl boyunca maaşınızı Ziraat Bankasında anlamız gerekecektir. Eğer bir den fazla emekli maaşınız var ise bu durumda alacağınız promosyon emekli maaşlarının toplamına göre belirlenecektir. Eğer iki maaşınızın toplamı 2 bin liranın üzerindeyse 450 lira alabilirsiniz. 18 yaşından küçük olan ve emekli maaşı alanlar için ise velilerine ödeme yapılacaktır.

Velinin aldığı emekli maaşı toplamı ile çocuğun aldığı emekli maaşı toplamı promosyon rakamını belirleyecektir. Ziraat bankasının emekli promosyonuna dair sunduğu tüm detayları bizlerde sizler için bir ar aya getirmeye çalıştık. Tüm merak ettiğiniz emekli kredi haberleri için bizi takip etmeye devam ediniz.

EMEKLİLERİN BEKLEDİĞİ BU ÖZEL PROMOSYON MAAŞI HABERİNİ TÜM EMEKLİLERE ULAŞTIRMAMIZ GEREKİYOR. ZAHMET OLACAK AMA FACEBOOK İLE BEĞENEBİLİR MİSİN?

Vakıfbank Emekli Promosyon Ödemeleri Başvuruları Başladı

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.