İng Bank 3 ay ertelemeli %2,19 faiz oranlı 20.000 tl kredi

İng Bankası 3 ay ertelemeli 5 bin 10 bin 20 bin kredi incelemesi : Küresel olarak tüm dünya ülkelerinin en büyük sıkıntıları tabiki para. Geçtiğimiz günlerde Özellikle Kutsal Cuma ( diğer black li olanı kabul etmiyorum ) indirimlerinden insanlar Türkiye’de de büyük izdihamlara sebep olarak faydalandılar ! Aslında faydalanmayı tam anlamı ile malesef türk insanları pek anlamış görünmüyor. Örneğin Bu Muhteşem Cuma indirimlerinden iki hafta önce İnci Ayakkabıdan baktığım ayakkabı 239 tl iken, Cuma İndiriminde ayakkabının üzerini 900 küsür rakamdan çizerek yine 239 tl ye indirmişler. Neymiş efendim indirim…. Her neyse şimdi gelelim konuya…

Yukarıda mevzusunu yaptığımız aslında olmayan ama indirim gibi görünen, diğer bir deyişle, doğan görünümlü şahin, şahin görünümlü doğan olayı Türkiye Cumhuriyetinde sürekli yapılan bir taktik. Bankalar da malesef bunların içinde. Düşünün, şu banka bu banka…. Hepsi para ile para satıyor olay bu. Ucuza alıyor ( mevduatlara az veriyor ) Pahallıya satıyor, ( kredileri yüksek faiz oranı ile size sağlıyor ) Malesef dünyanın düzeni bu şekilde devam ediyor ve gidiyor. Sürekli olarak televizyonlarda çıkan İNG BANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ olayını derinlemesine incelemeye başladık. Öncelikle bu bankanın faiz oranının 2.19 olduğunu, ve kredi aşamasında değişeceğini belirtmek istiyorum sizlere. Zira bankaların tüm internet sitelerinde, bu durumu gizli tutuyorlar, Yani başvuru onaylanana kadar öpebildikleri kadar öpüyorlar bilginiz olsun.

5 BİN TL İNG 3 AY ERTELEMELİ KREDİ : Bu bankanın faiz oranı diğerlerine göre biraz düşük. Yapılan kredi başvuruları bu aralar onaylanıyor faiz oranı dediğimiz üzere 2.19 seviyesinde. Tabiki aşağıda diğer para tutarlarını da sizlere yazacağım fakat kredi notu durumunun bu faiz oranlarında biraz belirleyici olduğunu söylemem gerekiyor. Yani kredi puanınız çok iyi ise faiz düşüyor bilginiz olsun. 5 bin tl kredi çektiğinizdeki ödemeler şu şekilde ortaya çıkıyor.

5 BİN TL KREDİ 12 AY VADE İLE AYLIK : 516 TL ÖDEME İLE 12 ay sonunda 6.192 tl ile 1.192 tl faiz,

5 BİN TL KREDİ 24 AY VADE İLE AYLIK : 310  TL ÖDEME ile 24 ay sonunda 7.440 tl ödeme faiz 2.440 tl

5 BİN TL KREDİ 36 AY VADE İLE AYLIK : 245 TL ÖDEME ile 36 ay sonunda 8.820 tl ödeme faiz toplamı 3.820 tl şeklinde oraya çıkıyor hemen sizler için kredi tutarını 20 bin seviyesine getirerek ne kadar para ödeyeceğiniz ile ilgili bilgileri de paylaşmak istiyorum.

Aslıda 2.19 faiz oranı sizlere düşük gibi geliyor ise yukarıdaki tabloyu bir kez daha inceleyin isterseniz. 5 bin tl alacaksınız 2 yıllda geri ödeyeyim dediğinizde toplamda bu kredinin yarısı kadar ekstra faiz talep ediliyor sizlerden. Ekonominin durumu gördüğünüz gibi ortada malesef…

10 BİN TL KREDİ 12 AY VADE İLE AYLIK : 982 TL Ayılk ödeme ile 12 ay sonunda 11.784 tl ile 12 ay faiz tutarı : 1.784 tl

10 BİN TL KREDİ 24 AY VADE İLE  AYLIK : 567 TL Aylık ödeme ile 24 ay sonunda 13.608 tl 24 aylık faiz tutarı 3.608 tl

10 Bin TL KREDİ 36 AY VADE İLE AYLIK : 433 TL Aylık ödeme ile 36 ay vade sonunda 15.588 tl 36 aylık faiz tutarı 5.588 tl olarak ortaya çıkıyor. Diğer tutarları siz kendiniz bu ing bankasının resmi internet sitesinden kendiniz de takip edebilirsiniz.

3 Ay Ertelemeli kredi ile sizler bu kredi ödemelirine tam tamına 3 ay sonra başlayabiliyorsunuz. Bankadan alacağınız maksimum kredi tutarı 20.000 tl dir bilginiz olsun maksimum bu kadar para için başvuruda bulunabiliyorsunuz.

“İng Bank 3 ay ertelemeli %2,19 faiz oranlı 20.000 tl kredi” üzerine 3 yorum

 1. Kaç yıldır müşterinizim sigortasız çalışanım diye kredi vermiyor bankanız üzerime yirmibeş yıldır tapulu evim olduğu halde şu an çok zor durumdayım borçlarımı ödeyemez hale geldim lütfen bana bir kredi verin yada borç transferi yapın

  Cevapla
 2. Teb de maaş almama rağmen krediye başvurdum 5000 tl çıkmadı sanki babasının parasini veriyorlar ona verme buna verme e o çalışan personelin maaşını nasıl karsiliyacak bankalar ondan sonra personel azalmasına basliyacaklar kendileri bilir

  Cevapla
  • Malesef yüzde bin haklısınız fakat bankalar böyle tuz yalatmaya bayılıyorlar. Özellikle reklamları çıkmasına rağmen tam anlamı ile yüzde yüz alabilecekleri insanlara kredi sağlıyorlar…. Hatta bu aralar krediyi vermemek için takla atıyorlar desek daha doğrudur.

   Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.