Düşük Faizli ABank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Alternatifbank ihtiyaç kredisi, Abank kredi başvurusu ve özellikleri, hesaplı Abank kredisi- Günümüzde hiç olmadığı kadar kredi başvurusu yapılmaya başlandı. Hemde öyle böyle değil. Anlayacağınız millete büyük bir alım gücü yok. Çok şükür düzenli bir gelir var ama ihtiyaçları karşılama noktasında tek başına yeterli olmuyor. Haliyle bir çıkış yolu arıyoruz. İşte bu noktada bankalar devreye giriyor. Alışmışız bir kere. Durmadan bankaların kapısını çalıp duruyoruz.

KREDİYİ EMEK PEYNİR GİBİ KULLANMAYA BAŞLADIK

Krediyi emek peynir gibi kullanıyoruz. Düğünüdür, tatilidir, iş kurmasıdır, mal mülk edinmesidir vs. bunların hepsini krediler ile gerçekleştirebiliyoruz. Birde krediler ile yatırım yapanlar çıktı. Kredi çekip dövizde değerlendirenlerde olduğu gibi, 2. el araba al sat yapanlarda var, gayrimenkul de değerlendirenlerde. Anlayacağınız herkes krediler ile bir yol tutturmuş gidiyor. Kredi Hayat ve yaşam felsefemiz oldu.

ACİLKREDİLER.COM FARKI İLE VATANDAŞ EN HESAPLI KREDİYİ ALMAYA BAŞLADI

Değerli dostlarımız, kısacık bir sürede sizlerin gönlünde taht kurmayı başardık. Zira banka ayırımı yapmadan tüm bankaların kredi haberlerini sizler ile paylaşarak en hesaplı krediyi seçmenizde yardımcı oluyoruz. Bizim hiç bir finansal şirket ile bağımız yok. Bu açıdan güncel kredi haberlerini sade, yalın bir dille anlatarak en ince ayrıntısına kadar anlatmaya çalışıyoruz. Bugün de ABank kredi haberinden söz edeceğiz. Belki de sizler için en uygun kredi kampanyası budur.

ABANK İHTİYAÇ KREDİSİ TEKLİFİNİ DUYDUNUZ MU?

İçinizi ısıtacak çok güzel bir kredi kampanyası hazırlamış Abank. Düşük faiz ve uzun vade imkanı da sunuluyor. Bu kampanyaya göre aldığınız krediyi 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Ayrıca Faiz oranı da %1,25 olarak belirlenmiş ve sabitlenmiş. Malumunuz artık bir çok banka faiz oranını müşteriden müşteriye göre değiştiriyor. Bu kredide tahsis ücretinin olduğunu da hemen belirtelim. Aldığınız kredinin binde 5’i oranın da ücret alınıyor.

Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Hayat sigortası da kişinin yaşı ve cinsiyeti başta olmak üzere, kredinin vadesine ve tutarına göre değişiklik gösterebiliyor. Bu açıdan az sonra sizlere sunacağımız örnek hesaplamalarda 35 yaşında erkek bir müşteri baz alınmıştır. Hayat sigortasından da korkmamanızı ve yaptırmanızı özellikle tavsiye ederim. Çünkü ölümün ne zaman geleceği belli olmuyor. Gider ayak ailenize bir borç yıkmayın.

Allah gecinden versin ama vefat durumları olabiliyor. işte bu durumlarda sigorta şirketi sizin kalan tüm borcunuzu bankaya ödüyor. Ayrıca ödediğiniz taksitleri de ailenize geri iade ediyor. Başvuru için de size en yakın ABank şubesine uğrayabilirsiniz. Yada dilerseniz bu abank.com.tr/tr/hakkimizda/bize-ulasin/bizimle-iletisime-gecin/ linki kullanarak da online olarak başvuru yapabilirsiniz. Yetkililer sizin ile iletişime geçecektir.

ABANK İHTİYAÇ KREDİSİ ÖDEME PLANLARI
  • KREDİ TUTARI:10.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, TAKSİT TUTARI:294 TL, TOPLAM ÖDEME TUTARI: 14.101 TL, YILLIK HAYAT SİGORTASI: 80,74 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL VE YILLIK MALİYET ORANI: %18,28 DİR
  • KREDİ TUTARI:20.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, TAKSİT TUTARI:588 TL, TOPLAM ÖDEME TUTARI: 28.201 TL, YILLIK HAYAT SİGORTASI: 161,48 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 100 TL VE YILLIK MALİYET ORANI: %18,28 DİR
  • KREDİ TUTARI:30.000 TL, KREDİ VADESİ: 36 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, TAKSİT TUTARI:1.085 TL, TOPLAM ÖDEME TUTARI: 39.045 TL, YILLIK HAYAT SİGORTASI: 167,81 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 150 TL VE YILLIK MALİYET ORANI: %18,36 DİR
  • KREDİ TUTARI:30.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, TAKSİT TUTARI: 881 TL, TOPLAM ÖDEME TUTARI: 42.301 TL, YILLIK HAYAT SİGORTASI: 242,22 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 150 TL VE YILLIK MALİYET ORANI: %18,28 DİR

 

Değerli okurlarımız, Abank ile tüm hususları sizlere sunmaya çalıştık. Abank’anın şubeleri daha fazla İstanbul’da olduğu için özellikle burada ikamet eden vatandaşların ilgilenebileceği bir kampanya. Ama tüm Türkiye deki okurlarımız da değerlendirebilir. Yeni bir yazıda buluşuncaya kadar hoşçakalın.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.