Emin Otomotiv ile Sıfır Faizli Otomobil Alma Fırsatı

Eminotomotiv nedir?, Eminotomotiv ile nasıl araba satın alınır?, emin otomotiv sistemi hakkında tüm merak edilenler- Yahu bu ülkede otomobil almak neden bu kadar zor ki anlamıyorum. Araba herkese lazım. İhtiyaçlarımız arasında birinci sırada yer alıyor desem yalan olmaz. Bankaların otomobil kredilerini incelediğim de işin içinden çıkamadım. Ciddi manada faiz uygulanıyor. Haydi bu faize razı olduk dedim. Bankaya gittim ama bu defada kredi alamadım.

Neymiş efendim kredi notum düşükmüş. Ayrıca maaş gelirim de istediğim tutar için yeterli değilmiş. Bankalar çok nazlı ve her gidene kredi vermiyor. Evde çocuklar can sıkıntısından patlıyor. Bende işi yürüyerek gidip gelmekten bıktım. Alternatifler üzerine yoğunlaştım. Karşıma da eminotomotiv geldi. Faizsiz otomobil ama fırsatı sunuluyormuş. Benim için bu sistem üzerinde  biraz bilgilendirmede bulunabilir misiniz?

EMİN OTOMOTİV SİSTEMİ NEDİR?

Bu sistemin Türkiye’de ve dünyada ilk defa Eminotomotiv gerçekleştirmiştir. Araba eskiden lüksmüş. Emin otomotiv de bu sayede düşük gelirlerin de araba sahibi olmasını sağlamış. Bu sisteme el birliği yani yardımlaşma sistemi deniliyor. İmece anlayışı ile herkes bir birine yardım ediyor. Kaç liralık araba istiyorsanız ve ödemelerinizi ne kadarlık yapacaksanız bütçenizi kendiniz belirlersiniz. İstediğiniz yerden istediğiniz otomobili de alabilirsiniz.

EMİN OTOMOTİV SİSTEMİ İLE NASIL ARAÇ SAHİBİ OLUNUYOR?

Bu sistem ile ne kadarlık otomobil alacağınızı belirlemeniz gerekiyor. Diyelim ki cebinizde 20 bin lira para var ve 30 bin lira lazım. Şimdide bunu kaç ay vade ile ödeyeceksiniz bunu belirlemelisiniz. 20 ay ile 40 ay arasından vade seçeneklerini tercih edebiliyorsunuz. 20 Ay vade ile öderim derseniz sizi aktaracakları grubun içerisindekilerin sayısı da 20 oluyor. Her ay gruptakilerin verdiği para ile bir araba satın alınabiliyor. Tabi bu kişi de noter huzurunda kura ile çekiliyor.

EMİN OTOMOTİV SİSTEMİ AVANTAJLARI NELERDİR?

Sevgili dostlarımız bu sistemin en güzel yanı ve ilk tercih edilme sebebi faizsiz olmasıdır. Sadece organizasyon ücreti ödüyorsunuz. Bunun dışında herhangi bir ücret talep edilmiyor. Taksitleriniz sabit oluyor ve artmıyor. Ayrıca bu sistem ile ilk aydan kendi otomobilinize kavuşabilme imkanınız da oluyor. Çünkü kura size çıkabilir. Otomobili belirli bir süre bekletip aldıktan sonra yardım alabilir ve aracınızı daha da ucuza getirebilirsiniz.

ÖNEMLİ MERAK EDİLEN KONULAR

Durumunuz kötüleştiğinde dilerseniz taksitlerinizi dondurabilme gibi bir imkanınız oluyor. Bunun dışında sistemden çıkmak zorunda kalırsanız ödemelerinizi geri alabilirsiniz. Yalnızca ödediğiniz organizasyon ücreti hariç. Olur da ödeme yapmazsanız veya geciktirirseniz karşınıza iki farklı cezalandırma sistemi çıkacaktır. Dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Ya ödeme yapmadığınız ay kadar arabanızı geç alırsınız yada ödeme yapmadığınız aylar için gecikme cezası ödersiniz.

Arabanızı aldıktan sonra otomobil borcunuzun dilerseniz tamamını kapatabilme gibi bir şansınız. Ayrıca her türlü araç satın alabilirsiniz. İster otomobil, isterseniz de iş makineleri satın alabilirsiniz. Size kalmış bir şey. Bu sistemden herkes faydalanabilir. Yeter ki her ay taksitlerinizi ödeyebilin. Bu arada ödemelerinizi kaç ay dondurduysanız o kadar ay gecikme ile arabanızı alırsınız. Tamamıyla çıktığınızda da paranızı 3 ay ile 6 ay arasında eminotomotivin belirleyeceği bir tarihte alırsınız.

Emin otomotiv sisteminde taksitleriniz sabittir. Arabanızı alıncaya kadarda sabit ödeme yaparsınız. Emin otomotiv gruptakilerin haklarını da koruyabilmek adına aldığınız otomobile borcunuz bitinceye kadar satılamaz hükmünü koydurtur. Bunun dışında anlattığımız çekiliş sistemi haricinden dilerseniz Vade Ortası Sistemi de vardır. Herkes Vadesinin ortasına geldiğinde parasına kavuşur. Bir diğer yöntem ise Peşinatlı Erken Teslim Sistemidir. Alacağınız otomobilin kesin tarihi size bildirilir ve erkenden alırsınız.

0 Faizli Konut Kredisi Eminevim’de Taksitle Ev Alma

 

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.