Kredi Notu Düşük Kişiler İçin 48 Ay Vadeli Kredi Fırsatı

Kredi Notunuz Düşük Olabilir

Aktifbank’tan İnternet Kredisi –  Hayalinde ki otomobili yada evi satın almak, borçlarını kapatmak veya diğer çeşitli sebeplerle kredi almak için bankaya başvurduklarında  “Kredi notunuz düşük olduğu için krediniz onaylanmamıştır” gibi bir cevapla karşılan, bu nedenle hemen hiç bir yerden kredi kullanamayan acilkrediler.com takipçileri için çözüm yolları aramaya devam ediyoruz arkadaşlar. Bu sayfamızda kredi notu düşük okurlarımız için Aktifbank İnternet kredisini mercek altına alıyoruz.

Kredi Notu Nedir ?

Ancak ilk olarak kredi notunda bir sıkıntı olmayan okurlarımızın da ileri de bir sorun yaşamamaları adına bilgilendirmek için kredi notu neden düşer sorusunu yanıtlamaya çalışalım. Fakat daha öncesinde bilmeyenler için kredi notu ne anlama geliyor, kredi notu nedir ? kısaca ona bir değinelim.

Kredi Notu Neden Düşer ?

Kredi Notu, tüm finansal geçmişinizin ortak bir kuruluşta toplanarak analiz edilmesi sonucunda oluşan puanlama sistemidir. Türkiye’de bu kuruluş KKB yani Kredi Kayıt Bürosudur. Kullanmış olduğunuz kredi kartı ve kredi gibi her ürünün kaydını tutan Kredi Kayıt Bürosu, ödeme performanslarınızın da birebir kaydını tutabilmektedir. Bu yüzden siz herhangi bir ödemeyi geç yaptığınızda hemen Kredi Notunuz düşmektedir. Kredi notları aylık olarak güncellenir.

Kredi Notunu Düşüren Başlıca Etkenler

Yukarıda da vurguladığımız gibi Kredi Kayıt Bürosu ticari olarak attığınız hemen her adımı denetler. Kredi notunuzu düşüren başlıca ektenler ise başta kredi kartı ile taşıt, ihtiyaç yada konut kredisi bireysel kredilerinin zamanında ödenmemesi, vergi daireleri ve resmi kurumlara olan borcunuz veya icralık durumlarınız, ”ek hesap,kurtaran hesap,ay sonu hesabı,artı para hesabı,ek para hesabı” gibi Kredili mevduat hesaplarınızı zamanında ödenmemesi gibi etkenler kredi notunuzun düşmesine neden olur.

Ayrıca bir kaç bankadan kredi çekip, ardından bir kaç bankadan daha kredi çekmek isteyip de red cevabı aldığınızda kredi notunuz düşebiliyor. Bunlar kredi notunuzu düşüren belli başlı etkenler. Bunun yanında daha burada sayamayacağımız bir sürü etken var.

Kredi Notumuz Düşükse Nasıl Kredi Çekeriz ?

Muhtemelen maddi yetersizlikler, işlerin bir şekilde kötüye gitmesi gibi elimizde olmayan sebeplerden dolayı yukarıda saydığımız etkenler ortaya çıkmış ve doğal olarak kredi notunuz düşmüştür. Dolayısı ile artık bankalara yaptığınız kredi başvuruları olumsuz olarak yanıtlanıyordur. Her insanın başına gelebilir, her insan bunu yaşayabilir, asıl iş bundan sonra ne yapacağımıza bağlı. Kredi notumuz düşük diye elimiz kolumuz bağlı oturmayacağız herhalde. Bir şekilde bu sarmaldan kurtulmanın bir yolunu bulmak gerekir.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Aktif Bank’tan

Kısacası kredi notunuz bir kredi kullanmak için düşük kalıyorsa karamsarlığa kapılmayın, zira bunun çeşitli şekillerde çözüm yolları var. O çözüm yollarından biri de kredi notu düşük olanlara kredi sağlayan Aktif Bank’a çıkıyor. Banka bu durumda olan vatandaşlara İnternet başvurusu ile onaylanan ihtiyaç kredisi sağlıyor.

Nakit İhtiyacına En Hızlı Çözüm

Aktif Bank, kefilsiz ve masrafsız kredi sunarak, İnternet üzerinden yapacağınız başvuruları hızlı bir şekilde onaya kavuşturarak kredi kullanmanıza olanak sağlarken, son derece hızlı bir şekilde banka hesabına aktarabileceğiniz krediniz ile birlikte tüm nakit ihtiyaçlarınıza da anında çözüm bulabiliyorsunuz.

48 Ay Vade ile 25 Bin TL

Aktif Bank tarafından N Kolay kredileri kapsamında düzenlenen bu kampanya da 2 Bin TL’sından 25 Bin TL’sına kadar tüm nakit ihtiyaçlarınızı 48 aya kadar vadelendiriliyor. 25 bin TL tutarındaki ihtiyaç kredisi başvurusunda 48 ay vade seçeneğini tercih etmeniz durumunda aylık faiz oranı %1,99 olarak belirlenirken, kredi taksit ödemeniz 880 TL oluyor.

Diyelim ki 10.000 TL gibi bir paraya ihtiyacınız var, bu durumda ise 48 ay vade seçeneğinde faiz oranı yine %1,99 olarak gerçekleşirken, krediyi aylık 352 Türk Lirası tutarındaki eşit taksitler halinde ödüyorsunuz.

Kredi notunuz düşük olabilir, geçmişten gelen borçlarınız halen devam da ediyor olabilir, ancak sizde bu krediyi kullanarak yeni bir sayfa açabilir, kredi notunuzu yeniden yükseltebilirsiniz. Kredi Notu Yüksek Günler Dileği ile 🙂

“Kredi Notu Düşük Kişiler İçin 48 Ay Vadeli Kredi Fırsatı” üzerine 7 yorum

 1. ben emekliyim ticaret yapyordum çarpıldım paramı alamadım borcumu ödiyemedim bana bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz.emekli aylığımı nasıl size ipotek edebilirim 1600 tl maaşım var nasıl kreydi vere bilirsiniz
  mümkünmü maaşım ziraat bankasında

  Cevapla
 2. Emekliyim şuan kredi puanım düşük olduğu için kredi alamıyorum 10000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

  Cevapla
  • Selamlar Sevgili Erdal Batıgün,

   Keşke yardımcı olabilsek fakat bizler sadece sizlere haberleri sunuyoruz. Dolayısı ile bir kurum kuruluş ya da resmi bir yer, bankalar ile ortaklığımız bulunmamaktadır. Konuda bahsi geçen banka veya kuruluşlara bizzat giderek bilgi almanız icap etmekte.

   Saygılar.

   Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.