10.000 TL İçin En Uygun Faizli Krediler

Kredi Faiz Oranlarını İnceliyoruz !..

10.000 TL için En Düşük Faizli Krediler – Acil paraya sıkışan, geçmişten gelen borçlarını ödemekte zorlanan, otomobil, ev almak, çocuklarını özel okullara yollamak isteyen acilkrediler.com okurları için en düşük faizli banka kredilerini araştırmaya devam ediyoruz. Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde 50 Bin TL’sına ihtiyacı olan okurlarımız için en uygun ihtiyaç kredilerini banka banka incelemiş, kredi tahsis ücretleri ve kullanım koşulları ile ilgileri detaylı olarak bilgilerinize sunmuştuk. Buradan o makalemizi de göz atabilirsiniz.

10 Bin TL İçin En Uygun Krediler

Bu sayfamızda ise 10.000 TL gibi bir rakama ihtiyacı olan takipçilerimiz için bankaların kredi faiz oranlarını inceliyor, en düşük faiz oranlarına sahip kredileri, kredi tahsis ücretlerini ve kullanım koşullarını burada sizlerle paylaşıyoruz. Dolayısı ile 10 Bin Lira Acil Paraya ihtiyacınız var ise burada ki kredilere kesinlikle göz atmanızı öneririz…

Halkbank’tan 48 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Bu yıl 79. Doğum gününü kutlayan Halkbank, artık geleneksel hale gelen “Halk Günü İhtiyaç Kredisi” Kampanyası dahilinde 48 aya varan vadeler ve %1,13’ten başlayan faiz oranları ile ihtiyaç kredisi veriyor. Bu koşullar altında 10 Bin TL Halk Günü İhtiyaç Kredisi kullandığınız taktirde aylık taksit tutarınız 285 TL, kredi tahsis ücretiniz ise 50 TL olarak belirlenmiş. Kredinin 48 Ay vadede geri ödemesi ise 13.670,29 TL.

Halk Günü İhtiyaç Kredisi’ne başvurmak için aralarında boşluk bırakıp “HALK, TC Kimlik No, Gelir Bilgisi, Talep Edilen Tutar” yazarak 3452’ye SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca halkbank.com.trHalkbank İnternet Şubesi ve Halkbank Dialog’tan da bu krediye başvurabilirsiniz.

ICBC Turkey’den Hesaplı Kredi

Düşük faizli uzun vadeli İhtiyaç kredisi veren bankalardan biri de ICBC Turkey. Banka, “Kampanyalı Hesaplı Kredi” kampanyası dahilinde, %1,16’dan başlayan faiz oranları ve 48 aya varan vadeler ile ihtiyaç kredisi veriyor. Dünyanın 42 ülkesinde, yaklaşık 17.000 şubesiyle, 496 milyon bireysel ve 5 milyon kurumsal müşteriye hizmet veren ICBC Turkey’den 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullandığınızda kredi aylık taksit tutarınız 287 TL olarak belirlenmiş. Kampanyalı Hesaplı Kredi tahsis ücreti ise 63,50 TL.

Tüketici Dostu Ziraat Bankası

Ziraat Bankası krediye ihtiyacı olan potansiyel müşterileri için iki farklı kredi alternatifi hazırlamış. Bu kredi alternatiflerinden ilki %1,19 faiz oranlı Tüketici Kredisi. Bu kredi alternatifini kullanarak 48 ay vadeli 10.000 TL çektiğinizde aylık kredi ödemeniz 289 TL’sına tekamül ediyor. Ziraat Bankası tüketici kredisi masrafı ise 50 TL olarak belirlenmiş.

Ziraat Bankası bir diğer ihtiyaç kredisi alternatifi ise “Masrafsız Tüketici Kredisi”. Bu kredide ise herhangi bir şekilde dosya masrafı yada tahsis ücreti ödemiyorsunuz fakat faiz oranı %1,26 olarak belirlenmiş.  4 Yıl vadeli 10.000 TL Ziraat Bank Masrafsız Tüketici Kredisi kullandığınızda ayılık taksit ödemeniz 294,50 TL ‘sına tekamül ediyor.

VakıfBank’tan 48 Ay Vadeli Yaz Kredisi

Geçtiğimiz günlerde incelemeye aldığımız VakıfBank Yaz Kredisi de yukarıdakiler kadar olmasa da düşük faizle kredi veren yeni kredi kampanyalarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Zira Vakıfbank Yaz Kredisinde faiz oranı %1,25 olarak belirlenmiş. 10.000 TL İhtiyacınız için Vakıfbank’ın bu kredi kampanyasından yararlandığınız da 48 ay vade için aylık taksit ödemeniz 294 TL’sına tekamül ediyor. 10 Bin TL için 4 yılda geri ödeyeceğiniz rakam 14.099,85 TL. Kredinin tahsis ücreti ise 50 TL.

İş Bankasın’da İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

İş Bankası’da yine diğer bankalara oranla daha düşük faizlerle veriyor. İş Bankası’ndan 48 ay vadeli 10.000 TL ihtiyaç kredisi kullandığınızda %1,33 faiz oranı ile aylık taksit tutarınız 300 TL olarak belirleniyor. Bu kredinin yıllık maliyet oranı % 21,2813 iken, ödeyeceğiniz kredi tahsis ücreti ise 52,50 TL.

Yukarıda ki belirtilen kredi tahsis ücretleri kullanılan kredi üzerinden %0,5 olarak bir kereliğine alınırken, hayat sigortası tutarları kredi vadesi, yaş ve cinsiyet gibi etkenler göz önüne alınarak hesaplandığından farklılık gösterebiliyor.

“10.000 TL İçin En Uygun Faizli Krediler” üzerine 3 yorum

    • Merhabalar Murat Bey, Lütfen Ne T.C. Kimlik Numaranızı nede Cep Telefonu Numaranızı bu platformdan paylaşmayın. Zira her zaman dediğimiz gibi, bizler sadece bankaların kredi haberlerini sizlere sunuyoruz. Bankalar ile bağımız yok. Doğal olarak da biz kredi vermiyoruz. Aracılık ta yapmıyoruz. Aracılık yapıyoruz diyenlere de inanmayın. Belirttiğimiz bankalardan size en uygun olanını seçip, banka şubesine gidip bizzat başvurunuzu yapmalısınız. İyi günler

      Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.