İş Bankasından Tam Size Göre Sonbahar İhtiyaç Kredisi

Türkiye İş Bankası Hesaplı İhtiyaç Kredisi, Düşük Faizli 48 Ay Vadeli Bireysel Kredi, Sonbahar İhtiyaç Kredisi – Değerli okurlarım, tekrardan merhabalar. Malumunuz bu sıralar ülkemiz de ekonomi adına hızlı ve çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Tabi bu gelişmeler bir yana dursun, hayat devam ediyor. İşler en yalın haliyle para ile döndürülüyor. Para ile saatin çarkları hareket ettiriliyor. Ayrıca ihtiyaçlarımızın da ucu bucağı yok. Kimisi için bir notebook, kimisi için araba, kimisi için ufak çaplı bir iş, kimisi için ev eşyalarını yenileme, kimisi için düğün, kimisi için de tatil.

EN HESAPLI KREDİYİ HANGİ BANKA VERİYOR?

Anlayacağınız bu ihtiyaçlar hiç bir zaman bitmek bilmiyor. Haliyle de kredi alma ihtiyacı oluyor. Faizler her ne kadar artmış olsa da, krediler vazgeçemediklerimiz arasında yer alıyor. Bu aşamada ise en hesaplı kredi hangi bankadan alınır sorusu ön plana çıkıyor. İşin açıkçası benim gönlüm de sizlerin bankalara çok fazla para kaptırmanıza el vermiyor. 🙂 Dolayısıyla da sizler için bankaların en güncel kredi haberlerini anlaşılır dille yazıp, tercihlerinize sunuyorum. Bu yazımda da İş Bankasının Sonbahara özel olarak hazırladığı İhtiyaç kredisi kampanyasından söz edeceğim.

İŞ BANKASI SONBAHAR KREDİ KAMPANYASI

İş bankası tam size göre ihtiyaç kredisi kampanyası ile karşınıza çıkıyor. Zira bu kampanya ile 50.000 TL’ye kadar krediyi maaş gelirinize göre alabiliyorsunuz. Üstelik vade seçeneği de çok geniş. Yani alacağınız krediyi 3 ay ile 48 ay arasında taksitlere bölebiliyorsunuz. Özellikle düşük gelirliler için uzun vade can kurtarıcı oluyor. Yeri gelmişken değinelim. İsterseniz kişiye özel esnek taksitli ödeme planlarından da yararlanabiliyorsunuz. Krediye başvuru yapabilmeniz için findeks risk raporunuzun da iyi olması gerekiyor. Dilerseniz BURAYI tıklayarak findek risk raporumu nasıl öğrenirim konulu yazımızı okuyabilirsiniz.

ÖNEMLİ ÖZELLİKLER

Dilerseniz birazda bilmeniz gereken kampanya özelliklerine değinelim. Alacağınız kredinin binde beşi kadar kredi tahsis ücreti ödemeniz gerekecek. Yani 10.000 TL kredi de 50 TL de tahsis ücreti ödüyorsunuz. Ayrıca yaş, cinsiyet, kredi tutarı ve kredi vadesine göre de hayat sigortası yaptırmanız gerekecek.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Krediye başvuru için aslında bir kaç adım söz konusu. Bunlardan ilki banka şubeleri. Nüfus cüzdanınız ve maaş bordronuzla rahatlıkla krediye başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun dışında kısa bir SMS ile de başvuru yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey, Telefonunuzun mesaj bölümüne NAKİT yazıp bir boşluk bırakıp, T.C. Numaranızı yazıp bir boşluk daha bırakıp, Kredi tutarı ve bir boşluktan sonra aylık gelirinizi yazmanız gerekiyor. Ardından da bunu 4402’ye gönderiyorsunuz. İş bankası müşterileri ise dilerse internet şube, İşcepten, İş Bankası bankamatiklerden ve telefon bankacılığından da başvuru yapabilirler.

Online başvuru yapmak isteyenler ise; internet tarayıcılarına şu: isbank.com.tr/internet/MainPageEnter.aspx?src=BKTP_HizliKrediBasvuruAnasayfa&channel=WebSitesi&site=genelkampanya linki yapıştırarak da başvurularını tamamlayabilirler.

50.000 TL İÇİN FAİZ MALİYET TABLOSU ÖRNEĞİ

50.000 TL Kredi alacağınızı varsayalım. Geri ödemenizi de 36 ay vade ile gerçekleştirmek istediğinizi ön görelim. Buna göre de bankanın vereceği faiz %2,25 oranında olacaktır. Banka kredi tahsis ücreti olarak sizlerden 250 TL alacaktır. 35 Yaşın üstünde biri olduğunuzu farz edersek yıllık sigorta priminiz de 353 TL olacaktır.Aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı 2.189 TL olacak. Yıllık maliyet oranınız da %38.2286 olacaktır.

Sevgili okurlarım, umarım ki sizler için faydalı ve istifade edilecek bir yazı olmuştur. En özel kredi haberleri için bizi takip etmeye devam edin…

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.