Acil Durumlar İçin Hazır Krediniz Qnb Finansbank’da

Qnb Finansbank Hazır Kredi, acil kredi, hızlı kredi, çabuk ihtiyaç kredisi – Kimi zamanlar acil anlamda paraya ihtiyaç duyarız. Herkesin başından bu tip olaylar geçmiştir. Öyle bir an olmuştur ki para bir den uzaklaşıvermiştir. Geleceği düşünen ve ileri görüşlü olanlar ise her şeyin bir planını yapmışlardır. İşte bu yazı da ilerisi için şimdiden önlem almanıza yardımcı olacak. Zira para ihtiyaç olduğunda hemen anında kredi alabilen var mı? Elbetteki yok. Sıra bekle, belge hazırla, imza at, onay bekle vs. vs.

QNB FİNANSBANK İLE ANINDA HAZIR KREDİ

Acil işimiz ile mi ilgilenelim, yoksa para peşinde mi koşturalım belli değil. Yazımıza derinlemesine geçmeden önce bu haberin qnb finansbank müşterilerini kapsadığını belirtelim. Qnb finansbank müşterileri için Hazır Kredi diye bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kampanya sayesinde sizlerde artık her ihtiyaç duyduğunda anında krediye ulaşabileceksiniz. Her şey iyi güzel ama hazır kredi kampanyasının detayları neler? Nasıl başvuru yapılıyor* Faiz oranı % kaç? Haydi şimdi kafalardaki soru işaretlerini giderelim.

QNB FİNANSBANK HAZIR KREDİ ÖZELLİKLERİ VE TÜM MERAK EDİLENLER

Kimi zamanlar acil paraya ihtiyacımızın olabileceğinden söz etmiştik. Dolayısıyla banka tercihi yaparken de kolay kredi alabileceğimiz kuruluşları seçiyoruz. Sizlerde madem ki qnb müşterisisiniz, o halde haklarınızı bilmeniz gerekiyor. Örneğin bankadan ek hesap açarak, adınıza anında kredi tanımlatabilirsiniz. Bunun dışında da ihtiyaç duyduğunuzda anında kredinizi kullanabilirsiniz. Şubeye gitme olayı, belge götürme olayı da yok. Banka memurlarıyla da uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz.

QNB FİNANSBANK EK HESAP NEDİR?

Şimdi bu durumu daha da fazla detaylandıralım. Hesabınız bankada var ama şimdi ise ek hesap açtırmanız gerekiyor. Bunun için herhangi bir ücrette ödemiyorsunuz. Ek hesap ile birlikte banka size 3 -4 bin lira kadar bir para tanımlıyor. Bunu günlük olarak alabiliyorsunuz. Anlayacağınız günlük faiz işliyor. Buna her ihtiyaç duyduğunuzda başvurabiliyorsunuz. Bir nevi kredi kartı nakit avans gibi bir şey.

EK HESAP İLE BİRLİKTE KREDİ FIRSATI ELDE EDİN

Ek hesap açtırdıktan sonra, artık adınıza kredi tanımlamasını da yapabilirsiniz. Tabi burada kredi limiti belirlenirken, müşteriden müşteriye değişiyor. Örneğin bana 15 bin lira kadar kredi limiti tanımlamışlardı. Kredinizi ihtiyaç duyduğunuzda ihtiyaç duyduğunuz limit kadar kullanabiliyorsunuz. Ayrıca 12 aydan tutunda 48 aya kadar da taksit fırsatından yararlanabiliyorsunuz. Uzun vade imkanı da var. Başvurunuzu banka yetkilileri inceliyor. Banka her türlü hakka sahip olduğundan, başvurunuzu red etme hakkına sahiptir.

FAİZ ORANI % KAÇ? YÜKSEK Mİ? DÜŞÜK MÜ?

Faiz oranının %1,84 olduğunu hemen belirtelim. Tabi burada piyasayı takip edemeyenler; faiz oranı yüksek mi? tarzında bir soru yöneltebilir. Bunu hemen açıklayalım. Evet faiz oranı yüksek. Piyasa şartlarına göre daha uygun kredi alınabilir. Ama bu kredinin de acil durumlar için olduğunu unutmayın. Sizden sorgu sual, belge isteyen olmuyor. Hafta sonu dahi olsa kredinize ulaşabiliyorsunuz. Bu açıdan düşünüldüğünde kimi insanlar faiz oranını pek fazla düşünmüyor. Özellikle işsiz olanlar yada gelir belgesini gösteremeyenler tercih ediyorlar.

HAZIR KREDİ BAŞVURUSU VE KULLANIMI NASIL OLUYOR?

Başvurunuzu qnb finansbank şubelerindne yapabileceğiniz gibi ATM’lerden, telefon bankacılığından, Cep şubeden yada internet şubeden de gerçekleştirebilirsiniz. Başvurunuzu internet şubeden yapacaksanız; Krediler ve Hazır kredi adımlarını izlemeniz gerekiyor. Eğer cep şubeden başvuru yapacaksanız Krediler, Ek hesap ve Hazır kredi adımını izliyorsunuz. Bu sayede de başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu sayede bankaya girmeden online olarak onay veriyorsunuz, hesabınıza kredi tanımlıyorsunuz ve ne zaman ihtiyaç duyarsanız kredi kullanıyorsunuz.

ÖRNEK ÖDEME PLANLARI

5.000 TL kredi çekeceğinizi düşünelim. Ayrıca geri ödeme yaparken de 48 ay vade ile bunu gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz. Faiz oranı da %1,84 olarak karşımıza çıkıyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık taksit borcunuzun 169,98 TL olduğunu belirtelim. Toplam geri ödeme tutarı ise 8.159,47 TL dir. Kredi tahsis ücreti veya herhangi bir komisyon alınmıyor. Hayat sigortası ise ortalama 91 TL dir.

10.000 TL kredi çekeceğinizi düşünelim. Ayrıca geri ödeme yaparken de 48 ay vade ile bunu gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz. Faiz oranı da %1,84 olarak karşımıza çıkıyor. Gerekli hesaplamaları yaptığımızda aylık taksit borcunuzun 339,97 TL olduğunu belirtelim. Toplam geri ödeme tutarı ise 16.318,59 TL dir. Kredi tahsis ücreti veya herhangi bir komisyon alınmıyor. Hayat sigortası ise ortalama 182 TL dir.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.