Akbank Altın Mevduat Hesabı ile Güvenli Birim Fırsatı

Akbank Altın Hesabı, Altın Hesabı Açma, Altın Hesabı Özellikleri, Akbank Altın Mevduat Hesabı – Bu sıralar epeyce kredi haberlerine yer verdik. Birazda bankaların farklı ürünlerine yer ayırmak istiyorum. Bizim vatandaşımız birikim yapmayı çok sever. Özellikle de emeklilerimiz bayılır. Gerçi şimdi yeni evlenen çiftlerde de birikim yapma alışkanlığı oluştu. Bu hayatın ileride neler getireceği hiç belli olmuyor. Haliyle de vatandaş bir kenara üç beş kuruş koymak istiyor. Yalnız her ne hikmet ise bir türlü para birikmiyor.

BÜYÜK BİRİKİMLERİN ANAHTARI ALTIN BİRİKİMİ

Lira, Dolar yada Euro birikimlerini genelde bozuyoruz. Bazen çeşitli ihtiyaçlar çıkıyor ve ertelemek istemiyoruz. Dolayısıyla en doğru ve hesaplı birikim aracı Altın oluyor. Geçmişten günümüze kadar herkes aktın biriktiriyor. 5 – 10 yıl biriktirenler var. Ev alınacağı zaman nakite dönüştürülüyor. Altınlar ancak daha büyük yatırımlar için nakite çevriliyor. Damlaya damlaya göl oluyor. Düşünün ayda bir tane yarım altın biriktirseniz, 5 yılda bugünün parasıyla 28 bin lira yapıyor. Buda çok güzel bir birikim anlamına geliyor.

UYKUSUZ GECELERE SON VERİN

Altın biriktirmek oldukça zevkli ve güzel bir iş. Ayrıca durmadan değerlenen bir maden. Lakin altın birikimi genelde evde yapılıyor. Özellikle yaşlı amca ve ninelerimiz bunu çok fazla yapıyor. Geçenlerde bir gazete haberinde okumuştum. Emekli bir amcamızın evine hırsız girmiş ve 30 yıllık altın birikimini çalıp gitmiş. Yazık günah. Bu durumda olan bir sürü insan var. Halbuki evde altın biriktirip, uykusuz geceler yaşayacağınıza bunu bankada güvenli bir şekilde gerçekleştirseniz olmaz mı? Şuan bir çok bankanın altın hesabı bulunuyor. Akbank’ta bunlardan birisi

AKBANK ALTIN MEVDUAT HESABI

Sizlerde geleceğe dair güvenli bir şekilde altın birikimi yapmak istiyorsanız, Akbank Altın Hesabını düşünebilirsiniz. Bura da gram cinsinden 24 ayar altın satın alabiliyorsunuz. Ayrıca bankada güvenli bir şekilde değerleniyor. 995/1000 saflık derecesinde ve değerindeki altınları ister banka şubesinden, isterseniz de internet şubeden 24 saat alıp, satabilirsiniz. Altın çeki düzenleme hakkınız var. Bunun dışında altınlarınızı 1, 2.5, 5, 10 gram ve katları şeklinde teslim alabilirsiniz. En düşük işlem tutarının 0,01 gram olduğunu da belirtelim.

ÖNEMLİ HUSUSLAR

Bu arada altın birikimleriniz 100 bin liraya kadar devlet güvencesindedir. Hani olur da banka batarsa, iflas ederse yada Devlet el koysa bile 100 bin liranız dediğimiz gibi devlet güvencesindedir. Bunun dışında eğer talimat verirseniz, sizin adınıza düzenli bir şekilde otomatik olarak altın alımı yapılacaktır. Bunun için şubeye bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Kimisinin bir kaç tane altın hesabı olabiliyor. Dilerseniz kendi hesaplarınız arasında yada akbank’ta bulunan başka bir altın hesabına havale gerçekleştirebilirsiniz.

ALTIN HESABI NASIL AÇILIYOR

Altın hesabı açmak istiyorsanız ve akbank müşterisi değilseniz, size en yakın akbank şubesine uğramanız gerekiyor. Tabi yanınızda nüfus cüzdanınızı da bulundurun. merak etmeyin 5 dakika da altın hesabı açacaklardır. Ben akbank müşterisiyim diyorsanız Akbank direkt aracılığı ile bankaya gitmeden altın hesabı açabilirsiniz. İnternet şubeye şifreniz ile girer ve hesabınızı açarsınız.  Bizlerden şimdilik bu kadar. En özel ve kaliteli banka haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.