3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi

Burganbank Bayram Kredisi

Burganbank Kredi Faiz Oranları Bayram Kredileri Düşük Faizli Krediler – Bir bayramdan çıktık, kısa bir aradan sonra diğer bayrama giriyoruz. Ramazan Bayramının ardından sırada Kurban Bayramı var 🙂 Bayramları severiz, uzun zamandır görmediğimiz kardeşler, akrabalar bir araya gelir, memlekete gideriz bir çoğumuz, genelde de 3 – 4 gün tatil yaparız. Kısacası bayılırız bayramlara.

Bayram Masrafları

Fakat bayramlarında kendine özgü bir sürü masrafı olur, sonuçta özel bir gün ve bunun için bir hazırlık yapmak gerekir. Örneğin yaklaşan Kurban Bayramı için ilk akla gelen kurban almaktır. Ardından çocukların heyecanla beklediği bayramlıklar var tabii. Ha bir de uzun bir tatil olursa ya bir yerlere kaçılacak, yada memlekete gidilecek, dolayısı ile arabayı servise bir göstermek gerekir, ayrıca yakıt parası da var. Bu arada çocukların harçlıkları da hazır olmalı….

Nakit İhtiyaçlarınızı Düşünmeyin

Bunları üst üste koyduğunuz zaman küçük çaplı bir servet her bayramda olduğu gibi bu bayramda da cebinizden kanatlanıp uçacak belli ki. Peki bunca harcama için bütçeniz uygun mu acaba ?.. Muhtemelen sizde üst paragrafta yazılı masrafları okuduktan sonra hesap kitap yapmaya başladınız ama işin içinden bir türlü çıkamadınız. Anlaşılan bu bayram nakit ihtiyaçları yüzünden zehir olacak size…

Kredi Kullanın Keyfinize Bakın

Eğer hakikaten masraflı bir bayram geçirecekseniz, tatile yada memlekete gitmek gibi bir fikir varsa aklınızda, nakit sıkıntısından kurtulmak için kredi kullanmak en iyi yol olarak görünüyor. Hazır bankalarda kredi vermek adına çılgınca bir yarışa girmiş, günde 3 liraya 5 liraya, 10 liraya kredi verirken bu fırsatı değerlendirmekte fayda var değil mi ?

2 Bayramın Keyfini Birleştiren Kredi

Ha bu arada krediden bahsetmişken, acilkrediler.com olarak sizler için en cazip kredileri araştırırken, Burganbank’a düştü yolumuz. Burganbank güzel bir kredi kampanyası düzenlemiş. Adını da “Bayram Kredisi” koymuş. İşte bu sayfamızda nakit sıkıntılarını düşünmekten bayramının zehir olacağını düşünen okurlarımız için Burganbank Bayram kredisini tüm detayları ile birlikte masaya yatırıyoruz. Eğer sizlerinde böyle rahatlatan bir krediye ihtiyacınız var ise bu makalemizi dikkatle incelemenizi öneririz.

3 Ay Ertelemeli Kredi

Daha önceki sayfalarımızda “4 Yıl Vadeli Borç Kapatma Kredisi“ne göz attığımız Burganbank ihtiyaç kredisi ürünlerine bir yenisini ekledi. “Bayram Kredisi” ismi ve “2 Bayramın Keyfini Birleştiren Kredi” sloganı ile lanse edilen bu kredinin en güzel tarafı ise ödemeleriniz 3 ay erteleme fırsatı sunulması. Dilerseniz kredi taksitlerinizi erteleyip 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyorsunuz. Yalnız elinizi çabuk tutmanızı öneririz, zira bu kredi 1 Eylül 2017 tarihine kadar geçerli olacak.

Burganbank Bayram Kredisi Faiz Oranları

Burganbank’ın yeni kredi kampanyası olan Bayram Kredisinde vadeler 12 ay ile 48 ay arasında değişiyor. Faiz oranları da sizin bu vade aralıklarında belirleyeceğiniz vade seçeneklerine göre doğru orantılı olarak artıyor. 12 ay vadeli kredi seçeneğinde faiz oranı %1,32 olurken, 48 ay vadeli bayram kredisi kullandığınızda %1,43 faiz oranına yükseliyor.

Burganbank Bayram Kredisi Örnek Hesaplama

Dilerseniz Bu kredinin 10 Bin TL için farklı vade seçeneklerini incelemeye başlayalım. Efendim farz edelim ki bu bayram 10.000 Lira gibi bir paraya ihtiyacınız var ve bu para için Burganbank Bayram Kredisi çekmeye karar verdiniz ve 12 ay vade seçeneğini kullandınız. Bu durumda %1,32 faiz oranı ile aylık taksit tutarlarınız 922 TL olarak belirleniyor. 1 Yıl da bankaya geri ödemeniz ise 11.064 TL oluyor.

18 Ay vadeli 10.000 TL kullanmak isterseniz faiz oranı %1,39’a çıkıyor ve aylık taksitleriniz 648 TL olarak belirleniyor. Bu durumda bankaya 18 ayda 11.664 TL geri ödeme yapıyorsunuz.

24 Ay Vade ile 10.000 TL Bayram Kredisi kullandığınızda ise faiz oranı %1,32 olarak belirlenirken, aylık taksit turarlarınız 510 TL oluyor. Bu kredi karşılığında 2 yılın sonunda bankaya 12.240 TL ödemiş oluyorsunuz.

10.0000 TL Bayram Kredisini 36 ay vade ile kullanmak isterseniz %1,44 faiz oranı ile karşılaşıyorsunuz. Aylık kredi taksitleriniz ise 375 TL olarak belirlenirken, Burganbank’a 3 yıl da 13.500 TL ödeme yapıyorsunuz.

48 Ay vadeli olarak 10 Bin TL Burganbank Bayram Kredisi kullandığınızda ise faiz oranı %1,43 olarak belirlenirken, aylık taksit tutarınız ise 307 Liraya kadar düşüyor. 48 Ay seçeneğinde 10.000 Liranın geri ödemesi ise 14.736 TL oluyor.

Kredi Tahsis Ücreti ve Hayat Sigortası

Tabi bu kredide de kredi tahsis ücreti ve hayat sigortası zorunlu . Kredi Tahsis Ücreti kullandığınız kredi tutarı üzerinden %0,5 olarak alınıyor. Hayat sigortası ise müşterinin yaş ve cinsiyet gibi kriterlerine göre farklılık gösteriyor.

“3 Ay Ertelemeli Bayram Kredisi” üzerine 7 yorum

  1. Yeter artık gunde bın defa bıldırım gelıyor sizden meşgul etınız icin dava acacam size ne bu ya dolandırcılık almış başını gidiyor

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.