Avantajlı ve Aidatsız CEPTETEB Kredi Kartı Kampanyası Fırsatı

CEPTETEB Kredi Kartı Kampanyası Fırsatı, Bonus kredi kartı- Kredi kartı kullanmayan kimse kalmadı. Ben neden kullanmayayım ki? Sonuçta benim de işi gücüm var. Avantajlı kampanyalardan bende yararlanmak istiyorum. Tek kreid kartı kullanılması gerektiği durmadan belirtiliyor. Bende tek kredi kartı kullanarak nokta atış yapmak istiyorum. Öyle bir kredi kartı olsun ki, tüm ihtiyaçlarıma yetişebilsin. Bu sayede de ödemelerimi de tek günde rahat yapmak istiyorum.

CEPTETEB KREDİ KARTI İYİ BİR ALTERNATİF OLABİLİR

Aslında çok doğru bir karar vermişsiniz. Tek kredi kartı kullanma tercihinizi taktir ediyorum. ayrıca kredi kartınızın limitini de siz belirleyin. Sizlerde özel bir kredi kartı istiyorsunuz. Özellikleri ile, size kazandıracağı fırsatlar ile işinize yarasın istiyorsunuz. O halde bugün sizlere sunacağımız kredi kartını TEB bankası sizlere sunuyor. CEPTETEB kredi kartı ile bir çok avantajı aynı anda yaşayabilirsiniz. Sizler işin iyi bir alternatif olabilir. Dilerseniz bu konuya detaylıca değinelim.

CEPTETEB KREDİ KARTI ÖZELLİKLERİ

Bu kredi kartında dikkatlerden kaçmayan ilk avantaj, kartınızı kişiselleştirebilmeniz dir. Anlayacağınız kredi kartınızın özelliklerini sizler seçersiniz. Cepteteb şifreniz ile girip, hangi özellikleri istiyorsanız kartınıza aktarırsınız. Üniversiteli bir genç ile, bir esnafın özellikleri farklı olacaktır. Haliyle kartınızda size özel olacak. Bir diğer avantajı ise başvuru yapan ilk 50 bin kişiden kesinlikle kart aidatı alınmayacak. Bu limit dolduğunda da CEPTETEB sitesinden duyurulacak.

Cepteteb kredi kartınız ile yaptığınız alışverişlerinizde bonus kazanırsınız. Tabi eğer üye iş yerlerinden alışveriş yaparsanız kazandığınız bonuslar daha da fazla artacaktır. Yine bonus üye iş yerlerinden vade farksız taksitlik alışverişler yapabilirsiniz. Anlayacağınız bonus kredi kartının özellikleri mevcut. Lakin dilerseniz ekstradan paketler de satın alabiliyorsunuz. Bu paketler gerçekten de oldukça avantajlı alışverişler sunuyor. Şimdide bunlara ksıaca değinelim.

HAFTA SONU PAKETİ

Bu paket ile hafta sonu vakit geçirmek isteyen müşteriler bonus paralar kazanıyor. Sizlerde hafta sonu sinema ve restoran alışverişlerinizde avantaj elde edebiliyorsunuz. Cumartesi, pazar günleri yapacağınız 100 lira ve üzeri restoran alışverişleriniz de %10 bonus kazanırsınız. Bir ayda da toplamda 75 TL bonus kazanırsınız. Hafta sonu sinema alışverişlerinde ise %50 indirim kazanırsınız. Bir ayda toplamda 75 TL indirim elde edersiniz. Bu paketin yıllık ücreti 200 TL dir.

SHE PAKETİ

Bu paket genelde bayanlar tarafından tercih edilebilecek türden. 100 lira ve üstü güyüm, çocuk giyim ve kozmetik alışverişleriniz de %5 bonus kazanıyorsunuz. Bir ayda toplamda kazanacağınız bonus 50 TL dir. Bunun dışında cilt bakımı, kuaför, masaj, sağlık kuruluşundaki harcamaları 3 taksitte ödeyebiliyorsunuz. Tabi bu paketin yıllık ücreti de oluyor. Her ay 50 TL kazanaiblirsiniz. Buna mukabil olarak yıllık 69 TL ödersiniz.

MARKET PAKETİ

Aileniz geniştir ve sürekli market alışverişi yapıyorsunuzdur. O halde bu paketi seçebilirsiniz. Zira marketlerden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde %5 bonus kazanıyorsunuz. Bir ayda da toplam da 50 TL kazanıyorsunuz. Bunu 12 ay olarak düşündüğümüz de 600 TL avantajınız oluyor. Ha birde bu paketin yıllık ücreti var. O da 150 TL kadar. Bu ücreti öder ve tüm yıl boyunca faydalanırsınız. Ama kazanacağınız 600 TL’nin önünde 150 TL’nin lafı bile olmaz.

BAŞVURU

Hemen başvuru yapmak isteyen okurlarımız online olarak bu isteklerini gerçekleştirebilirler. Bunun için öncelikle bu cepteteb.com.tr/cepteteb-kredi-karti-basvurusu?Firma=google&Banner=Kredi_Karti&KuponNo=Kart_Search_Brand#Step1 linki internet tarayıcınızın adres çubuğuna yapıştırın. Ardından açılan sayfada başvurunuzu gerçekleştirin. Basit ve kolay bir başvuru süreci var. Ardından da kredi kartınız belirttiğiniz adrese kurye ile gönderilecektir. Tabi bankanın başvuruları değerlendirme hakkı olduğunu da son olarak belirtelim.

CEPTETEB KREDİ KARTININ AVANTAJLI ÖZELLİKLERİ VE PAKETLERİNDEN HERKESİN HABERDAR OLABİLMESİ İÇİN FACEBOOK HESABINIZ İLE BEĞENİRSENİZ SEVİNİRİZ

Bedava Alışveriş İçin Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Başvurusu

 

“Avantajlı ve Aidatsız CEPTETEB Kredi Kartı Kampanyası Fırsatı” üzerine 4 yorum

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.