Odeabank Borç Kapatma Transfer Kredisi Hesaplama

Odeabank borç transfer kredisi, borçlarınızı birleştirin, kredi ve kredi kartı borç kapatma kredisi – Son zamanlarda yaşamımız tamamen borç üzerine kurulmuş durumda. Bankalarında haliyle çok özel bir rolü var. Borçsuz yaşayamıyoruz ama, öyle eskisi gibi arkadaşlardan da borç para alamıyoruz. Birde kimseye de minnet etmek istemiyoruz. Bazı büyük ihtiyaçlarımız yolabiliyor. Büyük ihtiyaç derken maddi değeri büyük ve çok olanlardan söz ediyorum. Bu durumda kredi çekmek kaçınılmaz oluyor.

BİRİKEN BORÇLAR BELİMİZİ BÜKÜYOR

Normal şartlarda bir kişi en az 3 defaya kadar kredi çekiyor. Birde borcu bitmeden bir kaç tane daha, üst üste kredi çekenler olabiliyor. Bu saydıklarım maddi değeri yüksek olanlar için. Maddi değeri düşük olan günlük ihtiyaçlarımız da oluyor. Bu defada kredi kartlarına yoğunlaşıyoruz. Kredi kartları da en büyük kurtarıcımız halini alıyor. Lakin burada da 2 -3 tane kart kullanıp borç biriktirenlerde oluyor. Daha sonrasında da bu borçlar her ay dağlar kadar oluyor ve borç ödemekten beliniz bükülüyor.

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÇÖZÜM YOLU OLABİLİR

İşte tamda bu noktada borç transfer kredisi, imdadınıza yetişiyor. Diğer bankalardaki kredi ve kredi kartı borçlarınızı bir bankaya topluyorsunuz ve rahatlıyorsunuz. Bizlerde sitemizden bankaların Borç kapatma kredi kampanyalarına sıklıkla değiniyoruz. Bu haberleri de mutlaka incelemeniz yararınıza olacaktır. Bu yazımızda ise Odeabank’ın Borç transfer Kredisinden söz etmeyi planlıyoruz. Ne kadar çok alternatifiniz olursa, o kadar da avantajınız olur.

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Kaç tane krediniz varsa ve kaç tane kredi kartı borcunuz var ise, bunların hepsini Odeabank’a taşıyabilirsiniz. Peki nasıl olacak bu iş? Hemen izah edelim. Sizlerde her ay borçların altın eziliyorsanız, herhangi bir odeabank şubesine gidin ve diğer bankalardaki borçlarınızı transfer etmek istediğinizi belirtin. Bundan sonrası sizler için çok daha kolay olacak. Odeabank tüm kredi ve kredi kartı borçlarınızı tabi sizin izninizle kendine taşıyacaktır. Diğer bankalardaki borçlarınız odeabank tarafından ödenecek.

Ayrıca transfer ettiğiniz borçlarda toplanacak ve 48 aya kadar bölünebilecek. Uzun vade ve taksit ile sizlerde bu borcu geri ödeyebileceksiniz. Bu çok özel bir fırsat. Hemen faiz oranını da belirtelim. Odeabank sizler için %1,55 faiz oranını belirlemiş. Bu işler bedavaya yapılmıyor sonuçta 🙂 Bankalar kendilerine göre faiz oranları belirliyorlar. Onlarında kazancı bu oluyor. Sizlerde her ay dağınık ödeme günlerinden kurtuluyorsunuz. Borçlarınız yeniden yapılandırılıyor. Sizlerde çok daha ufak ödemeler sayesinde feraha erersiniz.

ODEABANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ İÇİN HESAPLAMA

Kredi Tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 48 Ay, Kredi Faiz Oranı: %1,55, Tahsis Ücreti: 105 TL, Aylık Maliyet Oranı: %1,8856, Yıllık Maliyet Oranı %25,1271, Aylık Ödenecek Taksit: 634 TL, Geri Ödenecek Toplam Kredi: 30.432 TL

Kredi Tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 36 Ay, Kredi Faiz Oranı: %1,55, Tahsis Ücreti: 105 TL, Aylık Maliyet Oranı: %1,8925, Yıllık Maliyet Oranı %25,2292, Aylık Ödenecek Taksit: 767 TL, Geri Ödenecek Toplam Kredi: 27.612 TL

Kredi Tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 24 Ay, Kredi Faiz Oranı: %1,55, Tahsis Ücreti: 105 TL, Aylık Maliyet Oranı: %1,9062, Yıllık Maliyet Oranı %25,4316, Aylık Ödenecek Taksit: 1.041 TL, Geri Ödenecek Toplam Kredi: 24.984 TL

Kredi Tutarı: 20.000 TL, Kredi Vadesi: 12 Ay, Kredi Faiz Oranı: %1,55, Tahsis Ücreti: 105 TL, Aylık Maliyet Oranı: %1,9455, Yıllık Maliyet Oranı %26,0130, Aylık Ödenecek Taksit: 1.875 TL, Geri Ödenecek Toplam Kredi: 22.500 TL

Değerli okurlarımız, borç transferi hakkında son bir iki şey söyleyelim. Bu işlemi yapmak isteyenlerin borç ödemesinde zorlandıkları vakit yapmaları gerekiyor. Aksi takdirde aylarca borç ödemesi yapmadınız ve avukata verildiniz. Haydi o zaman borç transferi yapayım derseniz yanılırsınız. Bu hususa dikkat edin. Baktınız borçlar sağdan soldan geliyor ve siz nefes almakta dahi zorlanıyorsunuz, o zaman hemen transfer yapın. Merak etmeyin paranız olduğunda tüm borcu ödeyip faiz indiriminden de yararlanabilirsiniz.

“Odeabank Borç Kapatma Transfer Kredisi Hesaplama” üzerine 113 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.