Aktifbank’tan Kredi Notu Düşük Olanlara 5 Dakikada 30.000 TL Kredi Tıkla Sende Al

Düşük Kredi Notuna 5 Dakikada Kredi, Kredi Notu Riskli Olanlara İhtiyaç Kredisi, Anında Hızlı Kolay Kredi – Güncel, kaliteli ve sizleri heyecanlandıracak bir kredi haberi ile karşınızdayım. Malumunuz Kapital sistem artık tüm dünyada egemen oldu ve her ihtiyacın da ufak bir karşılığı ister istemez var. İhtiyaçlarımızın ise ucu bucağı yok. Peki bu sınırsız ihtiyaçları karşılamanın kaynağı ne? Elbette ki banka kredileri. Hepimiz banka kredilerine muhtacız. Krediler ile bir şekilde dümeni yürütmeye alışıyoruz.

KREDİ NOTUNA TAKILMADAN KREDİ VEREN BANKA VAR MIDIR?

Her gün binlerce kredi başvurusu yapıyoruz. Lakin bu başvuruların yarısından fazlasının geri döndüğünü yani kabul edilmediğini biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız. Kredi başvurusu yapanların büyük bir çoğunluğu da düşük kredi notundan dolayı ya kredi alamıyorlar, yada çok düşük limitli kredi veriliyor. Peki her ihtiyacın bir maddi karşılığının olduğu ülkemizde, kredi notuna takılmadan kredi veren banka var mıdır? Esasen bir tane banka var. Yazımızın devamında da bu bankaya ve kampanyasına değineceğim.

AKTİFBANK’I DUYDUNUZ MU?

Değerli dostlarım, bu yazıyı okuduğunuza göre kredi notunuzun düşük olduğunu anlayabiliyorum. Bankalar kredi notuna gereğinden fazlası ile takmış durumda. Adeta bankalar için bir kırmızı çizgi olduğunu da belirtebilirim. Yalnız bu sıralar bir banka bu tabuyu yıkmayı başardı. Düşük Kredi Notunu Dert Etmeyin sloganı ile kolay kredinin kapılarını da açmış oldu. Bu bankanın; Aktif Bank olduğunu da belirteyim. Eminim ki, bir çoğunuz yeni duyuyordur.

ÖNEMLİ UYARI

Deminde belirttiğim gibi Aktifbank kredi notunu çok fazla takmıyor. Yalnız henüz konunun başındayken bu duruma bir açıklık da getirmek istiyorum. Biliyorsunuz ki; en yüksek kredi notu 1900 puandır. İyi bir kredi notu ise en az 1500 puandan başlar. Çok riskli kredi notu ise 0 ile 799 puan aralığındadır. Bu aralıkta olanlar genel anlamda kredi sicili bozuk olanlardır. Yani kara listeye girenlerdir. Doğal olarak da bu puan grubundakiler bu yazının dışındadır.

İNTERNETTEN ANINDA KREDİ FIRSATI

Aktif Bank gelir belgeniz var ise ve kara listede değilseniz, düşük kredi notuna, kredi veren bir bankadır. Ayrıca banka şubesine uğramanıza da gerek yoktur. Aktifbank’ın internet şubesine girerek 2 dakika da başvurunuzu geçekleştirebilirsiniz. Eğer aktif bank müşterisi iseniz krediniz 5 dakika içerisinde hesabınıza yatar. Yok müşteri değilseniz bir hafta içerisinde kurye size uğrar ve imzanızı aldıktan sonra kredinize kavuşursunuz.

KREDİNİN ÖZELLİKLERİ NELERDİR?

Arzu ederseniz, bu kredi kampanyasının özelliklerinden de söz edelim. Kampanya gereği en az 2.000 TL kredi ekebiliyorsunuz. Özellikle kredi notunu artırmak isteyenler düşük limitli kredi alabilirler. Bu sayede de düzenli ödemeler ile kredi notlarını artırabilirler. Ayrıca ben yüksek tutarlı kredi istiyorum diyenler ise toplam 30 bin liraya kadar kredi alabiliyorlar. Bu tutarda bir ok kimsenin işine yarayacaktır.

KREDİNİN VADESİ VE FAİZ ORANLARI

En kısa kredi vadesi 3 aydır. En yüksek kredi vadesi ise 48 ay dır. Sizlerde aylık gelir ve gider dengenize göre taksit sayınızı belirleyebilirsiniz. Kredinin faiz oranı ise tüm tutar ve vadeler %2,29 olarak sabittir. Bu oran yüksek mi? diye soranlara evet diyebilirim. Ama buna rağmen oldukça fazla tercih ediliyor. Çünkü kredi notunu artırmak isteyenler düşük limitli krediye rağbet ediyor. Ayrıca diğer bankaların vermediği 30.000 TL’yi ise kredi sicilinizde bir sıkıntı yok ise, aktif bank gözünü kırpmadan sizlere veriyor.

TAHSİS ÜCRETİ VE HAYAT SİGORTASI

Değerli okurlarımız, Aktifbank, almayı düşündüğünüz kredi tutarının binde beş oranı kadar kredi tahsis ücreti sizlerden talep ediyor. Yalnız hayat sigortası yaptırma zorunluluğunuz da bulunmuyor. Zira bir çok kimse hayat sigortası ödemek istemiyor. Başvurunuzu dediğim gibi Aktif Bank web sitesinden hızlıca gerçekleştirebiliyorsunuz. PTT’den maaş alan emekliler ise dilerse, PTT’şubeden kimlikleri ile bu krediye de anında ulaşabilirler.

“Aktifbank’tan Kredi Notu Düşük Olanlara 5 Dakikada 30.000 TL Kredi Tıkla Sende Al” üzerine 124 yorum

  1. benim kredi kartı borcum var ödeyemedim avukatlık oldum galiba ama daha önce aktifbank kredi kullandım düzenli ödedim ptt den emekli maaşı alıyorum 30 bin ihtiyacım var verirlermi

    Cevapla
  2. burada deniyorki 30.000 – 50.000 tl aktif bak veriyor ptt ye gidiyorsunuz söylüyorsunuz diyorlaki en fazla bir 20.000 verebiliriz fazlasını veremeyiz bankalar ve ya aktif ban size buna benzer mesajlar göndereilir diye vermiyorlar aktif bank ı arıyorum istediğiniz rakamı verebiliriz ptt de vermek zorunda peki bunların hangisi doğru çünkü ben bunu yaşadım hangisi doğru hangisi yalan bu durum da biz emekli,ler ikilem arasında kalıyoruz

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.