3 ay ertelemeli acil kredi veren hesaplı bankalar

Ertelemeli ihtiyaç kredisi, 3 ay ertelemeli uygun kredi veren bankalar, acil kredi – ACİL KREDİ LAZIMMMM. YARDIM LÜTFEN… Son zamanlarda vatandaşın işlerinde biraz aksamalar oldu herhalde. Çünkü kredi başvurusunda adeta bir patlama yaşanmış durumda. Tabi bankalar bu duruma seviniyor. Zira büyüme oranlar her yıl artıyor. Lakin şimdilerde ise beni her gören 3 ay ertelemeli kredi var mı diye yolumu çeviriyor. Anlayacağınız durumlar kötü ve 3 ay ertelemeli kredi tek çare olarak gözüküyor.

ESNAFTAN, EVLENECEKLERE VATANDAŞ ERTELEMELİ KREDİ İSTİYOR

Peki 3 ay ertelemeli kredilere en çok kimler başvuru yapıyor? Bu soruyu cevaplandıralım. öncelikle esnaf ve işletmelerin ciddi manada rağbet gösterdikleri bir kredi türü. Krediyi önden alıp 3 ay içerisinde işleri işine koyup, sonra ödemeye başlamak istiyorlar. Öte yandan yeni evlenecek çiftler de 3 ay ertelemeli olarak kredi başvurusunda bulunuyor. Durumu şuan iyi değil ama kredi ile düzelecek sonrasında ise taksit ödeyeceklerin tercihi de diyebiliriz. Bende bu isteğinizi kırmamak adına piyasada ki bazı bankaların ertelemeli kredi haberleri ile sizleri baş başa bırakmak istiyorum.

DUYDUNUZ MU AKBANK 3 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ VERİYOR

İlk tanıtımını yapacağım bankamızı Akbank oluşturacak. Kredinizi alıyorsunuz. Sonra işinize ve gücünüze bakıyorsunuz. 3 ay boyunca kimse sizi arayıp sormuyor. Sizde kafanız rahat bir şekilde ihtiyaçlarınızı hallediyorsunuz. 3 Ayın sonunda ise ödemelerinize yavaş yavaş başlıyorsunuz. Tabi ilk ödeme döneminde gecikme faizini ödüyorsunuz. Kredinizi en uzun vade olan 48 aya kadar seçebilirsiniz. Diyelim ki 48 ay vadeli ve 3 ay ertelemeli kredi aldınız. 3 ay geçtikten sonra kalan borcunuzu 45 ay vade de ödemeniz gerekir.

Faiz oranları kredi limitine göre belirleniyor. 50 bin liraya kadar kredilerde faiz oranı %1,41 oluyor. 50.000 TL ve üzerindeki tutarlarda faiz oranı ise %1,23 oluyor. Kredinin üst limitini bankaya sunacağınız gelir belgesi belirleyecektir. Tahsis ücreti ve hayat sigortası da yaptırmanız gerekmektedir. Banka şubelerinden ve akbank direkt aracılığı ile başvuru gerçekleştirebilirsiniz. Eğer internet şubeyi kullanırsanız bankaya gitmeden anında kredinize kavuşursunuz.

AKBANK İÇİN ÖRNEK ÖDEME HESAPLAMASI YAPALIM MI?

50.000 TL İhtiyaç kredisini 3 ay ertelemeli olarak çekme niyetindesiniz. Elbetteki geri ödeme vadesini de zorlanmama adına 48 ay olarak düşünüyorsunuz. Faiz oranı da %1,23 olarak sunuluyor sizlere. 3 aylık ve tek seferde ödeyeceğiniz gecikme faizi 2.263,20 TL dir. 45 Ay boyunca ödeyeceğiniz taksit tutarı ise 1.528,55 TL olacaktır. Kredi tahsis ücreti 250 TL dir. Hayat sigortanız daha sonra yeşınız ve cinsiyetiniz dikkate alınarak hesaplanacaktır. Yıllık Toplam Maliyet Oranı ise %19,4973 olacaktır.

QNB FİNANSBANK’DAN ACİL ERTELEMELİ KREDİ FIRSATI

Qnb Finasbank’da ertelemeli kredi veren bankalardan bir tanesi. Burada kredi notu oldukça fazla önem arz ediyor. Zira kredi notunuz yüksek olduğunda çok avantajlı oluyorsunuz ve faiz oranı da düşük olarak sunuluyor. Kredi notu düştükçe de faiz oranı artmış oluyor. En düşük faiz oranı %1,28 dir. Kredi notunuza göre en yüksek faiz oranı ise %1,73 dür. Kredinin en yüksek limiti 30.00 TL dir Kredi vadesi için ise en uzun vadenin 48 ay olduğunu belirtmeliyim.  Başvuru yolu da oldukça basittir.

Banka şubelerinden başvuru yapabilirsiniz. Yada TC Nonuzu 5030’a yollayarak da başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer banka müşterisi iseniz, şubeye uğramadan internet yada cep şubeden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca da krediniz onaylandıktan sonra hemen hesabınıza yatıyor.

10.000 TL İÇİN ERTELEMELİ KREDİ HESAPLAMASI YAPALIM

Şimdi diyelim ki 10.000 TL ihtiyaç kredisi çekeceksiniz. Kredi vadesi olarak 48 ayı düşünüyorsunuz. Ama 3 ay ertelemeli bir kredi olacak. Kredi notunuza bakıldığında çok iyi olduğu görülüyor. Bu açıdan da sizlere faiz olarak %1,29 oranı sunuluyor. Bu verilere göre hesaplamalarımızı yaptık. Aylık taksit tutarınız 309 TL olacaktır. Kredi tahsis ücretiniz 52,50 TL dir. Ortalama hayat sigortası prim tutarı 347,92 TL olacaktır. Yıllık toplam maliyet oranı ise %20,4442 dür.

VAKIFBANK’TAN 3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI

Vakıfbank’da 3 ay ertelemeli kredi isteğinize karşılıksız kalmıyor. Üstelik 90 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. En küçük kredi vadesi 3 aydır. En uzun kredi vadesi ise 48 aydır. Faiz oranları %1,16 ile %1,25 arasında değişiklik göstermektedir. Kredi başvurusu için gelir belgenizi sunmanız gerekiyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası da ödemelisiniz. Bunun dışında bir tane de otomatik ödeme talimatı vermelisiniz. Detaylı bilgiye vakıfbank şubelerinden ulaşabilirsiniz.

BURGANBANK 3 AY ERTELEMELİ KREDİ KAMPANYASI

Burganbank ile de 3 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi alabiliyorsunuz. Özellikle de bu sıralar bayram kredilerine bir rağbet söz konusu. Sizlerde kredinizi ramazan bayramında alıp, kurban bayramından sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Kredinizi kendinize göre bir ödeme planı çıkarabilmeniz için 48 aya kadar vade yapabilme imkanı sunuluyor. Faiz oranları da vade sayısına göre belirleniyor. En küçük faiz oranı %1,32 ve en yüksek faiz oranı da %1,46 dır. Başvurunuzu banka şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Tahsis ücreti ve hayat sigortası da ödemeniz gerekir.

 

 

“3 ay ertelemeli acil kredi veren hesaplı bankalar” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.