1 SMS ile Anında Vakıfbank Sonbahar Kredi Başvurusu

Vakıfbank Sonbahar İhtiyaç Kredisi, Hesaplı ve düşük faizli kredi kampanyası, SMS ile kredi başvurusu – Yine kaliteli ve özel bir kredi kampanyası ile karşınızdayım. Sonbahar geldi çattı. Hazırlıklar son gaz devam ediyor. Esnafından tutun da, ev hanımına kadar herkeste tatlı bir, sonbahara hazırlık çalışması var. Anlayacağınız bir yandan konserve şişeleri hazırlanırken, öte yandan mağazaların rafları sonbahara göre dizayn ediliyor. Öğrencilerin ihtiyaç ve giderleri karşılanmaya çalışılıyor. Tabi bununla birlikte son düğün hazırlıkları için de olanlar ve sonbahar tatil planları yapanlarda var.

EN HESAPLI KREDİ KAMPANYALARI BU SİTEDE

Hazırlık ve ihtiyaçların ardı arkası kesilmiyor. Lakin aylık olarak elimize geçen para da belli. Doğal olarak da bu ihtiyaçları karşılayabilmek için krediye başvuru yapmak gerekiyor. Vakıfbank’ta vatandaşın ihtiyaçlarını rahat bir şekilde karşılayabilmesi ve geri ödemelerini de rahat bir şekilde yapabilmesi için özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bizlerde acilkrediler.com ekibi olarak bu kampanyayı ele aldık ve sizler için inceledik. Elde ettiğimiz verileri de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Bu sayede sizlerde sitemizdeki diğer güncel kredi haberlerini inceleyerek kendinize en uygun kampanyayı bulabilirsiniz. Dilerseniz başlayalım.

VAKIFBAK’TAN SONBAHAR KREDİ KAMPANYASI

Arkadaşlar öncelikle faiz oranlarının ülkemizdeki son ekonomik gelişmelerden dolayı arttığının altını çizmek istiyorum. Vakıfbank’ta piyasa şartların da güzel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanyaya göre minimum 3.000 TL ve maksimum 90.000 TL kredi talebinde bulunabiliyorsunuz. Gördüğünüz gibi kredi aralığı çok geniş tutulmuş. Lakin her kolunu sallayana en yüksek limit olan 90.000 TL verilmiyor. Bankaya sunacağınız aylık gelir baz alınıyor ve ona göre üst limit belirleniyor.

36 AY VADE İMKANI

Kredi vadesi olarak da en az 3 ay ve en fazla 36 ay taksitlendirme gerçekleştirebiliyorsunuz. Faiz oranları bu sıralar yüksek olduğundan banka vade sayıları da, bir çok yerde maksimum 36 ay olarak uygulanıyor. Tabi artan taksitli, azalan taksitli, aylık eşit taksitli, 3 ayda 1 ödemeli ve 3 ay ödemesiz dönemli kredi ödeme planları da bulunuyor. Kredi tahsis %0,5 olarak uygulanıyor. Hayat sigortası da yaptırılıyor. Ayrıca findeks kredi notunuza da bakılıyor. Bu saydıklarım bankaların her müşteriden talep ettiği rutin maddeler.

KREDİYE BİR SMS İLE BAŞVURU İMKANI

Bu kampanyaya SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj ekranına Büyük Harflerle KREDI yazıp bir boşluk bırakıp Kimlik Numaranızı yazmanız gerekiyor. Ardından bir boşluk daha bıraktıktan sonra aylık gelirinizi yazıp 5724’e telefonunuzun operatörü her ne olursa olsun yollayabilirsiniz. (Örnek Mesaj Metni: KREDI 55555555555 3000) Bu saye de de kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

50.000 TL SONBAHAR KREDİSİ ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Arzu ederseniz, şu sıralar en fazla tercih edilen kredi tutarı olan 50.000 TL’yi ele alalım. Bankadan 50 Bin TL kredi talebinde bulundunuz ve kabul edildi. 36 Ay vade ile geri ödeme seçeneğini tercih ettiğinizden dolayı da Aylık ödemeniz gereken aylık taksit tutarınız 2.314,86 TL olacaktır. Bununla birlikte ise bankaya ödemeniz gereken kredi tahsis ücreti de 250 TL kadar olacaktır. Hayat sigortanız ise daha sonra yaş ve cinsiyetinize göre banka görevlileri tarafından hesaplanacaktır.

FİNDEKS KREDİ NOTUMA GÖRE NE KADAR KREDİ ALABİLİRİM?

Bankacılık düzenlemesi gereği kredi çıkma durumu ve tutarı genel anlamda findek kredi raporuna göre belirleniyor. Haliyle de findeks bir çok kimse için uyku kaçıracak kadar etkili bir durum. Sizler de Findek Kredi Notunuzu merak ediyorsanız ve Kredi notuma göre ne kadar kredi alabilirim? sorusunu merak ediyorsanız, BURADAN ilgili yazımıza ulaşabilir ve daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.