Beğendiğiniz Araba Hayal Değil 48 Ay Vade ile IngBank Taşıt Kredisi

ing bank taşıt kredisi kampanyası, 0 km ve 2. el taşıt kredisi ingbank’da – Sevgili dostlarımız, en avantajlı krediyi nereden alırım? diye sorduğunuz andan itibaren, acilkrediler.com ekibi oalrak hemen sizlerin yardımınıza koşacağız. Sitemizde yalan yanlış haberler yok. Hiç bir finansal kuruluş ile bağlantımız da olmadığından, bankaların kredi haberlerini özel ve anlaşılır bir dille sizlere aktarmaya çalışıyoruz. Sizlerde banka banka gezme derdinden kurtulup, tüm bankaları bir arada değerlendirebilme şansını yakalıyorsunuz.

ARABA İHTİYAÇ AMA KREDİ ÇEKMEMİZ GEREKİYOR

Bu hayatta bazı ihtiyaçlarımız var. Bazı gereksinimlerimiz var. Kimisini belirli bir tarihe kadar da olsa erteleyebiliyoruz. Lakin kimi ihtiyaçlar ve zaruriyetler var ki bunları erteleyemiyoruz. Araba gibi. Kim ne derse desin ama araba lüks ve sadece zenginlerin binebileceği bir araç değil. Bu zamanda araçsız olmuyor. Sizlerde araba almak istiyorsunuz. Biraz birikmişiniz var ama bu kredi almak için yeterli olmuyor. Doğal olarak da hesaplı bir kredi çekerek hayalinizdeki araca kavuşmak istiyorsunuz.

BU YAZIMIZDA INGBANK TAŞIT KREDİSİNDEN SÖZ EDECEĞİZ

Bu isteğinizin farkındayız. Bizlerde bu site ile en güzel taşıt kredisi haberlerini sizler ile paylaşıyoruz. Bugünde INGBank’ın sunmuş olduğu taşıt kredisi kampanyasına değineceğiz. Bakalım ne sunuyor ve özellikleri neler? Haydi hazırsanız bu özel kredi haberine başlayalım.

ING BANK TAŞIT KREDİSİ KAMPANYASI ÖZELLİKLERİ

Ing Bank beğendiğiniz araba artık hayal değil sloganı ile sizlere sesleniyor. İng ile hızlı ve kolay taşıt kredisine ulaşırsınız. Bunun dışında araç kaskonuzu da ing’den yaparsanız özel faiz oranlarına kavuşabilirsiniz. Sıfır kilometre araçlardan tutun da, 8 yaşına kadar olan ikinci el taşıtlara kadar, istediğinize sahip olabilirsiniz. Aldığınız krediyi en erken 3 ayda geri ödeyebiliyorken, en geçte 48 ay vade ile geri ödeyebiliyorsunuz. Uzun vadeli olması bir çok insan için avantaj.

HAYAT SİGORTASI VE FERDİ KAZA ZORUNLULUĞU YOK

Sonuçta herkes bütçesine göre ödeme planı çıkarmak istiyor. Bu açıdan da yeri geldiğinde taksit sayılarını uzatmak istiyor. 4 Yılda taksit için gayet uzun bir süre. Aldığınız kredide tahsis ücreti olarak %0,5 oranında bir ödeme yaparsınız. Hayat sigortası ile ferdi kaza sigortası zorunluluğunuz yoktur. Lakin beni dinlerseniz hayat sigortasını özellikle yaptırmanızı tavsiye ederiz. Ne olur ne olmaz. Ailenizi de düşünün hatta kendinizi de düşünün.

ING KREDİ ÜZERİNDE YETKİLİDİR

Ekstradan bir teminat göstermenize gerek yoktur. Almak istediğiniz aracın teminatı yeterli olacaktır. Banka normalde kefil istemiyor. Lakin bazı başvuruların durumuna göre, gerek duyarsa kefil isteyebilir. Bunu da belirtelim. Borçlarınızı zamanında ödemezseniz, tıpkı her bankadaki gibi, ing’de de sizler için yasal işlemler ve takip başlatılmaktadır. Bunlar yasal prosedürlerdir. Ayrıca ing kredi üstünde yetkili olduğundan, değerlendirme ve başvurunuzu dilediği gibi sonuçlandırma yetkisine de sahiptir.

ING TAŞIT KREDİSİ HESAPLAMALARI

20.000 TL ihtiyacınız var. İşlerde tıkırında maşallah. Borcu da çok sevmediğinizden bunu 6 ay vade ile ödemeyi düşünüyorsunuz. Faiz oranı olarak %1,04 sunuluyor. Kredi taksidinizi hesapladığımızda ise 3.480 TL sayısı karşımıza çıkıyor. Toplam geri ödeme tutarınız ise 20.883 TL oluyor. Kredi tahsis ücreti de 100 lira oluyor.

Şimdi dilerseniz farklı bir hesaplama yapalım. Diyelim ki 40 bin lira çekeceksiniz. Bunu da 48 ay vade ile geri ödemeyi planlıyorsunuz. ING Bank bu şartlarda faiz olarak %1,44 oranını sunuyor. Şimdi bu şartlarda kredi alırsanız aylık ne kadar ödeme yaparsınız, bunu hesaplayalım. Taksit tutarınız 1.233 TL olarak belirleniyor. Toplam da geri ödemeniz gereken tutar ise 59.182 TL dir. Kredi tahsis ücreti ise 200 liradır.

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.