Aidatsız Kredi Kartları Listesi 2019 Yılı Güncel Listesi

Kredi kartı kullanımı günümüzde özellikle bankalardan çıkacak olan kredi puanları için son derece önemlidir. İyi ve akıllı kullanıldığı zaman en iyi dosttan ve akrabadan daha iyi bir para kaynağı olabilir. Tabiki sizler bu kartları edinmek istediğiniz de yıllık olarak sizlerden bankaların talep ettiği saçma paraları ödemek zorunda değilsiniz. Henüz bir kredi kartına sahip değil iseniz kart aidatı olmayan faizsiz masrafsız kredi kartı veren bankaları ben sizler için bir araya getirmek istiyorum. Hazır iseniz, incelememize hemen başlamak istiyorum.

KANUN GEREĞİ AİDATSIZ KREDİ KARTINI TÜM BANKALAR VERMELİDİR : Yeni çıkarılan özellikle tüketicileri korumaya yönelik bankalar kanununda artık çalıştığınız ve daha önceden bildiğiniz ismi duyulmuş ya da duyulmamış her hangi bir banka siz değerli müşterilerine masrafsız faizsiz aidatsız kredi kartı vermek zorundadır. Öncelikle bunun altını çizmek istiyorum. Zaten ekonominin durumu ortada kırk kanaat geçiniyoruz bir de aylık ödemelerin içinde yıl da bir kez ortaya çıkacak kart aidat ücreti, sizleri yeterince mutsuz edecektir. Faizsiz kredi kartı

AKBANK AXESS FREE KART AİDATSIZ KREDİ KARTI : Türkiye’nin en köklü bankalarından birisi olan ve özellikle çok ama çok fazla kullanılan bu kart hakkında sizlere bilgiler vermek istiyorum. Hemen hemen bütün kartlarda bulunan özellikler ile donatılmış son derece kullanılır olan bu kart ile dilerseniz Taksit iste ve erteleme iste gibi önemli seçenekleri var haricen görsel ve yazılı basında televizyonlarda duyurulan kampanyalardan da fazlalanarak bu kartın fazla taksit özelliğini kullanabileceğiniz gibi, biriktireceğiniz chip para ile harcamalarınızın içinde küçük te olsa geri ödeme kazanacaksınız. Yıllık aidatı olmayan kart. Bu kart ayrıc Free bütçem servisi hizmeti sunuyor bu kart ile birlikte bunu da kullanacaksınız.

AİDATSIZ İŞ BANKASI MAXİMUM KREDİ KARTI : Reklamları en iyi yapan bankalardan birisi olan İş Bankasının kartı bu kart ta. Dillere plesenk olan Hayat Maximumda sloganı ile hayata geçirilen bu kart ile yine yıllık aidatı ödemeden gönül rahatlığı ile tüm alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Chip Para Maxi Para… Bunun da Maxi parasındaki puanları biriktirerek harcamakta olduğunuzun paracıklarınıza destek sağlamış oluyorsunuz. Bu kart ile ilgili başvuruyu resmi bankası üzerinden saniyeler içinde yapabilir ve kartı edinebilirsiniz.

GARANTİ BANKASI BONUS FLEXİ KART AİDATSIZ : Yine hatırı sayılır müşteri potansiyeline sahip olan ve ülkemizde en fazla güvenilir olarak kullanılan bankaların başında gelen Garanti Bankasının bir kartı bu. Flexi kart ile bol bol bonuslar kazanabilirsiniz. Bu arada Türkiye’de kullanılan ” bonus ” özellikli tüm kartların isim babası ve kullanım hakkı sahibi de bu bankadır. Taksitlendirme, taksitli alışveriş, ve bonus avantajı ile özellikle marketlerde ve alışveriş merkezlerinde en fazla anlaşması olan kartların başında geliyor bu kart.

YAPI KREDİ BANKASI WORLD EKO KART AİDATSIZ : Yine yıllık aidatsız olarak alabileceğiniz bilindik ve şube müşterileri, avantajlı kampanyaları ile en fazla tercih edilen bu kartı da kullanabilirsiniz. Tabiki aidat ödemesiz kredi kartı olarak alabilirsiniz. Bu bankanın da bonusunun adı Worldpuandır nakit avans kullanibileceğiniz bu kartı da edinenek kart aidatıntan kurtulabilirsiniz.

ODEABANK BANK’O CARD AİDATSIZ FAİZSİZ KART : Odeabank Özellikle Hülya Avşarın reklamlarında oynaması ile uzun bir zaman önce hayatımıza girmiş durumda. Bu kardın da Bank’o Cart denilen yıllık kart aidatı olmayan kredi kartı imkanı mevcut. Bu kartta masrafsız ve yıllık kart aidatı ödemeyeceğiniz gibi yine taksitli alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Çok büyük özellikleri olmasa da değerlendirebilirsiniz arkadaşlarım.

QNB FİNANSBANK FİX CARD AİDATSIZ KREDİ KARTI : Finansbank’ın Katarlılara satılmasından sonra başına QNB getirilmişti biliyorsunuz. Özellikle yine masrafı olmayan ve kullanıcısı ve firmalar ile yaptıı anlaşmalar ile müşterisine geri dönüşü süper olan bankalardan birisi bu Fix Card için herhangi bir bankaya gidebileceğiniz gibi resmi internet siteleri üzerinden faydalanabilirsiniz.

Kredi kartı almanız, özellikle kredi başvurularınız için olmaz ise olmazlardandır. İnat ederek kredi kartı kullanmayan vergilerini ödeyen borcu olmayan bir çok esnaf kardeşimize özellikle ev ya da araç alımlarında kesinlikle kredi çıkmamaktadır. Kredi puanı oluşumu için kredi kullanma şartınızın olduğunu lütfen ama lütfen unutmayın. Alın küçük paralar çekin ve tamamını ödeyin. Mutlak suret ile bankalar sizin kredi kartı borçlarınızı ödediğinizi görerek, sizlere kredi puanı oluşturuyorlar lütfen bunu unutmayın 2019 yılı seçkin ve aidatsız kredi kartları konusunu bitiriyorum arkadaşlarım. Sorunuz olur ise lütfen bana ulaşın sizin için araştırıp konuma yazalım olur mu ? Ha unutmadan Özellikle HSBC Consept kart ve İng Bank Pegasus Plus kart var bunları da kullanabilirsiniz açıklama yapmaya gerek duymadım ama bu iki kartın da aidatsız özellikleri mevcut. Artık tercih sizin.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.