Borç Transfer İhtiyaç Kredisi ile Borçlarınızı Yapılandırın

Burganbank borç transfer kredisi, Borç taksitlendirme, burgan bank  borç taşıma kredisi- Kredi ve kredi kartı borçlarınız sizlerin de üstüne bir çığ gibi gelmeye mi başladı? O halde işleri daha fazla zorlaştırmayın. Çünkü kara listeye girenlerin çoğu geleceğini göremedikleri için ve ileri görüşlü olamadıkları için bu hale geliyorlar. Bu ay da geçsin, bu ayda geçsin diye diye, adım adım kara listeye girme adayı olurlar. Borçlar çığ gibi. Kredi kartı borcunu ödersiniz, 2 gün sonra bir diğer kartın borcu gelir. Onu ödersiniz bu defa da kredi borçları sağdan soldan gelmeye başlar.

BANKA BORÇLARINDA ZORLANANLAR İÇİN BORÇ TRANSFERİ

Her ay 3 bin lira ödemek sizlere zor gelir. Madem ki zorlanıyorsunuz, arkadaşlar daha fazla kasmayın kendinizi. Borç transfer kredisi yapın ve borcunuzu da uzun vadelere bölüm. Bu sayede örneğin aylık ödemelerinizi 500 liraya yapın. Hem rahatlayın, hemde kara listeye girme derdinden kurtulun. Ayrıca da borçlarınızı artık rahat rahat ödediğinizden kredi notunuzu da artırın. Unutmayın ki borç transfer kredisi icralık duruma düştüğünüzde, yada borçlarınızı aylarca ödemediğinizde gerçekleştirilemiyor.

BURGAN BANK BORÇ TRANSFER KREDİSİ

Her zaman ileriyi görün ve önleminizi alın. Tamam bizde borç transferi yapacağız ama hangi bankadan yapmalıyız? tarzında bir soru yöneltebilirsiniz. Esasen bizler de bu site aracılığı ile bankaların tüm kredi kampanyalarını paylaşmaya çalışıyoruz. Bugün de sizlere Burgan Bank’ın Borç Transfer Kredisinden söz edeceğiz. Şartlar sizlere uyuyorsa elbetteki değerlendirebilirsiniz. Diğer banka kampanyalarına da yine bu siteden ulaşabilirsiniz.

BURGAN BANK BORÇ TRANSFER İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

Sizlerde burgan bank ile diğer bankalarda ki borçlarınızı transfer ederek, sıkıntılı durumdan rahat bir duruma geçebilirsiniz. kredi ve kredi kartı borçlarınızı transfer edebiliyorsunuz. Konut kredisini transfer edemiyorsunuz. Ayrıca dağınık olan borçlarınızı da tek bir güne toplayıp, bunları da 48 aya kadar taksit yapabiliyorsunuz. Aylık ödeyebileceğiniz duruma göre kredi vadenizi tercih edebiliyorsunuz. Faiz oranı da %1,70 dir.

Lakin hani bankalar piyasa koşullarına göre değişiklik yaptıklarından, ileri ki zamanlarda da faiz oranlarında değişiklik yapabilir. Bu açıdan güncel orana ve başvuruya, Burgan Bank şubelerinden ulaşabilirsiniz. Çekeceğiniz krediden de tahsis ücreti alınıyor. Kredi limitinin binde 5’i oranında tahsis ücreti ödersiniz. Dilerseniz şimdide bir kaç kredi hesaplaması yapalım ki, bu kredi kampanyası hakkında daha fazla bilgi sahibi olun.

KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 12 AY, FAİZ ORANI: %1,70, AYLIK TAKSİT TUTARI: 948 TL, TOPLAM KREDİ TUTARI: 11.376 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL, AYLIK MALİYET ORANI %2,39, YILLIK MALİYET ORANI %28,72 DİR.   

KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 18 AY, FAİZ ORANI: %1,70, AYLIK TAKSİT TUTARI: 669 TL, TOPLAM KREDİ TUTARI: 12.042 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL, AYLIK MALİYET ORANI %2,36, YILLIK MALİYET ORANI %28,32 DİR.   

KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 24 AY, FAİZ ORANI: %1,70, AYLIK TAKSİT TUTARI: 531 TL, TOPLAM KREDİ TUTARI: 12.744 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL, AYLIK MALİYET ORANI %2,34, YILLIK MALİYET ORANI %28,12 DİR.   

KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 36 AY, FAİZ ORANI: %1,70, AYLIK TAKSİT TUTARI: 395 TL, TOPLAM KREDİ TUTARI: 14.220 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL, AYLIK MALİYET ORANI %2,33, YILLIK MALİYET ORANI %27,927 DİR.   

KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 48 AY, FAİZ ORANI: %1,70, AYLIK TAKSİT TUTARI: 329 TL, TOPLAM KREDİ TUTARI: 15.792 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ: 50 TL, AYLIK MALİYET ORANI %2,32, YILLIK MALİYET ORANI %27,81 DİR.   

Değerli okurlarımız, burganbank’ın borç transfer kredisini sizlere sunmaya çalıştık. Son olarak burgan bank’ın yaptığınız başvuruları değerlendirme hakkının olduğunu unutmayın. Dilediği gibi sonuçlandırabilir yani.  Hakkınızda hayırlı olan tüm isteklerinizin gerçekleşmesi dileğiyle, hoşçakalın, bizimle kalın…

 

“Borç Transfer İhtiyaç Kredisi ile Borçlarınızı Yapılandırın” üzerine 9 yorum

  1. Banka kredimi kapatıp size borçlanmak istiyorum.Bana yardımci olur musunuz.Çok ihtiyacım var lütfen rica ediyorum.

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.