CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu ile Hızlı Kredi İmkanı

Cepteteb ihtiyaç kredisi özellikleri, cepteteb başvurusu ile anında kredi- Arkadaşlar hepimiz iş güç sahibi insanlarız. Kimse işini gücünü bırakıp ta saatlerce işinden ayrılmak istemiyor. Dolayısıyla ben de daha önce bankalardan kredi çektiğimden ne denli zor bir süreç olduğunu bilirim. Acil ihtiyacım olduğunda bankaya gitmek istemiyorum. Kredi başvurumu da bankaya gitmeden yapayım, param da anında hesabıma yatsın. Bu yönde bizlere sunabileceğiniz bir banka var mıdır?

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİNİ DEĞERLENDİREBİLİRSİNİZ

Değerli okurlarımız, esasen artık bankacılık sistemleri sizlerin istediği şekilde gelişiyor. Artık kimse bankalar ve bankacılar ile uğraşmak istemiyor. Madem teknoloji bu kadar geliştiyse o halde bizlerin de işleri de kolay ve basit bir şekilde ilerlemeli. Bugün sizlere sunacağımız kredi haberinin temelini CEPTETEB sistemi oluşturuyor. Artık kredi ihtiyaçlarınızda basit ve kolay bir şekilde isteğinize ulaşabileceksiniz. Peki bu nasıl olacak? O da yazımızın devamında.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ ÖZELLİKLERİ

CEPTETEB ile ne kredi başvurusunda, nede başvurunuz onaylandığında bankaya ve şubesine uğramıyorsunuz. İşte imkan da cepteteb’i özel ve ayrıcalıklı kılıyor. Sizlerde internet şubesinden, mobil şubeden veya cepteteb.com.tr adresinden başvurunuzu kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. 1.000 TL ile 20.000 TL arasında kredi ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. Ayrıca aldığınız krediyi de 36 ay vade ve eşit taksitler ile geri ödeyebilirsiniz.

Başvuruda kefil ve teminat istenmiyor. Sizin yapmanız gereken de taksitlerinizi zamanında ve günü geldiğinde ödemek. Taksitlerinizi de Cepteteb internet şubeden veya mobil şubeden, cepteteb destek merkezlerinden ve TEB ATM’lerinden ödeyebilirsiniz. Bu arada belirlenen faiz oranı %1,25 olarak belirlenmiştir.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURU DETAYLARI

Başvurunuzu cepteteb internet şubesinden gerçekleştirdikten sonra başvurunuz hemen incelenir ve sizlere olumluysa onaylandığına dair mesaj gelir. Daha sonra destek merkezinden sizi ararlar ve hangi gün müsaitseniz belirttiğiniz saatte belirtiğiniz yere gelirler. İmzalar alınır ve krediniz anında hesabınıza yatar. Yok ben zaten cepteteb müşterisiyim diyorsanız da işiniz daha da kolay ve basit. çünkü krediniz onaylandıktan sonra sizi ziyaret eden olmaz.

Çünkü krediniz hemen hesabınıza yatar. Ayrıca şubeye gidip iş yoğunluğunu arttırmadığınızdan dolayı uygun faizli kredi elde edersiniz. Müşteriler internet şubesini veya mobil şubeyi kullanarak hemen başvuru yapabilirler. Müşteri olmayan okurlarımız ise belirtiğimiz bu cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-basvurusu?Firma=google&Banner=Kredi_Karti&KuponNo=Kart_Search_Brand#Step1 linki kullanarak internet üzerinden başvuru imkanı yakalarlar.

CEPTETEB İHTİYAÇ KREDİSİ İÇİN KREDİ TAKSİT HESAPLAMASI

KREDİ TUTARI: 5.000 TL, KREDİ VADESİ: 36 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, KREDİ TAKSİT TUTARI: 180,76 TL, GERİ ÖDENECEK TOPLAM KREDİ: 6.507,42 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ALINMIYOR, SİGORTA MASRAFI: 128,08 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %19,5617 DİR

KREDİ TUTARI: 10.000 TL, KREDİ VADESİ: 36 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, KREDİ TAKSİT TUTARI: 361,52 TL, GERİ ÖDENECEK TOPLAM KREDİ: 13.014,88 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ALINMIYOR, SİGORTA MASRAFI: 392,00 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %19,5618 DİR

KREDİ TUTARI: 15.000 TL, KREDİ VADESİ: 36 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, KREDİ TAKSİT TUTARI: 542,29 TL, GERİ ÖDENECEK TOPLAM KREDİ: 19.522,34 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ALINMIYOR, SİGORTA MASRAFI: 384,76 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %19,5621 DİR

KREDİ TUTARI: 20.000 TL, KREDİ VADESİ: 36 AY, KREDİ FAİZ ORANI: %1,25, KREDİ TAKSİT TUTARI: 723,05 TL, GERİ ÖDENECEK TOPLAM KREDİ: 26.029,78 TL, KREDİ TAHSİS ÜCRETİ ALINMIYOR, SİGORTA MASRAFI: 513,02 TL, EFEKTİF YILLIK FAİZ ORANI: %19,5620 DİR

Değerli dostlarımız bu kredi kampanyasında, tahsis ücreti talep edilmiyor. Ayrıca hayat sigortası da yaptırmanız gerekiyor. Tüm özellikleri sizlere aktardığımızı düşünüyorum. Faiz oranı, örnek hesaplamalar ve başvuru şartlarını belirttiğimize göre bu yazının son cümlelerine gelmiş olduk. Yeni ve özel kredi haberlerinde buluşmak dileğiyle. Hoşça kalın, bizimle kalın.

KOLAY VE ANINDA KREDİ BAŞVURUSUNU ARKADAŞLARINIZIN DA GÖREBİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENEBİLİR MİSİNİZ?

Avantajlı ve Aidatsız CEPTETEB Kredi Kartı Kampanyası Fırsatı

 

“CEPTETEB İhtiyaç Kredisi Başvurusu ile Hızlı Kredi İmkanı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.