GARANTİ’DEN YAZ AYINA ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Garanti bankası yaz kredisi, garanti ihtiyaç kredisi, anında kredi kampanyası – Yaz ayı ile birlikte ihtiyaçlarımızda da ciddi manada bir artış meydana geldi. Seyahat programları zaten oldukça fazla. Herkes koca bir yılın acısını tatil ile geçirmek istiyor. Ha bir de düğünleri de es geçmemek gerekiyor. Neredeyse her gün bir düğün yapılıyor. Tabi tüm bu ihtiyaçlar için de nakit para gerekiyor.

GARANTİ BANKASI YAZ AYINA ÖZEL KREDİ

Kimse borç vermiyor. Tefecilere de bulaşmak istemiyoruz. Haliyle de bankalara gitmemiz gerekiyor. Kredi ile tüm ihtiyaçlarımıza çözüm yolu buluyoruz. Bizlerde bankaların kredi kampanyalarını sizler için anında sunarak, doğru tercihi yapmanıza yardımcı oluyoruz. Site site dolaşmaya gerek kalmadan, tüm bankaların güncel kredi haberlerine buradan ulaşabiliyorsunuz. Ben yazımızın kalan kısmında Garanti Bankasının Yaz Ayı Özel Kredi Kampanyasından söz edeceğim.

GARANTİ YAZ KREDİ FIRSATI DETAYLARI

Garanti bankası yüz binlerce kişiye kredi fırsatı sunuyor. Bu sıralarda yaz ayına özel bir kredi kampanyası hazırlamış. Bu kredi kampanyası ile en düşük kredi vadesi 3 ay oluyor. En uzun kredi vadesinin ise 48 ay olduğunu belirtelim. Tabi kredi taksit sayısını siz seçiyorsunuz. Herkes kendi ödeme gücüne göre vade sayısını belirliyor. Gelir belgesi sunmam gerekiyor mu? Diye soranlar için evet yanıtını vermek istiyorum.

KREDİ LİMİTİ VE FAİZ ORANLARI

Kredi kampanyasının en yüksek limitinin 75.000 TL olduğunu belirtelim. Bu limit bence çok iyi. Bir çok kimsenin de işini görecek bir tutar. Yalnız herkes bu tutarı alamaz. Çünkü kredi limiti hesaplanırken, Aylık geliriniz ele alınıyor. Bu gelire göre ne kadar kredi alacağınız belirleniyor. Dolayısıyla da kimisi 20 bin lira alır, kimisi 50 bin, kimisi de 75 bin. Kredinin faiz oranı, kredi limitine göre değişiklik gösterebiliyor. En yüksek faiz oranı %1,69 iken, en yüksek faiz oranı ise %1,29 olarak belirleniyor. Az sonra bir iki hesaplama yaptığımda konuyu daha da iyi anlamış olacaksınız.

KREDİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIYOR?

Kredi başvurusunu bankanın şubesinden gerçekleştirebiliyorsunuz. Bunun dışında garanti bankasının web sitesine girerek online başvuru yapabilme imkanınız da var. Eğer garanti bankası müşterisi iseniz internet şube ve cep şubeden de başvuru yapabiliyorsunuz. Bu sayede de bankaya gitmek zorunda kalmıyorsunuz. Onaylanan kredi tutarınıza da anında kavuşabiliyorsunuz.

Yalnız eğer garanti bankası maaş müşterisi değilseniz internet şubeden en fazla 25.000 TL tutarında kredi ekebiliyorsunuz. Bana bu tutar yetmez diyenler, gelir belgesi ile banka şubesine uğramaları gerekiyor. Eğer maaş müşterisi iseniz de gelirinize göre daha da yüksek limitli kredi alabiliyorsunuz internetten. Haydi şimdide bir iki hesaplama yapalım.

75.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMALASI

Diyelim ki 75.000 TL kredi alacaksınız. Bu tutar için de 48 ay vade yapıyorsunuz. Bankada sizlere %1,29 faiz oranını sunuyor. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınızın 2.225,76 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti de 375 TL kadar oluyor. Sigorta ve Vergi ücretleri ise 1.143,75 TL dir. Toplam maliyet ise 107.230,49 TL dir.

50.000 TL İÇİN KREDİ HESAPLAMALASI

Şimdi de, 50.000 TL kredi alacağınızı düşünelim. Bu tutar için de 48 ay vade yapmayı planlıyorsunuz. Bankada sizlere %1,34 faiz oranını sunuyor. Hızlıca hesaplama yaptığımızda aylık taksit tutarınızın 1.502,83 TL olduğunu görebiliyoruz. Kredi tahsis ücreti de 250 TL kadar oluyor. Sigorta ve Vergi ücretleri ise 762,50 TL dir. Toplam maliyet ise 72.398,19 TL dur.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.