Fibabanka Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi

Fibabanka 2017 Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi, Fibabanka hesaplı bayram kredisi, Uygun kredi, SMS ile Başvuru – Artık bankaların kurban bayramına özel son kredi kampanyaları. Bankalar müşteri kapmanın derdinde. Bu açıdan da kampanyalar gırla. Bizlerde genelde bayramlarda bankalara koşuyoruz. İhtiyaçlarımız çok fazla. Birde bu bayramda, giderlerimizin yanı sıra vatandaşın tatil giderleri de olacak. Malumunuz Kurban Bayramı Tatili 10’e çıkarıldı. Kredi çekenlerde elimiz değmişken, hepsini bir aradan çıkaralım diyor.

FİBABANKA BAYRAM KREDİSİNİ İŞİTTİNİZ Mİ?

Ben önceki yazılarımızda, diğer bankaların kurban bayramı kredi kampanyalarını yayınlamıştım zaten. Bugün ise Fibabanka bayram özel kredi kampanyasını gerek müşterilerine gerekse de müşteri adaylarına ilan etmiş oldu. Bizlerde günlük araştırma yaptığımızda, Fibabankanın bu kampanyasını, sizlerden önce değerlendirme fırsatımız oldu. Oldukça güzel ve özel veriler elde ettik. Bu verileri de sizler ile paylaşmak istiyoruz. Unutmayın ki, ne kadar çok alternatif olursa, o kadar çok hesaplı kredi elimizde olacaktır.

FİBABANKA KURBAN BAYRAMI İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Fibabanka ile bayramın tadını ve keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bayrama özel kredi kampanyası hazırlamışlar. Fibabanka günde 10 TL ödeyerek 10.000 TL alabileceğinizi belirtiyor. Kredi kampanyasının en az limiti 1.000 TL kadar oluyor. Fibabankadan alabileceğiniz en yüksek kredi tutarı ise 20.000 TL dir. Hem bayram ihtiyaçlarınızı hemde diğer giderlerinizi bu tutar ile rahatlıkla karşılayabilirsiniz. Krediyi aldığınız zaman, bu tutarın %0,5 miktarı kadar da tahsis ücreti ödemeniz gerekir.

MERAK EDİLEN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Hayat sigortası da yaptırılması gerekiyor. Kredi aldığınız zaman banka hayat sigortanızı otomatik olarak yapıyor zaten. Kredinin vadesi 3 ay ile 48 ay dahil seçilebiliyor. Tabi burada herkesin vadesi aynı olacak diye bir durum söz konusu değil. Aylık gelir, gider dengesine göre taksit sayınızı siz belirliyorsunuz. Faiz oranlarına da kısaca değinelim. Karşımıza %1,45 ile %1,33 gibi iki farklı oran karşımıza çıkıyor. Vade sayısına göre faizler belirleniyor. Vade sayınız 37 ay ile 48 ay (dahil) aralığında olacak ise faiz oranınız da%1,33 olacak. Vade sayınız 3 ay ile 36 ay (dahil) aralığında olacak ise faiz oranınız da%1,45 olacak.

KREDİYE NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİZ?

Şimdide kredi başvuru adımlarını sizler için açıklayalım. Her şeyin başında Fibabanka şubelerinden başvuru yapabileceğinizi söyleyelim. Müşteriler internet şubeyi kullanarak rahatlıkla başvurusunu gerçekleştirebilirler. Kredi onayları geldiği andan itibaren de bankaya uğramadan kolaylık la internet şubeden paralarını hesaplarına aktarabilirler. Bir de SMS ile başvuru yolu vardır. Buna herkes başvuru yapabilir. 11 Haneli Kimlik Numaranızı mesaj olarak yazı 3422’ye gönderirsiniz. Ardından ön onay geldiği andan itibaren gelir belgenizi alarak fibabanka şubesine uğrarsınız.

10.000 TL İÇİN ÖRNEK ÖDEME TABLOSU

Ben ufak bir örnek ile konuyu daha iyi anlamanızı sağlamak istiyorum. Fibabank’ın dediği gibi günde 10 TL’ye 10.000 TL ihtiyaç kredisi için hesaplama yapalım. Sizlere 10.000 TL lazım. Bankaya başvurdunuz ve onay aldınız. Ayrıca kredi vadenizi de 48 ay olarak belirlediniz. Banka da bu durum da faiz oranını %1,33 olarak belirledi. Elimizdeki veriler ışığında hesaplama yapacak olursak; bir ayda ödemeniz gereken taksit tutarının 299,80 TL olabildiğini görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti olarak 52,50 TL ödemeniz gerekiyor. Sigorta masrafınız ise 323 TL kadar olacaktır. Merak edenler için yıllık efektif faiz oranının %21,2814 olduğunu da belirtelim.

“Fibabanka Günde 10 TL’ye 10.000 TL Kurban Bayramı İhtiyaç Kredisi” üzerine 2 yorum

    • Merhabalar Fedai Bey, Normalde bankalar emekli müşterileri çok sever . Hatta bayılırlar. Kara listede iseniz 5 yıl beklemiş olmanız gerekiyor. 5 yıl beklediyseniz ve bu süre zarfında ise bankaya kredi yada kredi kartı borcunuzu sıkıntısız ödediyseniz kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tabi kredi notunuza da dikkat edin. Çok riskli vatandaşların kredi almaları pek mümkün gözükmüyor. Durumunuzu tam olarak bilemiyoruz. Dolayısıyla kredi alıp alamayacağınızı öğrenmenin tek yolu mesaj yolu ile 2 dakika da krediye başvuru yapmak. Neticesine göre hareket edebilirsiniz.

      Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.