Emeklilere Özel Çoook Düşük Faizli Kredi Halkbank’da

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi, Düşük Faizli ve Avantajlı Kredi– Acil kredi lazım. Emekliyim. Eşimde emekli. Biricik oğlumuzu evlendireceğiz ve düğününü yapacağız. Bu özel günlerinde gençlere destek olmak gerekiyor. Bu açıdan Anne baba olarak elimizden geleni yapacağız. Çok fazla bir birikmişimiz yok. Haliyle kredi çekmek durumundayız. Ama inanın ki faiz durumları falan nedir tam olarak bilemiyoruz. Bir iki bankaya baktık Faiz oranları %1,60’lar da. Hani sizlere de bir soralım dedik. Sizin önerebileceğiniz bir banka veya kampanya var mı?

HALKBANK’DAN EMEKLİLERE ÖZEL İHTİYAÇ KREDİSİ

Saygıdeğer emekli büyüklerimiz ve okurlarımız; Yukarıdaki örnekten de anlaşılacağı gibi büyüklerimiz çok vefakar. Kendinden çok çoluk çocuğun ihtiyaçlarını düşünüyor. Tabi herkesin kendine göre de ihtiyaçları olabiliyor. Yalnız vatandaşın tek derdi var. O da en avantajlı krediyi çekmek. Bizlerde bu yazı ile sizlere bir alternatif sunmayı planlıyoruz. Haibank Emeklilere özel olarak bir kredi kampanyası hazırlamış. Adını da mutlu emekli ihtiyaç kredisi koymuş. Haydi hızlıca bu özel kredinin detaylarını inceleyelim.

HALKBANK MUTLU EMEKLİ İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

Değerli okurlarımız halkbank yine özel bir kredi kampanyası ile karşınızda. Ama bu defa emeklileri düşünerek geliştirmiş. Düşük faiz mi ararsımız, yoksa yüksek kredi limiti mi? yada Uzun taksit sayısı mı? Hepsi bu kredide sizleri bekliyor olacak. Örneğin kredi vadesi çok uzun. En uzun vade sayısı 48 aydır. Sizlerde kendi bütçenizi göz önünde bulundurarak aylık ne kadar ödeyebilirseniz ona göre taksit sayınızı seçebilirsiniz. Bunun dışında 50 bin lira kadar kredi üst limiti de var. Bu para ile de çok rahat ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

FAİZ ORANLARI NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Tabi herkes faiz oranlarını merak ediyor. Hemen Faiz oranlarına da değinelim. Halkbank sizlere 2 seçenek sunuyor. Bu seçeneklerden ilki Kredi tahsis ücreti öderseniz %1,13 faiz oranı oluyor. Bu faiz oranı gerçekten de çok düşük. Deminki okurumuz faiz oranı olarak %1,60’lerden söz ediyordu. Doğal olarak %1,13 iyi. Bir de dilerseniz kredi tahsis ücreti ödemeden de kredi alabilirsiniz. Ama bu defada faiz oranı %1,19 oluyor. Yalnız bu oranda fena değil. Halkbank’dan emeklilere çok avantajlı faiz oranları sunuluyor.

HAYAT SİGORTASI AYRINTISI VE HESAP AÇMA ŞARTI

Yukarıdaki faiz oranlarından yararlanmak isteyenlerin yerine getirmeleri gereken 2 husus var. Bunlardan ilki aldığınız kredinin taksit tutarı kadar bir adet kredili mevduat hesabı açtırmanız gerekiyor. Bir diğer husus ise hayat sigortasıdır Yukarıdaki faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız, hayat sigortası da yaptırmanız gerekecektir. Örneğin 55 yaşında bir erkek müşteri 48 ay vade ile 10 bin lira kredi çekmiş olsun. Bu durumda bir yıllık hayat sigortası primi 99 lira olacaktır.

Kredi tahsis ücretinin alındığını da belirtelim. Bu da alacağınız kredinin limitinin %0,5’i oranında ödeme yaparsınız. Başvuru için de sizlere en yakın halkbank şubesine uğramanız gerekecek. Haydi şimdide örnek hesaplamalar yapalım.

KREDİ İÇİN ÖRNEK HESAPLAMALAR

50.000 TL kredi çekeceksiniz. Malumunuz çocuğa düğün yapacaksınız ve masraflarınız çok. Haliyle de yüksek krediyi uzun vade ile çekmeniz gerekecek. 48 Ay vade işinize yarayacak. Kredi tahsis ücreti de ödemek istediğinizden cebinizden 262,5 TL çıkacak. Faiz oranınız da %1,13 dür. Haydi şimdide aylık taksit miktarını hesaplayalım. Bu verilere göre taksit tutarınız 1.424 TL olacaktır. Hemen toplam geri ödemeniz gereken tutarı hesaplayalım. Yaptığımız hesaplamaya göre toplamda ödemeniz gereken kredi 68.352 TL dir.

50.000 TL kredi çekeceksiniz. 48 Ay vade ile geri ödeme yapmak istiyorsunuz. Kredi tahsis ücreti de ödemek istemiyorsunuz. Faiz oranınız da %1,19 olarak sunuluyor. Haydi şimdide aylık taksit miktarını hesaplayalım. Bu verilere göre taksit tutarınız 1.446 TL olacaktır. Hemen toplam geri ödemeniz gereken tutarı hesaplayalım. Yaptığımız hesaplamaya göre toplamda ödemeniz gereken kredi 69.408 TL dir.

 

 

“Emeklilere Özel Çoook Düşük Faizli Kredi Halkbank’da” üzerine 3 yorum

  1. merhaba bağkurdan emeklilik hakkı kazandım 1402tl maaşa bağlandım prim borcum war 30000 eksiğim war cewap yazarsanız memnun olurum samsun iyi çalışmalar dilerim

    Cevapla

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.