Gelir Belgesi Olmadan Anında Onaylı Kredi Veren 5 Banka

Dünya’nın artık ihtiyaçları paya piyasalarına ve ekonomik krizlere baktığınızda değişkenlik gösteriyor. Bu değişkenlik aynı zamanda belirli ülkelerde, özellikle ülkemiz de de iyiden iyiye kendini hissettiriyor. Söylenilenlerin aksine malesef artık hiç bir şeyin fiyatı olduğu yerde durmuyor. Söylenenler gibi değil malesef Türkiye’miz. Ekonomik Kriz Var. Devlet yetkilileri ellerinden gelenin fazlasını yaparak, geçtiğimiz günlerde aldıkları karar ve, büyük firmalardan istedikleri indirimler ile sene sonunda, yılı daha iyi rakamlarla kapatmak amacını taşıyorlar…. İşsizlik almış başını yürümüş. Özellikle, bir iş yerinde Sosyal Sigortalar Kurumuna bağlı olarak çalışmayan işsizlerin oluşturduğu 22 milyonun üzerinde bir kitlenin oluşu da göz ardı edinemeyecek bir hakikat. Bankaların tamamı özellikle yıl sonunda geri ödemelerini yapacak olduklarından dolayı kredi vermekten çekiniyorlar.

SGK’lı olarak çalışmıyorsanız malesef işiniz bi hayli zor. Sizlere bu yazımızda en azından internet sitelerinde ve çıkan haberlerde gelir belgesiz kredi sağladıklarını belirten beş banka hakkında bilgiler sunacağız. Baştan söyleyelim, yazının kaleme alındığı andan itibaren hatta bir sonraki gün bile faiz oranları değişeceğinden dolayı lütfen faiz oranlarına takılmayın. Bankaların istediği oran dır esas olan bilginiz olsun.

  • ODEABANK GELİR BELGESİZ KREDİ : Bu bankanın aylık faiz ortalaması %1,40- 1,70 arasında değişkenlik gösteriyor. sizlere tanınan kredi imkanı ile Türkiye piyasasında çok yeni olmasına karşın müşteri kitlerini arttırmak isteyen bu banka aynı zamanda sizlere 12 ila 36 ay varasında değişen vadeler ile kredi imkanı sunmakta değerlendirmek adına bu bankanın bir şubesine giderek eğer değişmemiş ise faiz oranlarını ve istediği şeyleri öğrenerek, başvuruda bulunabilirsiniz.

 

  • QNB FİNANSBANK GELİR BELGESİZ KREDİ : Türkiye’de daha önceleri Finansbank olarak bildiğimiz bu banka KATAR’lılara satıldığı andan itibaren isimlerine QNB eklemesi yaparak QNB Finansbank olarak hizmetlerine devat ediyorlar. Bu bankamızın da aylık faiz oranları %1,50 den başlayarak kredi puanlarınıza göre değişkenlik gösteriyor. Bu bankayı da tercih edebilirsiniz.

 

  • AKTİF BANK GELİR BELGESİZ KREDİ ; Bu banka için butik bankalardan birisidir diyebiliriz. Aylık Faiz oranları Ortalama % 2 seviyesinde görünüyor yine bankadan verien bilgilere göre 36 – 48 ay varede kredi almanız mümkün görünüyor. Belgesiz ortalama 20 bin tl kredi alabileceğiniz de yaptığımız araştırmalarda bankadan verilen bilgiler arasında yer alıyor.

 

  • BURGAN BANK GELİR BELGESİZ KREDİ : Gelir belgesi olmayanlar için yazacağımız 4. banka Burgan Bank, Bu banka da ortalama aylık olarak % 1,80 seviyesinde aldıkları faizleri sabitlemiş durumda görünüyorlar ama yıl sonunda bu oranların, doların artışı ile de değişeceğine kesin gözüyle bakıyoruz. 24-36 ay vadede ise bu banka sizlere 20 bin tl kredi imkanı sunuyor değerlendirebilirsiniz.

 

  • TEB GELİR BELGESİZ KREDİ: Bu banka sizler için toplamda gelir belgesine ya da sigortalı olarak çalış çalıştığınıza bakmaksızın 10.000 tl kredi imkanı sunuyor. Faiz oranları % 2 ve biraz daha üzeri, vade sürelerinde ise 6-36 ay arasında geri ödeme isdedikleri aldığımız bilgilerde görünüyor. Yine değişen faiz oranları ya da bankanın isdeklerindeki değişiklik için bu bankalardan birisinin şubesine gitmenizde fayda bulunmakta.

 

Sizlere verdiğimiz bilgiler ışığında artık hangi bankaya başvuruda bulunarak kredi alacak  iseniz bunu siz bilirsiniz. Belirttiğimiz üzere, bankalar bu kredi oranlarında ve gelir belgesiz kredi verip vermeyeceklerindeki değişiklikleri anında uygulayabilir, faiz oranlarını, ödeme vadelerini ise değiştirebilirler. Günün günü tutmayacağı çok fazla krizin bulunduğu bir dönemdeyiz. ( söylenmiyor olsa bile durum bu ) Bu konuyla alakalı sorularınızı bizlere konunun hemen altından yorumlarınız ile iletebilirsiniz. Yazacağınız yorumların bağlayıcılığının size ait olduğunu, yorumu onaylayıp onaylamamak ve cevap vermemekte de keyfiyetimizi kullanacağınızı lütfen unutmayınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.